Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Apple Uygulama Dükkanı

Apple Uygulama Dükkanı

Küçük işletmelerinizin halkada kalabilmesi için her türlü avantajdan yararlanması önemlidir. Müşterilerle dolu bir dünyada avantajınız, mobil varlığınızdır. Sonuç – işiniz mobil popülasyonlara hizmet verecek şekilde ayarlanmadıysa, rekabette daha baştan kaybettiniz demektir. Siz de mobil uygulamanızı hazırlatarak ister yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirebilir isterseniz firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Mobil uygulamanızı amacınız ne olursa olsun Apple Uygulama Dükkanı yani AppStore üzerinden sunmalısınız.

Diyelim ki bir mobil uygulama fikriniz var. Eğer gerçekten iyi bir fikir bulup profesyonel bir tasarım yaptırarak Apple Uygulama Dükkanı üzerinden mobil uygulamanızı ücretli olarak satabilirsiniz. Mobil uygulama satışını küçümsemeyin kaliteli bir iş tahmin edemeyeceğiniz kadar kazandırabilir. Sadece 20.000 TL’lik yatırımla iki Türk öğrencinin kurduğu Scorp birkaç yılda 20 milyon dolar değerine ulaştı. Apple Uygulama Dükkanı isteyen herkesin mobil uygulama satışını yapar. Ancak para kazanmak için önemli olan kaliteli bir ürün ortaya koymak gerekir. Kimse işe yaramayan, kullanışsız bir mobil uygulamaya para ödemek istemeyecektir.

Reklam gelirlerinden para kazanmak istiyorsanız yine kullanışlı bir mobil uygulama yaptırmalısınız. İnsanlar mobil uygulamanızı sürekli kullanmalı ki sizde sürekli ve düzenli reklam geliri elde edebilesiniz. Ayrıca mobil uygulama sayısı artarken reklam veren sayısının aynı kalması Apple Uygulama Dükkanı reklam gelirlerinin düşmesine sebep oldu. Bu yüzden mobil uygulamanızın kullanım sayısının artması gerekir.

Mobil uygulama yaptırmadan önce mümkün olduğunca fazla uygulama inceleyin. Apple Uygulama Dükkanı ‘nı inceleyerek kategorilere bakın ve en çok tercih edilen uygulama türlerini inceleyin. Böylece mobil uygulamanız daha başarılı olacaktır.

Apple Uygulama Dükkanı için önerilen mobil uygulamalar arasına girebilmek için mobil uygulamanızın başlarda belli bir indirilme sayısını aşması gerekir. Bu yüzden mobil uygulamanız için ilk zamanlar reklam da vermeniz gerekebilir. Önerilen mobil uygulamalar kısmına çıktıktan sonra birçok kişi mobil uygulamanızdan haberdar olacaktır.

Mobil uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Apple Uygulama Dükkanı yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı