Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Apple Uygulama Hazırlama

Apple Uygulama Hazırlama

Akıllı telefonların olmadığı bir dünya artık düşünülemiyor. Hayatımıza çok yakın zamanda girse de sürekli çevrim içi olma imkanı sağlayan mobil cihazların bundan sonra hayatımızın her alanında faydalanacağımız açıkça görülüyor. Geçmişte tren biletini anında cep telefonlarımızdan alabileceğiz deseydik buna kimse inanmazdı ancak günümüzde cep telefonlarımızdan istediğimiz her bilgiye ulaşıyor, istediğimiz her şeyi satın alabiliyoruz. Akıllı telefonlarımızı tüm bu farklı işlevlerde kullanmamızı sağlayan Apple Uygulama Hazırlama sayesinde verimli kullanabiliyoruz.

Apple Uygulama Hazırlama ondan türeyen mobil ve ana temel kavram için yazılım geliştirme tekniğidir. Önemli olan mobil platformda çalışacak farklı mobil uygulamalar geliştirilmesidir. Şu anda, en popüler ve tanınmış mobil işletim sistemleri iOS, android, windows ve blackberry’dir. Her işletim sistemi için, farklı platformda belirli bir uygulamayı geliştirirken kendi kurallarını ve geliştirme prosedürleri takip edilmeli. Bu nedenle, geliştiricilerin her bir platform için uygun olan tüm teknikleri kavramaları çok önemlidir. Örnek olarak bir android uygulamasının Windows veya iOS platformunda çalışamayacağını söyleyebiliriz.

Apple Uygulama Hazırlama için kullanılan diller işlerim sistemine göre değişiklik gösterir. Örneğin Apple iOS C dili kullanır ve Android, işletim sistemini geliştirmek için Java kullanır. Yani, “C”, Apple iOS’ta kullanılacak uygulama geliştirme için tercih edilen dildir. Android’de de aynı şey söyleniyor.

Geniş alan:

Sınırsız mobil uygulamalar dünyada yayılıyor ve insanlar daha fazlasını istiyor. Şu an sohbet, yemek pişirme, evlilik, alışveriş, para kazanma, pazar payı haberleri, bankacılık-hepsi de elimizde. Dolayısıyla, geliştiricilerin talepleri son derece gereklidir. Birçok nedenle, kullanıcılar kaliteli uygulamaların sürümünü istemektedir. Ayrıca Apple Uygulama Hazırlama bir kuruluşun müşterileri ile bir ilişki kurması çok verimli bir yol.

Apple Uygulama Hazırlama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Apple Uygulama Hazırlama yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı