Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Apple Uygulama Geliştirme

Apple Uygulama Geliştirme

Cep telefonu kullanımındaki artış, akıllı telefon uygulamalarının küçük işletmeler de dahil olmak üzere her ölçekteki şirket için önemli bir pazarlama aracı haline geldiği anlamına geliyor. Apple Uygulama Geliştirme müşterilerle olan etkileşimi artırır. Tekrar ziyaretleri artırır ve hediye puan dağıtımı, indirim promosyonları ve e-ticaret işlemlerini içeren çok çeşitli çevrimiçi işlemlere izin verirler.

Apple Uygulama Geliştirme, müşterilerle satışlarınızı oluşturan kuponlar ve duyurular gönderir. Uygulamalar aynı zamanda şirketinizle olan temasınızı hızlandırır; bu da, alıcılar tarafından hızlı tepkiler verildiğinde, müşterilerle olan ilişkileri geliştirir.

Apple Uygulama Geliştirme ‘nin firmanıza sağlayacağı en önemli avantaj müşterilerin markanızı her yerde ceplerinde yani yanlarında taşımaları olacaktır. Her telefona baktıklarında -ki bu Türkiye’de ortalama 70 defa yapıyor- logonuzu görecekler.

Apple Uygulama Geliştirme ile mobil uygulamanızda coğrafi kısıtlama özelliği varsa mağazanıza yaklaşan müşterilere indirim ve kampanyalarınızın anında bildirimi gider. Bir e-postanın okunma ortalaması %4 civarıyken push bildirimlerinin okunma oranı %97’dir. Direkt müşteri odaklı çalışmanın harika bir yolu.

Günümüzde sadece bir web sitesi sahibi olmak veya internette sosyal medya hesaplarıyla var olmak yeterli değil. Müşteri zamanının büyük bölümünü internette geçiriyor bu yüzden internetin bütün imkanlarından faydalanmalısınız. İnternetin her yerinde müşterinin karşısına çıkmalısınız. Apple Uygulama Geliştirme bu yüzden lüks değil zorunlu bir ihtiyaç haline geldi.

Birçok küçük işletme sahipleri hâlâ bir Apple Uygulama Geliştirme pahalı ve zor olduğunu düşünüyorlar. Müşterilerin bulunduğu çeşitli platformlar (iOS, Android, Windows ve Blackberry) için farklı uygulamalar oluşturma gereği konusunda endişe duyuyorlar. Dinamik veya statik uygulamalar oluşturmaktan ve bir uygulama tasarımı geliştirmenin zorluğundan emin değiller. Dahası, çoğu küçük işletme sahiplerinin kendileri için uygulamalar inşa etme konusunda uzmanlığı yok. Profesyonel bir ajansla iletişime geçerek ihtiyacınız doğrultusunda bir mobil uygulamayı uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Mobil uygulama deyince gözünüz korkmasın nasıl web sitenize belli bir miktar bütçe ayırdınız mobil uygulamanıza da ayırabilirsiniz. Başlangıçta az özellikli bir uygulama yaptırarak fazla para harcamadan başlarsınız. Daha sonra ufak güncellemelerle mobil uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

Apple Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Apple Uygulama Geliştirme yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek