Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix potansiyel müşterileriniz üzerinde harika ve göz alıcı bir ilk izlenim oluşturacaktır. Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix  tüm cihazlarda rekabetçi, modern ve tam olarak tepki veren emlakçılar için oluşturulmuş bir web sitesidir.

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix Görünüm ve Yapı:
Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix, cesur, canlı ve modern bir esnek düzen sunar. Çarpıcı bir tam genişlik afiş tasarıma öncülük eder, ardından dikkat çekici eylem düğmelerinin güçlü çağrısı izler. Mahalle, ana sayfanızda göze çarpacak şekilde bulunabilir ve aşırı yerel içeriğinize bağlanırken yerel fotoğraflarınızı görüntülemek için mükemmel bir fırsat sunar. Bu temayı seçmek, marka bilinci oluşturma ve özel isteklerinizi yansıtacak şekilde tamamen esnek olan zarif, yeni bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix Duyarlı Tasarım:
Yarı-özel sitelerimiz her zaman duyarlıdır, yalnızca küçük boyutlarda çalışmazlar, aynı zamanda harika görünürler! Kendi telefonlarında yakınlaştırıp uzaklaşmaya çalıştıklarında ipuçlarınızı acıtmaya çalışmayın; tarayıcıları ve listeleri tıklamak için uğraşın – bugün hassas bir tasarım yapın ve rekabetinizle başa çıkın!

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix Temel Eklentiler ve Özellikler:
Tamamen duyarlı bir emlak listeleme şık, sezgisel bir arama sunar. Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix sitenin esnekliği, ek eklentileri, ekleyeceğimiz (ve yenileme ücretlerini karşılayacak) lisanslı premium eklentilerin üstüne eklenebileceğimiz anlamına gelir. Yoast SEO serisi, Gravity Forms, MapPress Premium ve Revolution Slider, The Phoenix temasıyla eklenen eklentilerin sadece birkaçı.

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix Emlak Listeleme Entegrasyonu:
Herhangi bir emlak sitesinin kilit bileşeni listelemedir. Tamamen duyarlı entegrasyon, emlak listelerinin tüm cihazlarda mükemmel bir şekilde çalışmasını ve tüm listelemelerin ve emlak liste sayfalarının SEO için dizine eklenebilir olmasını sağlar.

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix Destek ve Eğitim:
Yeni sitenizi nasıl kullanacağınızı öğrenirken zorlanacağınızdan endişe duyuyor musunuz? Artık endişelenmeyin. Eğitim, site kurulumuyla birlikte verilir, pazarlama ekibimiz size WordPress eklentilerimiz için tek bir eğitim sunar. Nasıl bir şey yapacağınızı bilmiyor musunuz? Sorun değil, sadece bizi arayın!

Sitenizi canlı yayınlandıktan sonra korumak önemlidir. Sitenizi sizin için güncelleyip optimize ederken gayrimenkul üzerinde yoğunlaşabilmeniz için seçim yapabileceğiniz birkaç WordPress Bakım Planımız var. WordPress gayrimenkul sitelerimiz söz konusu olduğunda, her şeyi düşünüyoruz, böylece sizin yapmanız gerekmiyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix konusunda daha fazla bilgi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yeni Emlak WordPress Teması – Phoenix yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek