Logo

Ankara SEO Firmaları


paylaş
Ankara SEO Firmaları

İşletme sahipleri, güçlü bir çevrim içi web varlığının getirdiği avantajların farkına vardığından itibaren, SEO danışmanlığı hızla büyümeye başladı. Küçük işletme sahipleri genellikle yerel Ankara SEO Firmaları hizmetleri sunan bir danışman ararken, büyük işletmeler genellikle uluslararası bir SEO danışmanı arar.

Uluslararası bir SEO danışmanı, uluslararası sınırları aşmak zorunda olduğu için yerel SEO ile karşılaştırıldığında daha büyük ölçekli stratejiler geliştirmek için farklı bilgi gerektirir. Ek olarak, uluslararası SEO danışmanları, müşterileri genellikle daha büyük ve derinlemesine stratejilere ihtiyaç duyduklarından, çoğunlukla daha hareketli parçalarla uğraşmak zorundalar.

Tahmin edebileceğiniz gibi yerel harita arama, yerel bir restoran veya cafe gibi yerel şehirlerinde veya bölgelerinde kesinlikle faaliyet gösteren işletmeler için son derece önemlidir. Özünde, fiziksel bir yere sahip her tür işletme yerel Ankara SEO Firmaları 'na yatırım yapmalıdır. Hangi ölçüde endüstriniz veya işletme türünüz olursa olsun, bu haritalarda işinizi listelemek iyi bir fikirdir. Kullanıcılar, uygun iletişim bilgileriyle birlikte bir harita listesi oluşturarak, herhangi bir sorunuz olduğunda işletmenizle kolayca iletişime geçecektir. Ankara SEO Firmaları Ayrıca, yalnızca çevrim içi görünürlüğünüzü geliştirir.

Ankara SEO Firmaları Harita listelemelerine ek olarak, yerel arama motoru optimizasyonu, anahtar kelime sıralamalarını değerlendirmenize yardımcı olabilir. Arama motorları, ziyaretçiler, harita sonuçlarını görüntülemiyor olsa bile, genellikle konumlarına göre farklı anahtar kelime sonuçları sunar. Belirli bir alana dayalı sonuç listeleri oluşturabileceği için bile e-ticaret web siteleri bu tür yerel Ankara SEO Firmaları 'ndan yararlanabilir. 

Ankara SEO Firmaları Kendi araştırmanız hiçbir zararı olmamakla birlikte, yeterli sayıda mevcut olan yararı olduğu için, Ankara SEO Firmaları bu pazarlama aracını kullanmayı biliyor ve SEO'nun iç işleyişini anlıyor. SEO'nun temel ilkeleri kavramak o kadar da zor değil. Pratikte SEO, iş dünyası tarafından çok daha karmaşık ve teknik bir süreç olarak görülüyor.

Medanis Bilişim AŞ, tam hizmet, butik tasarım ve dijital dönüşüm ajansıdır. Her yeni proje, yeni bir bakış açısı, yeni bir değer önermesi, şaşırtıcı bir şey sunmak için bir takımın tutkusu öğrenmemiz için bir fırsattır. Her yeni proje, dünya görüşümüzü, deneyimimizi ve yeteneklerimizi geliştirmemize yardımcı oluyor.

Ankara SEO Firmaları ve SEO Nedir?

Ankara SEO Firmaları ile görüştüyseniz SEO terimi her zaman pazarlamacılar tarafından kullanılıyor. Fırsatlar, pazarlama uzmanları tarafından birçok yazıyla duyuruluyor. Başınızı sallayarak, anladığınızı söyleyebilirsiniz, ama gerçekten yabancı olabileceğiniz bir konudur.

Arama motoru optimizasyonu yani SEO, pazarlamacılar tarafından şirketinizin web sitesinin arama motoru sonuçlarında görülmesini sağlamak için kullandığı bir yöntemdir. Bunu bir oyun gibi düşünün; bunu Google arama sıralamasında en üst sıraya taşıyabilen biri kazanır. Sonucun anlaşılması kolaydır, ancak web sitenizi en üste çıkarma süreci basit ama bir o kadar da karmaşıktır. Sıralamaya girmek, harika tasarımın ve müthiş içeriğin yanı sıra bir dizi başka şeyin birleşimini de alır. Ve sonrasında rekabetle uğraşmak zorundasınızdır.

Ankara SEO Firmaları ile SEO çalışması bir gecede yapılabilecek bir şey değil ve yarın, önümüzdeki hafta veya gelecek yıl hala en üstte olmanızı sağlamak için sürekli izlemeye ve taze içeriğe ihtiyacınız var. Bu harcamamanız gereken zaman anlamına geliyor.

Kişisel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Şirketinizde Siz Mi Çalışıyorsunuz?

Dünyada yaptığınız şeyi yapan tonlarca şirket var. Google'da yalnızca bir hızlı arama yaparsınız ve müşterinizin işletmesi için yarışan binlerce listeyi ve şirketi bulursunuz. Ve bu şirketlerin her biri, tüm müşterileri elde ettiklerinden emin olmak için çok çalışmakta olan bir pazarlama ekibine sahiptir.

Yani belki iletişim formunuz aracılığıyla size ulaşan bir SEO uzmanı tuttunuz. (bir SEO firması olsanız bile, bu otomatik e-postaları her gün alıyoruz) Ankara SEO Firmaları bir sürü vaatte bulunur web siteniz bir hafta içerisinde yükselir ve önümüzdeki ay bu saatin ilk sayfasında olacaksınız. Google ve tonlarca para kazanacaksın ve ne yapacağını bilmeyecek kadar çok yol var. Bunun gibi sözler heyecan vericidir, değil mi? İşe yarayacağını biliyorsunuz, özellikle çok fazla para harcıyor olduğunuz için.

Ve sonra zaman geçer. Web siteniz halen 7. sayfadadır ve gittikçe düşer. Söz verilen kadar müşteri sayısını elde edemiyorsunuz. Neden?

Bu senaryo tanıdık geliyor mu? Ne yazık ki, birçok Ankara SEO Firmaları çalışmalarında böyle oluyor. Yalnız değilsiniz. Dünyayı vaat eden ve sonuç vermeyen Gmail ve Hotmail hesaplarına sahip pazarlama şirketleri veya bireyler tarafından günlük olarak su altında kalmaktadırlar.

Ankara SEO Firmaları Medanis Bilişim AŞ.

Sizinle buluşmak için bile oturmadan önce, Medanis Bilişim AŞ. arama motoru optimizasyonu uzmanlarımızın yapacakları ilk şey web sitenizde bir site denetimi çalıştırmaktır. Bu bize, neyi kastettiğimizin tam bir resmini verecektir. Buradan, gerçekten şirketinize yardımcı olmak için yapılması gereken şeylerin SEO çabalarını daha iyi anlayabiliriz.

SEO tüm istatistiklere iner Ankara SEO Firmaları Medanis Bilişim AŞ. SEO hizmetler planınız doğru çalışıyorsa, analitikte ve zaman içinde dönüşüm oranlarında bir artış göreceksiniz. SEO stratejiniz doğru bir şekilde uygulanmamışsa, o zaman bir şey olduğunu göremezsiniz. Ayrıca, uygun bir site denetimi ile size sitenizin eksikliğini, neyin çalıştığını ve neyin olmadığını öğrenebiliriz.

Birlikte çalıştığımızı bildikten sonra, SEO'yu ve arama motorlarındaki çevrimiçi sıralamanızı iyileştirmek için size en iyi planı verebiliriz. Bazen, önemli olabilir  yeniden tasarlanmış bir web sitesi, yeni içerik ve yeni bloglar gibi. Ancak birçok durumda, mevcut başlıklarınızı ve meta açıklamalarınızı düzenleme ile içeriğinizi yeniden işleme veya her ay yeni sayfalar ekleme gibi basit bir işlem olabilir. Tavsiyelerin veri ve analitik üzerine kurulduğunu bilmeniz yeterlidir.

SEO hakkında daha iyi bir fikir edinmek için blogumuza göz atın.

MEDANİS BİLİŞİM AŞ.'NİN ÜLKE ÇAPINDA SEO HİZMETLERİNİN DAĞILIMI

Ankara SEO Firmaları başarısının sırrını açılamayacağız.

Ankara SEO Firmaları söz verdiği gibi SEO bir gecede olmaz. Google sürekli kuralları değiştirirken, bir hafta sonra bir düşüş, ardından da önümüzdeki hafta azalma görebilirsiniz. Hareket eder ve akar. Kesin olarak söyleyebileceğimiz, yeni bir web sitesinin sıralamaya başlaması en az altı ay sürecektir. Zaten bir web siteniz olsa bile, trafikte gerçek bir fark görmeye başlamadan önce, SEO hizmetleri için toplam yeniden tasarım ve revizyon süresi de eklenebilir. Web tasarımınız SEO'yu desteklemiyorsa ne yapılırsa yapılsın arama motorlarında yerinizi alamazsınız.

Yavaş bir süreçtir ve hayır, hızlandırmanın büyülü bir yolu yoktur. Sabrınız gerekir ve zaman sizi ödüllendirecektir. Daha anlık sonuçlar arıyorsanız, daha hızlı sonuçlar verebilen PPC reklamları ve diğer hizmetler ile birlikte arama motorları pazarlamacılığı (SEM) üzerine daha fazla odaklanmanız gerekir. SEO ile, bunun bir yatırım olduğunu ve PPC ve Gooogle reklamları gibi hızlı reklamcılık taktiklerinin maliyetinin değiştirilmesine yardımcı olacak uzun vadeli sonuçlar olduğunu hatırlamanız gerekir.

Web sitenizin tırmanışa girmesini sağlamak için basit, üç adımlık bir stratejimiz var:

BİRİNCİ ADIM - SORUNLARIN ÇÖZÜLMESİ

Ankara SEO Firmaları  Medanis Bilişim AŞ her SEO kampanyası iyi bir temelle başlar yani web sitenizle. Tüm aksaklıkların tasarım ve kodlama ile hazırlandığından emin olun, tüm sayfaların en iyi şekilde optimize edildiğinden, içeriğin anahtar kelimelerle bilgilendirici ve zengin olduğundan emin olun, web sitenizin olabildiğince hızlı çalışmasını sağlayın ve diğer birçok teknik endişelenmenize gerek olmayan şeyleri. Sonun sonucu aşağıdaki özelliklere sahip olacak:

  • Herhangi bir cihazda gezinmek kolay, net, duyarlı bir web tasarımı
  • Müşterilerin içeriğin açılması için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacakları hızlı bir web sitesi
  • Tüm içerikler eğitimlidir ve dönüşümlere neden olur
  • Site yapısının mobil ve kullanıcı dostu olduğundan ve arama motoruna uygun olduğundan emin olun

İKİNCİ ADIM - SEO'NUN YANI SIRA MARKA OLUŞTURMA

Ankara SEO Firmaları Medanis Bilişim Aş ile siteniz canlandığında gizli kısım geliyor. Bu bir sır değil, ancak göremediğiniz eylemler. Buna markanızın inşası denir. Görüyorsunuz ki, Google'da gerçekten derecelendirmek için, yalnızca harika bir web siteniz olması gerekmez, ayrıca uzmanlık alanınızda bir miktar yetkiniz olması gerekir.

Peki markanızı nasıl oluşturacağız? Bunu yapmanın birkaç yöntemi vardır:

  • Sosyal medya hesaplarınızı (Facebook, LinkedIn ve Twitter gibi) oluşturmak
  • Google İş gibi eski veya güncel yerel alıntıları talep edin ve temizleyin
  • Tarama hatalarını izleyin ve doğru yönlendirme ayarlayın
  • Çevrimiçi itibarınızı yönetme
  • Web siteniz için geri bağlantı kazanın

Diğer şeylerin yanı sıra.

ÜÇÜNCÜ ADIM - DURUMUNUZUN KORUNMASI

Bu, birçok şirketin unuttuğu adım. Her şeyi kareye oturtmak için tüm sıkıntıdan geçiyorsunuz, en üste çıkıyorsunuz ... ve sonra kapattınız. Bunu yapamazsınız. Daha önce söylediğimiz gibi, SEO sürekli değişiyor. Google algoritmasını en azından her iki ayda bir değiştirir. Web sitenize ne kadar dokunmazsanız, o kadar uzun süre eskir ve düşmeye başlar.

Medanis Bilişim AŞ, web sitenizi sürekli olarak koruyacak, içerik ekleyecek, içeriği güncelleyecek ve hataların açılmadığından emin olmak için izleme yapacaktır. Size göre, ilk iki adım kadar emek yoğun olmayabilir, ancak bu adım en önemli ve en zorudur. Bir sayfa bir rakiple sıralamaya girerse, neden çözümlemeliyiz ve soruna doğru çözümü bulmamız gerektiğini anlamalıyız.

Google'da size bir numara yapmak için herhangi bir garanti yok. Bunun garantisini hiçbir firma veremez. Ve, gerçekçi olmak için, bir numara olmak istemeyebilirsiniz. Araştırmaya göre, pek çok müşteri, Google'ın ilk üç sayfasında kimseyi seçecek ve totem kutbu üzerindeki ilk insanı mutlaka seçmeyecek . Gerçekten ihtiyacınız olan şey, sonuçları vaat eden bir arama motoru optimizasyonu şirketi değildir. İhtiyacınız olan şey, daha iyi bir tıklama oranı vaat eden bir arama motoru optimizasyonu şirketidir. Ve bu Medanis Bilişim AŞ'dir.

Şirketiniz arama motoru optimizasyonuna ihtiyaç duyuyorsa, o zaman beklemeyin. Ülke genelinde irtibata geçin Ankara SEO Firmaları SEO şirketi Medanis Bilişim AŞ. Pazarlama bugün sitenizin denetimini planlamak için sizi bekliyor.

Ankara SEO Firmaları çalışmalarında yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ SEO ekibiyle web sitenize herhangi hileli bir yola başvurmadan organik trafik çekme çalışmalarınızı yürütebilir.

SEO çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara SEO Firmaları yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 14 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Ankara SEO Firmaları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara SEO Firmaları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: seo firmaları ankara ankara seo firmaları seo firması ankara

paylaş

İlgili YazılarYorumlar