Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Firmaları Ankara Çankaya

Yazılım Firmaları Ankara Çankaya

Web tabanlı yazılım sayesinde artık küçük ve orta ölçekli işletmeler uygun fiyata kendi ihtiyaçlarına özel yazılımların sahibi olabilir. Yazılım Firmaları Ankara Çankaya firması ihtiyaçlarınıza göre yazılımı düzenler ve size kısa bir süre içinde teslim eder.

Yazılım Firmaları Ankara Çankaya web tabanlı yazılımınızı kullanmanız için bir URL yani internet adresi verir. Bu adrese girdiğiniz zaman kullanıcı adı ve şifre girmeniz istenir. Firmanın vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapabilirsiniz. Web tabanlı yazılım ile her çalışanınıza ayrı kullanıcı adı ve şifre verilir. Herkes sadece sizin izin verdiğiniz alanları görme yetisine sahiptir.

Yazılım Firmaları Ankara Çankaya ‘nın hazırladığı web tabanlı yazılıma en çok bilinen Gmail, Hotmail e-posta hizmetlerini örnek verebiliriz. Bu sistemlere kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapılır. İstediğiniz bilgisayardan hatta akıllı telefon ve tabletlerden giriş yapabilirsiniz.

Microsoft’un Word ve Excel programları ise birer masaüstü yazılım örneğidir. Bu programlar başka işletim sistemlerinde çalışmaz. Web tabanlı yazılımlarda böyle bir sorun da yoktur. İnternet tarayıcısı -yani Chrome gibi- üzerinden açıldığı için işletim sistemi sorunu olmaz. Mac, Linux, Windows her türlü işletim sisteminde açılabilir.

Yazılım Firmaları Ankara Çankaya isteğinize göre web tabanlı yazılımınıza fazladan özellik ekleyebilir ya da çıkarabilir. Diyelim ki başta küçük bir yazılımla başlamak istediniz. Ancak zamanla bunun yeterli olmadığını gördünüz yeni bir yazılım almadan sadece yeni modüller eklenerek ekstra özellikler web tabanlı yazılımınıza eklenebilir. Ya da tam tersine önce büyük bir yazılım aldınız ancak bazı özelliklerini kullanmadığınızı fark ettiniz yazılımınız küçültülebilir. Tabi buna göre maliyetiniz de azalacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firmaları Ankara Çankaya yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek