Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Apple Uygulama

Apple Uygulama

Küçük işletmeler Türkiye ekonomisinin bel kemiğidir. Teknolojinin KOBİ’lerin başarısında önemli bir faktör olduğu da bir sır değildir. Teknolojinin gelişmesiyle KOBİ’ler büyük rakipleriyle rekabet edebilme fırsatını elde ettiler. Apple Uygulama sahibi olarak siz de rekabette öne geçmeye başlayabilirsiniz.

Gittikçe artan teknoloji platformları, Apple Uygulama ‘ya odaklanırken, uygulamanın geliştirilmesine de yatırım yapmak sizin için en büyük ilgi alanıdır. Uygulamalar, mobil yetenek sunar; ancak ayrıca birçok ek yenilikçi olanak da sunmaktadır. Bir uygulama doğrudan yüklenen cihazla çalışabileceğinden, müşterilere daha etkileşimli bir mobil deneyim sunma potansiyeline sahiptir. Müşteriler sadelik ve kolaylık ister.

Apple Uygulama kullanarak, randevuları belirleyebilir, sarf malzemeleri sipariş edebilir hatırlatıcılar alabilir, kargo durumunu kontrol edebilirsiniz. Basitçe ifade etmek gerekirse, bir uygulama çok daha kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Küçük işletmeler Apple Uygulama kullanarak müşterilerine anında bildirim gönderebilir. Mobil bildirimler %97 okunma oranına sahiptir. Apple Uygulama kullananlardan biri coğrafi bölgeye girdiğinde veya çıkış yaptığında, hedeflenen bildirim uyarısı cihazınıza doğrudan gönderilir. Bu zamanında, alakalı mobil mesajlaşma, müşteri katılımı için mükemmeldir. Kullanıcılar, bölgedeyken ve onlarla hareket edebildikleri zaman teklifler veya duyurular hakkında bilgi sahibi olurlar.

Apple Uygulama ‘da konum konusunda gerçek bir sınır yoktur. Kullanıcılar şehir merkezinde ve bazı iş öncesi kahveye ihtiyaç duyduklarında, kahve dükkanları, coğrafi durum itinalı bildirimleri tetikleyebilir. Bir düğün planlayıcı, gelin mağazaları ve pastaneleri etrafında, faydalı alışveriş ipuçları sunan veya kullanıcılar için en iyi fırsatları vurgulayan bildirim sunabilir. şinizde çok fazla rekabet varsa, kendi arka bahçeniz üzerinde odaklanmak en iyisidir. Coğrafi konum seçiminde önce mahalleyi deneyin. İstediğiniz ilgiyi üretmiyorsanız biraz genişletin.

Apple Uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Apple Uygulama yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek