Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Şirketleri Konya

Yazılım Şirketleri Konya

Web tabanlı yazılım internet tarayıcılarda açılmak için yapılmış olan yazılımlardır. Web tabanlı yazılımlarda herhangi bir uygulama indirmek veya kurmak gerekli değil. Firmalar her an her yerden bilgilerine ulaşabilmek için artık web tabanlı yazılımları kullanıyor. Yazılım Şirketleri Konya ile çalışarak sizin de web tabanlı bir yazılımınız olabilir.

Yazılım Şirketleri Konya ile çalışarak sahip olacağınız web tabanlı yazılıma örnek vermek gerekirse Gmail hesapları veya Google Dokümanı verebiliriz. Bu hesaplara girmek için URL adresine gireriz ve sahip olduğumuz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapabiliriz. Web tabanlı yazılımınız da aynen bu şekilde olacaktır. Size verilen URL, kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımların en büyük avantajlarından biri saklama alanına ihtiyaç duymamasıdır. Masaüstü yazılımların kapladığı belli bir alan vardır bu yüzden bilgisayarlarınızın iyi bellek ve performansa sahip olması gerekir. İyi performans da pahalı cihaz demektir. Web tabanlı yazılımlar akıllı telefon, tablet ve her türlü bilgisayarda rahatlıkla açılabilir. Web tabanlı yazılımlarla tasarruf sağlarsınız.

Yazılım Şirketleri Konya ile sahip olacağınız web tabanlı yazılımlarda güncelleme ve yükseltme sorunu yaşamazsınız. Güncellemeler ve yükseltmeler otomatik olarak yapılır. Bu sayede siz sistemi her açtığınızda en son sürümü ve güncellenmiş halini kullanıyor olursunuz. Ayrıca sistemde herhangi bir sorun olduğunda yazılım firmanız anında sorunu çözecektir. Sizin herhangi bir teknik konuyla ilgilenmenize gerek kalmayacak, tamamen işinize odaklanabileceksiniz.

Web tabanlı yazılımlar ölçeklenebilir. Firmanız bir iş için fazladan bir özelliğe ihtiyaç duyarsa yazılımınızı geliştirebilirsiniz. Tam tersine küçülmeye gitmek isterseniz maliyetinizi azaltarak yazılımınızı küçültebilirsiniz. Web tabanlı yazılımlar tamamen firmaların büyüklüğüne ya da küçüklüğüne göre ölçeklendirilebilir.

Yazılım Şirketleri Konya Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Konya yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Şirketleri Konya için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri Konya yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek