Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ankara’daki Yazılım Şirketleri

Ankara’daki Yazılım Şirketleri

Web tabanlı yazılımların hayatımıza girmesiyle tek bir cihaza veya tek bir yere mahkum olmaktan kurtulduk. Neredeyse bütün masaüstü yazılımların web tasarım formatı yapılabilir. Yani şirketinizin neye ihtiyacı varsa web tabanlı yazılımla çözebilirsiniz. Ankara’daki Yazılım Şirketleri sizin ihtiyaçlarınıza göre web tabanlı yazılımınızı hazırlayacaktır.

Ankara’daki Yazılım Şirketleri tamamen isteğiniz doğrultusunda yazılımı değiştirebilir. Masaüstü yazılımlarda bu mümkün değildi. Örneğin bilgisayarınızla birlikte gelen Word programını kendinize göre değiştirip kullanmazsınız bütün ofis ya Word kullanmak zorunda ya da tamamen kendinize özel bir yazılım yaptırmanız gerekirdi ki bu da epey maliyetli olurdu.

Web tabanlı yazılımlar esnek olduğu için büyüyebilir veya küçülebilir. Diyelim ki başta küçük bir paket aldınız ve size yetiyor. Ancak firmanıza birden büyük bir proje geldi. Proje takibi için yazılıma yeni modüller eklenmesi gerekiyor. Hiç önemli değil web tabanlı yazılımınızı istediğiniz zaman büyütebilirsiniz. Ya da tam aksine işinizi bir süre küçültmeye karar verdiniz ve maliyetleri düşürmek istiyorsunuz. Yazılımınızı küçülterek ihtiyacınız kadarını kullanabilirsiniz. Buna göre de maliyetler düşecektir. Ankara’daki Yazılım Şirketleri sizin için yazılımınızın özelliklerini değiştirebilir.

Ankara’daki Yazılım Şirketleri ile çalışarak size özel bir bulut sistemi sahibi olacaksınız. Bu sayede istediğiniz zaman, istediğiniz yerden şirket bilgilerinize ulaşabileceksiniz. Toplantıya gittiğinizde, evden ister telefonunuzdan ister bilgisayar veya tabletinizden bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımlar küçük işletmeler içinde birçok avantaj sağlıyor. Bütün işletmeler faturalarını ve muhasebe kayıtlarını düzgün tutmak zorunda. Örneğin toptancı geldi ve size geçen ağustos ayının faturasının ödenmemiş olduğunu iddia etti. Faturayı bir türlü bulamadınız. Acaba gerçekten ödemediniz mi yoksa faturayı mı kaybettiniz? Ankara’daki Yazılım Şirketleri ile çalışarak böyle sorunlar yaşamazsınız. Hemen sistemi açarak faturalarınızı açar ve ağustos faturalarını görüntülersiniz. Toptancıya faturayı göstererek sorundan kurtulursunuz.

Küçük işletmeler ayrıca yanlarında yazılımdan anlayan birini çalıştıramaz bu ekstra maliyet demektir. Masaüstü yazılımlar bozulduğunda bir yazılımcıdan yardım almanız gerekir. Bu da maliyet demektir. Ancak Ankara’daki Yazılım Şirketleri web tabanlı yazılımların bakım ve onarımını merkezden yaptıkları için sizin ekstra bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Bir sorun olduğunda telefon açarsınız ve anında çözülür.

Ankara’daki Yazılım Şirketleri bilgilerinizi güvenli sunucularda saklar ve yedekler. Yani herhangi bir olumsuzlukta bilgilerinizin kaybolması gibi bir durum söz konusu olmaz. Bilgiler yedeklerden hemen geri yüklenir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Ankara’daki Yazılım Şirketleri Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek