Logo

Ankara Yazılım Firması


paylaş
Ankara Yazılım Firması

İnternetin ve akıllı cihazların hayatımıza girmesiyle firmalar da şirket çözümlerini buna göre geliştirmeye başladı. Artık çalışanlar masalarında sürekli oturarak raporlar yazmak, muhasebe kayıtlarını, faturaları dosyalamakla uğraşmak zorunda değil. Ankara Yazılım Firması ile çalışarak firmanıza özel bir web tabanlı yazılıma sahip olabilirsiniz.

Ankara Yazılım Firması ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımla çalışanlar sahadan direkt rapor yollayabilir, faturalar ve muhasebe kayıtları web tabanlı yazılım üzerinden kaydedilebilir. Geleneksel uygulamalardan farklı olarak, web sistemlerine her zaman, her yerde ve İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar üzerinden erişilebilir. Bu, kullanıcıyı uygulamaya nereden ve ne zaman eriştiklerinden sıkı bir şekilde sorumlu tutar.

Çalışanlar görevlerini sırayla web tabanlı yazılım üzerinden takip edebilir. Ve hangi çalışmaya tamamladıkları hangisinin henüz bitmediği açıkça görülür. Böylece geciken işlerden kimin sorumlu olduğu açıkça görülecektir. Bu da çalışanların ayrı bir sorumluluk duymasını sağlayacaktır.

Web tabanlı yazılımlar üzerinden ekip görüşmeleri de yapılabilir. Diyelim ki ar-ge ekibiniz normalde yeni bir proje üretmek için bir odaya kapanmak zorunda kalır ve saatlerce fikir üretmeye çalışırlar. Ancak iyi fikirler bazen olmadık zamanlarda çıkabilir. Yazılım üzerinden fikir söylenebilir ve diğer ekip elemanları da proje üzerine fikirlerini söyleyerek hiç umulmadık bir zamanda harika bir proje geliştirebilirler. Ankara Yazılım Firması sadece büyük firmalara değil küçük işletmeler içinde birçok avantaj sağlar.

"Küçük işletmeler benim zaten bir muhasebe yazılımım var neden web tabanlı yazılım yaptırmalıyım?" diye düşünebilir. Masaüstü yazılımlar sürekli güncelleme ve yükseltme ister.  Web tabanlı yazılımlar otomatik olarak güncellenir ve yenilenir. Siz fark etmezsiniz bile. Yazılımı her açtığınızda en son sürümü kullanıyor olursunuz. Ayrıca masaüstü yazılım bir sorun çıkardığında ki genelde çıkarır. Bir yazılımcı bulmanız gerekir. Bu da ekstra bir maliyettir.

Ankara Yazılım Firması web tabanlı yazılımda herhangi bir sorun olduğunda anında hiçbir ücret almadan hatayı düzeltir. Ayrıca bir bakım onarım ücreti ödemenize gerek kalmaz.

Ankara Yazılım Firması Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Ankara Yazılım Firması yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: ankara yazılım firması yazılım firması ankara ankara yazılım firma

paylaş

İlgili YazılarYorumlar