Logo

Yazılım Şirketleri Mersin


paylaş
Yazılım Şirketleri Mersin

Web tabanlı yazılımlar bir internet tarayıcıyla istediğimiz cihazlardan ulaşabildiğimiz yazılımlardır. Firmaların çoğu artık masaüstü yazılımlar yerinde web tabanlı uygulamaları tercih ediyor. Yazılım Şirketleri Mersin ile çalışarak sizin de web tabanlı bir yazılımınız olabilir.

Yazılım Şirketleri Mersin ajansı sizin ihtiyaçlarınıza göre bir yazılım hizmeti sunacaktır. Web tabanlı yazılımın en iyi yönlerinden birisi bu. Firmanızın büyük ya da küçük olmasına göre, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir olması. Masaüstü yazılımlarda bu mümkün değil CD’den hangi program çıkarsa kullanmak zorundasınız. İşinizi büyütürseniz yazılımınız da buna göre genişler işinizi küçültürseniz yazılımınızı daraltıp maliyetleri azaltabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Mersin ajansları ile çalışarak sahip olacağınız bulut tabanlı yazılımların en büyük avantajı ise her yerden ve istediğiniz zaman ulaşılabilir olmasıdır.

Yazılım Şirketleri Mersin ajansı size bir URL, kullanıcı adı ve şifre verecektir. Bu kullanıcı adı şifrenizle birlikte herhangi bir internet tarayıcıdan (Chrome, Safari, Opera…) giriş yapabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir işletim sistemi üzerinden de giriş yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın Linux, Mac ya da Windows işletim sistemine sahip olması önemli değil. Akıllı telefon ve tabletlerinizden bile web tabanlı yazılımınıza ulaşabilirsiniz.

Word, Excel birer masaüstü yazılımken; Gmail, Hotmail hesaplarınız, internet bankacılığı birer web tabanlı yazılımdır. Yani farkında olmasanız da büyük ihtimalle zaten web tabanlı yazılım kullanıyorsunuz. Kullanıcı adı ve şifreniz olduğu sürece her türlü bilgisayardan ve akıllı telefondan giriş yapabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Mersin ajansınızın profesyonelce çalışmasıyla neredeyse her türlü masaüstü yazılımın web tabanlı formatı yapılabilir.

Web tabanlı yazılımların diğer bir avantajı ise çalışanlar arasında koordinasyonu sağlamasıdır. Bu şekilde çalışanlarınızın her biri farklı şehirlere gitse bile bulut sistemi sayesinde hepsi görevlerini bilir ve yaptıkları işleri hemen sisteme girer. Böylece kim hangi işi yaptı sistemden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Mersin yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Şirketleri Mersin için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Mersin yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: mersin yazılım şirketleri yazılım şirketleri mersin

paylaş

İlgili YazılarYorumlar