Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Apple Uygulama Fiyatları

Apple Uygulama Fiyatları

Küçük ya da orta ölçekli bir işletme sahibi iseniz ve işletmenizin bir mobil uygulaması yoksa, bir tane satın almanız gerekir. Çevrim içi etkinlik mobil cihazlara geçmeye devam ettiği için yalnızca bir web sitesi varlığının olması artık yeterli değil. Basitçe söylemek gerekirse, akıllı telefon uygulamaları, küçük işletme sahipleri için çok önemli bir pazarlama aracı haline geldi. Farklı mobil uygulama fikirlerinizi hayata geçirmek veya firmanız için mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız Apple Uygulama Fiyatları ‘na odaklanmak yerine kaliteli ve profesyonel bir mobil uygulamaya sahip olmaya odaklanmalısınız.

Türkiye’de genç yaşlı demeden herkesin elinde bir akıllı telefon var. Mobil uygulamaların akıllı telefonlarla birlikte yaygınlaşmasıyla hayatımızın her alanında mobil uygulamalardan yardım alıyoruz. Şu bir gerçek ki günümüzde insanlar akıllı telefonlarına televizyona ya da bilgisayara baktıklarından daha fazla süre geçiriyorlar. Durum böyle olunca girişimciler ve işletme sahipleri de Apple Uygulama Fiyatları araştırarak mobil dünyada yer almaya çalışıyor.

Apple Uygulama Fiyatları için firmanıza şu kadara mobil uygulama yaptırabilirsiniz demek doğru değil. Mobil uygulamanızın özelliklerine göre fiyat değişecektir. Örneğin coğrafi konum özelliği işletme mobil uygulamalarında mutlaka olmalı. Müşteriniz mağazanıza mesela 250 mt yaklaştığında müşteriye bildirim gönderebilir ve indirimlerden, kampanyalardan haberdar edebilirsiniz.

Apple Uygulama Fiyatları özelliklere göre değişir dedik çünkü özelliklere göre mobil uygulamaların yapılış yöntemleri değişir. HTML5, Hybrid mobil uygulama, Native mobil uygulama gibi yöntemlerle uygulamalar yapılır ve buna göre de ücretleri değişir.

Native ve Hybrid mobil uygulamalarda telefonun işletim sistemine ulaşılarak kamera, mikrofon, telefon rehberi gibi özellikler kullanılabilir. Ayrıca online ya da offline bağlanabilme özelliği de mevcuttur.

Apple Uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Apple Uygulama Fiyatları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek