Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Muğla Web Tasarım

Muğla Web Tasarım

Medanis Bilişim AŞ. 13 yılı aşkın tecrübesi ile sonuçlar üretmek için tasarlanan web siteleri yapıyor. Muğla Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

Çoğu işletme sahibi ve pazarlamacı web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda büyük bir hata yapar. Görüntüyü işlevsellikle karıştırır. Ana saydaki renkli bir animasyon onları baştan çıkarmaya yetebilir. Sosyal medyadan birçok kişiyi çekebileceği vaadiyle kandırılabilirler. Rakiplerinden daha iyi ve daha büyük görünmek isterler.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Muğla Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Muğla Web Tasarım ana sayfanızda bulunan büyük bir resim ya da bir animasyon akılınızı çelebilir. Rakiplerinizden daha büyük ve daha iyi görünmek istemeniz sizi böyle bir hataya yönlendirebilir.

Neredeyse web sitelerinin tamamında yapılan hata bu.

Muğla Web Tasarım Web siteniz gerçekten çok iyi görünebilir, insanların tıklaması için eğlenceli ve farklı menüler yapılabilir, zekice sloganlar ve güzel görünen resimler de olabilir. Sizi başarılıymış gibi gösterir. Ancak kimsenin var olduğunu bilmediği, daha az satın alınan bir mağaza vitrininden öteye geçemez.

Çoğu web sitesi en son testte başarısız oluyor: işletmelerin gelirleri artmıyor.

Bir işletme web sitesinin en büyük hedefi, satışları arttırmaktır. Firmanızın bilinirliğini ve saygınlığını arttırmaktır.

Web Sitenizin Dönüşüm Oranını Arttıran Muğla Web Tasarım Yapıyoruz

Medanis Bilişim AŞ., web sitelerini tek bir amaç düşünerek kurar: Ziyaretçileri potansiyel birer müşteriye dönüştürmek ve dönüşümleri satış şeklinde sonuçlandırmaktır.

Google sıralamaları ve yüksek trafik hacmi, ziyaretçileri müşterilere dönüştüremedikten sonra bir işe yaramayacaktır. Web sitenize her gün 1000 kişi gelse ama sadece 5 tanesi bir şeyler satın alsa gelen trafik ne kadar yararlı olur? Potansiyel müşteriler için hedefinize ulaşmak, sitenize hedeflenen ziyaretçileri çekmek ve onları dönüştürmek için teşvik etmek için tasarlanmış kapsamlı bir plan gerektirir.

Muğla Web Tasarım İçin Dijital Pazarlama

Muğla Web Tasarım dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, işinizi ileriye götürmek için daha nitelikli, motive edilmiş potansiyel müşterilerinizin yolunu bulmasını sağlamak için gereken stratejiye, araçlara ve taktiklere sahiptir.

Müşterilerimizin marka kimliğini ve sektörünü göz önünde bulundurarak pazarlama stratejisini oluştururuz. Hedefimiz web sitenizi ilk kez ziyaret eden kişilerin sürekli alışveriş yapan sadık birer müşteriye dönüştürmektir.

Benzersiz, test edilmiş, kanıtlanmış Muğla Web Tasarım yaklaşımımız beş adımdan oluşur:

1. Alıcı profilini araştırırız

Ziyaretçileri yüksek oranda birer potansiyel müşteriye dönüştürmenin temelinde alıcıları iyi analiz etmektir. Analiz ve araştırma olmadan, web tasarımı ve pazarlama stratejisi işe yaramayacaktır.

Muğla Web Tasarım içinde isteğiniz doğrultusunda birkaç müşteriniz ve rakiplerinizin müşterileri ile yapılan mülakatları içeren kapsamlı pazar araştırması yapıyoruz. Bunlardan, detaylı alıcı kişilikler geliştiriyoruz ve benzersiz alıcı yöntemlerini belirliyoruz.

2. Muğla Web Tasarım için Rakipleri Analiz Ediyoruz

En iyi rekabetin kapsamlı bir analizini yapıyor, web sitelerini dikkatle analiz ediyor ve çevrimiçi yaptıkları her hareketin içine giriyoruz. Görünüşte gizlenmiş olabilecek kullandıkları stratejileri ve taktikleri ortaya çıkarırız.

3. Muğla Web Tasarım İçin Strateji Geliştiriyoruz

Daha önceki aşamalarda yapılan araştırmaların tümünde bilgi vererek, tamamen benzersiz ve son derece etkili bir çevrimiçi pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

4. Muğla Web Tasarım İçin Taktik Oluşturuyoruz

Web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek ve bu ziyaretçileri birer müşteriye dönüştürmek, arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlamak için çeşitli taktikler uygularız.

5. Sonuçların İyileştirilmesi

Her ay, dijital pazarlama ekibimiz, hedeflerinize ulaşmada nasıl ilerlediğimizi inceler. Neyin çalıştığı, neyin işe yaramadığını araştırırız ve önümüzdeki ay sonuçları iyileştirmek için yeni yollar geliştiririz.

Kamu sektörüne de web siteleri tasarlıyoruz. Referanslarımızı inceleyebilirsiniz. 

Muğla Web Tasarım İçin İnternet Pazarlamacılığı Taktikleri

İşte, ziyaretçileri değerli müşterilere dönüştürmenize yardımcı olmak için kullandığımız taktiklerden sadece birkaçı:

Rekabetçi Zeka – Rakiplerinizin kullandığı stratejileri ve taktikleri belirlemek için gelişmiş araçları kullanırız. Güçlü ve zayıf yönlerini saptayıp, kendi oyunlarında yenmek için bir plan geliştirdik.

Muğla Web Tasarım İçerik Stratejisi ve Taktikleri – Benzersiz süreci, sitenize alakalı trafiği yönlendiren ve bu ziyaretçileri satın alma döngüsünde en uygun zamana yönlendiren inanılmaz derecede güçlü yolların ortaya çıkmasına yardımcı olur. Eğiten, bilgilendiren ve olasılığı, döngünün bir sonraki aşamasına geçmeye ikna eden içerik üretiyoruz.

Muğla Web Tasarım Arama Pazarlaması – Uzmanlarımız, ilgili arama sorguları için mümkün olan en yüksek sıralamayı elde etmek için mevcut sayfaları optimize eder ve yenilerini hazırlar.

Muğla Web Tasarım Potansiyel Satış Üretimi – Alıcılarınızın ve rekabetinizi benzersiz içerik geliştirme sürecimizle kapsamlı bir şekilde analiz ettikten sonra, e-posta kampanyaları, wp_betawppostslar, sosyal medya vb. Vasıtasıyla nitelikli ve motive olan potansiyel müşterileri önemli ölçüde artıyoruz.

Muğla Web Tasarım PPC Yönetimi – Potansiyel müşteri sayısını hızla artırmanın ve tıklama başına ödeme reklamcılığından çok potansiyel müşterilerin neler aradıklarını öğrenmenin daha iyi bir yolu yoktur. Uzmanlarımız, arama motorları ve sosyal medyalar tarafından yönlendirilen son derece etkili bir tıklama başına ödeme kampanyasıyla, yeni pazarlar bulmanıza, erişiminizi genişletmenize ve gelirinizi günler veya saatler içinde kökten artırmanıza yardımcı olabilir.

Muğla Web Tasarım Web Analizi – Bazı istatistikler etkileyicidir. Diğerleri de eyleme geçirilebilir. Maksimum sonuç almak için stratejileri ve taktikleri gerçek zamanlı olarak ayarlamamıza izin veren anlamlı, uygulanabilir ölçümleri izliyoruz. Her ay bu ölçümleri sizinle birlikte inceleriz, bir önceki aya ne yaptığımızı, sonuçta ne gibi bir etkiye sahip olduğunuzu ve iğneyi yukarı doğru tutmak için önümüzdeki ay içinde ne yapmak niyetindeyiz.

Muğla Web Tasarım Açılış Sayfası Optimizasyonu – Bir açılış sayfasının başka bir şeyle karşılaştırılmasıyla etkili olup olmadığını bilirsiniz. Sonuçların en üst düzeye çıkarılması için sürekli çaba sarfeden hangi sayfalardan daha iyi performans gösterdiğini belirlemek için A / B bölme testi kullanıyoruz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu – Bazen birisini üç yerine dört alan veya kırmızı yerine yeşil bir gönderme düğmesi gibi bir web formunu doldurmak için saklayan küçük şeyler var. Sürtünme noktalarını belirliyoruz ve maksimum sorgu, abonelik ve dönüşüm sağlıyoruz.

Satış İzleme – Tüm web formlarını CRM’inizle entegre ediyoruz ve satış ekibinizle birlikte kurşun dönüşüm oranlarını izliyoruz. Çevrimiçi potansiyel müşterilerin kaçının dönüşüm sağladığını ve bunun gelirle ne alakalı olduğunu bilmenizi sağlıyoruz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Muğla Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Firmanız için web sitesi tasarımı çalışması yapmaya karar verdiğinizde önünüze birçok seçenek çıkacaktır. Muğla Web Tasarım çalışması yaparken hangi yolları takip etmelisiniz?

Muğla Web Tasarım çalışması diye Google arama motoruna yazdığınızda karşınıza birçok seçenek çıkacak. “Web sitenizi yaptırmak için hangi ajansı seçmelisiniz, ücretsiz veya ucuz şablon kullanılarak yapılan web siteleri kullanılabilir mi? ” gibi sorular aklınızı karıştırabilir. Ucuz veya ücretsiz web sitesi sloganı kullanan bir ajans veya kişi bunu bir pazarlama yöntemi olarak kullanıyordur. Ne yazık ki her konuda olduğu gibi web sitesinin de ucuzu kalitesiz olandır. Bir web sitesinin özellikleri arttıkça, kalitesi arttıkça fiyatı da artar. Çünkü kullanılan tasarım kodları veya temalarının da belli bir ücretle alınması gerekir ayrıca çalışan kişi özellik arttıkça daha çok saat çalışması gerekir. Size ucuza veya ücretsiz şablonla web sitesi yapacağını söyleyen bir kişi daha sonra ekstra ücretler istemeye başlayacaktır ve web siteniz tahmin ettiğinizden daha pahalıya gelecektir. Ayrıca web sitesi konusunda çok bilginiz yoksa hangi özelliği gerçekten yaptırmanız gerekir hangi özelliği kullanmanız gerekmez bilmediğiniz için güvensizlik sorunu yaşarsınız.

Muğla Web Tasarım çalışmasında profesyonel bir ajansla çalışırsanız hem ekonomik fiyata hem de kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ajans web sitelerinde e-ticaret ve web tasarım paketlerini inceleyerek paket ücretlerini ve özelliklerini ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Paket fiyatlarını veren ajansların şeffaf ve güvenilir çalıştığını söyleyebiliriz. Her şey baştan konuşulduğu için Muğla Web Tasarım çalışmanızda size ekstra bir ücret çıkarılması gibi bir durum da olmayacaktır.

Muğla Web Tasarım çalışmanızın profesyonelce yapılması web sitenizin Google optimizasyonu olmasını sağlar. Google arama motoru uyumlu olduğu için web siteniz kısa sürede taranır ve sıralamaya girer. Google AdWords reklam çalışmaları ve SEO çalışmalarıyla ilk sıralarda çıkabilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Muğla Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Muğla Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir