Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Android Uygulama Tanıtımı

Android Uygulama Tanıtımı

Çoğu kişi mobil uygulama tasarımı çalışmalarının tamamlanmasıyla tüm işin bittiğini düşünür. Aslında işin en önemli kısmı yeni başlıyor. Ortaya yeni bir ürün koyduğunuzda bu ne olursa olsun bir şekilde reklamını yapmanız gerekir. Android Uygulama Tanıtımı çalışması bu yüzden işin bel kemiğini oluşturuyor. Bu konuda dikkatli olmanız sizi daha büyük başarılara götürecektir.

Harika bir fikir buldunuz, profesyonel bir ekiple çalıştınız ve ortaya gerçekten iyi bir iş çıkardınız. Mobil uygulamanız GooglePlay’e yüklendi. Ama günler geçmesine rağmen mobil uygulamanızı çok az kişi indirdi veya hiç kimse indirmedi. Android Uygulama Tanıtımı çalışmalarınızı doğru yaptığınızdan emin misiniz?

Android Uygulama Tanıtımı için öncelikle reklam verebilirsiniz. Google reklamları birçok konuda olduğu için mobil uygulamanız içinde etkili olacaktır. Mobil uygulamanızın reklamlarını ilk başlarda yapmanız çok önemli. Mobil uygulamanız sanal mağazaya yüklendikten bir süre sonra belli bir indirilme seviyesine ulaşırsa önerilen uygulamalar arasına girer ve böylece ücretsiz olarak binlerce kişi sizi görmüş olur.

Android Uygulama Tanıtımı bunun dışında teknoloji odaklı wp_betawpposts ve web siteleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu kişiler mobil uygulamanızın değerlendirmesini yapabilir hatta kullanımıyla ilgili YouTube videoları çekerek yükleyebilirler.

Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından Android Uygulama Tanıtımı yaparak indirme bağlantınızı paylaşabilirsiniz. Türkiye’de internete giren çoğu kişi sosyal medya hesaplarını kontrol etmek için giriyor. Sosyal medya tanıtım çalışmanızın merkezinde olmalı. İlgi çekici bir tanıtım yazısıyla bağlantınızı paylaşmanız, Facebook reklamlarından yararlanmanız en iyisi olacaktır.

Android Uygulama Tanıtımı için hala etkiliğini sürüdüren e-posta pazarlama yöntemini de kullanabilirsiniz. Bunun için bir e-marketing firmasından destek alabilir veya kendiniz bir veritabanı oluşturarak e-posta reklamlarından yararlanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek