Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Android Uygulama Tasarımı

Android Uygulama Tasarımı

İnternetin hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte kısa zamanda vazgeçilmezlerimiz arasına girdi. Hayatımız internete göre yeniden şekillenmeye başladı. Daha sonra hayatımıza akıllı telefonlar girdi ve bu defa da hayatımız akıllı telefon ve tabletlere göre şekillenmeye başladı. Mobil uygulamalar da akıllı telefonlarımızı en iyi performansla kullanmamız için hayatımızda yavaş yavaş yer etmeye başladı. Bugün işletmeler daha çok kazanmak için, girişimciler daha çok uygulama satıp daha çok kazanmak için Android Uygulama Tasarımı çalışmaları yapıyor.

Bir işletme sahibiyseniz Android Uygulama Tasarımı yaparak birçok yeni müşteriye ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamanız sayesinde farklı yöntemleri kullanarak müşteri memnuniyetinizi sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti her zaman daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır.

Android Uygulama Tasarımı uygulamanızla coğrafi sınırlama özelliği kullanarak yakındaki müşterilere özel bildirimler gönderebilirsiniz. Örneğin mağazanıza bir km yakalaşan kişilere indirim, kampanya veya çeşitli puan hediyeleri gönderebilir ve bu sayede mağazanıza gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Özellikle Android Uygulama Tasarımı sayesinde küçük işletmeler yeni müşterilere ulaşabilir. Sadece yaşadığınız şehir veya çevrede yaşayan insanlara yönelik kampanya bildirimleri yapabilirsiniz. İnsanlar mobil uygulamalardan daha kolay paylaşım yaparlar. Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden ürünlerinizi daha çok paylaşmaya başlayacaklar. Bu sayede daha tanınmış bir yer haline geleceksiniz.

İşletmeler Android Uygulama Tasarımı kullanarak marka bilinirliğini de arttırmış olur. Türkiye’de akıllı telefon sahiplerinin her 15 dakikada bir telefonlarına baktıkları tespit edildi. Bu da günde yaklaşık 70 kere yapıyor. Günde 70 kere her telefonu açtıklarında uygulamanızı ve logonuzu görmüş olacaklar. Nereye giderlerse gitsinler telefonlarıyla birlikte uygulamanızı da yanlarında taşıyacaklar.

Android Uygulama Tasarımı ayrıca girişimcilerin farklı mobil uygulama fikirlerini de hayata geçirmek için kullanılır. Bu sayede birçok kişi uygulamanızı satın alır ve reklam geliri, uygulama satışından para kazanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

 

About Author

Medanis Destek