Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
SEO Firmaları İstanbul

SEO Firmaları İstanbul

Web sitesi sahibi çoğu kişi web sitesinin Yandex ve Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkması için SEO çalışması yapmaya karar verir. Önce bu işin çok basit olduğunu düşünür ve kendi yapmaya çalışır ancak zamanla bunun aslında her gün belli bir zaman dilimi ayırarak yapılması gereken başlı başına bir iş olduğunu fark ederler. SEO Firmaları İstanbul ile çalışmaya işte bu noktada karar verilir.

SEO çalışmaları için her gün en az 2-3 saatinizi web sitenize ayırmanız gerekir. Ayrıca web sitenizin SEO analizi, Google’a site haritası gönderme ve bu istatistikleri takip edip eksikleri giderme gibi teknik konularda söz konusudur. SEO hakkında bilginiz azsa veya zamanınız yoksa en mantıklısı SEO Firmaları İstanbul ile çalışmak olacaktır.

Bazı insanlar bütün işleri kendileri yapmakta ısrarcıdır. Kendi çatılarını tamir ederler, kendi elektrik kutularını programlarlar, kendi tesisatlarını düzenlerler ve kendi SEO’larını yaparlar. O halde, profesyonel SEO Firmaları İstanbul ajansına sahip olmanın bir sebebinin var olduğunu kabul eden insanlar var. Arama motoru optimizasyonunu anlayabilir, ancak yine de sizden daha fazla şey bilen insanlar olduğunu kabul edebilirsiniz. Aynı görevleri daha çabuk yapıyorlar ve daha çok keyif alıyorlar!

SEO sürekli değişiyor. “Panda” ve “Penguen” gibi sözcükler hayvanat bahçesi hayvanları gibi görünüyorsa, o zaman bir SEO danışmanı kiralamanın zamanı gelmiştir. Matt Cutts ve Google ekibi her zaman sistemi oynamayı deneyen SEO editörlerinden bir adım önde olmaya çalışıyor; bu nedenle sürekli değişen bir endüstri. Birkaç kişinin takip edebileceği bir iş haline geldi. Bu yüzden SEO Firmaları İstanbul ile çalışmanız sürekli SEO konusunda araştırma yaparak yenilikleri takip etmeniz zorunluluğunu ortadan kaldıracaktır.

SEO Firmaları İstanbul için seçim yaparken kaliteli ajanslarla çalışın. SEO da iki yöntem vardır birisi beyaz şapka tekniği diğeri siyah şapka tekniğidir. Bazı SEO ajansları kolaya kaçmak için siyah şapka tekniğini kullanır. Anlamsız bir metin içine anahtar kelimeleri doldurma, gizli anahtar kelime dolu metinler ekleme, bağlantı çiftçiliği, spam yorumlama v.b  Siyah şapka SEO geçici olarak çalışabilir, ancak sonuçta, hile sitenizi kara listeye çıkarır. Muhtemelen ucuz SEO danışmanınıza ödediğiniz paradan ve yollarınızı ayırmanızdan uzun süre sonra!

SEO Firmaları İstanbul çalışmalarında yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ SEO ekibiyle web sitenize herhangi hileli bir yola başvurmadan organik trafik çekme çalışmalarınızı yürütebilir.

SEO çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Firmaları İstanbul yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir