Logo

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa


paylaş
Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa

Motivasyonları değişirken, her büyüklükteki, sektördeki ve coğrafyadaki işletmeler bulut hizmetlerine yöneliyor. Bulut sistemi tahmin edilenden daha hızlı bir büyüme gösteriyor ve ilgi görüyor. Bulut sistemini kullanan firmaların daha fazla büyüme gösterdiği de araştırmalarla ortaya kondu. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa ile çalışarak siz de bulut tabanlı yazılımlara sahip olabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa çalışmanızın firmanıza sağlayacağı avantajlar şu şekildedir:

Her zaman güncel ve son sürümdür:

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa

ile, işletmeyi yürütmek için ihtiyaç duyulan uygulamaların en son sürümleri, tüm müşterilerin kullanıma sunulur. Hemen yükseltmeleri, yeni özellikleri ve işlevselliği; çalışanların ellerine geçirerek daha verimli hale getirir. Dahası, yazılım geliştirmeleri genellikle oldukça sık yayımlanır. Bu, yılda sadece bir kez büyük yeni sürümlere sahip olabildiğiniz veya piyasaya sürülmesini beklediğiniz masaüstü yazılımlara göre büyük bir avantaj.

Daha azıyla daha fazlasınız yapabilirsiniz:

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa çalışmanız ölçeklenebilir. Bulut bilişimiyle şirketler, kendi veri merkezlerinin boyutunu küçültür ya da veri merkezlerini tamamen ortadan kaldırabilir. Sunucu sayısının, yazılım maliyetinin ve personel sayısının azaltılması, bir kuruluşun bilişim yeteneklerini etkilemeksizin bilişim maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir.

Esnek Maliyetler:

Bulut yazılım, masrafları geleneksel yöntemlerden çok daha esnektir. Şirketler, sunucu ve altyapı kapasitesini yalnızca gerektiğinde ödemekle yükümlüdürler. Çok kazandıkları zamanlar için daha fazla kapasite sağlanabilir, ardından artık ihtiyaç duyulmadığında tekrar küçültülebilir. Geleneksel yazılımlar, yoğun zamanlar için yeterli satın alma kapasitesini ve zamanın geri kalanında boşta kalmasını gerektirir. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa firması tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yazılımlar hazırlar.

Sürekli açık:

Çoğu bulut sağlayıcıları, hizmetlerini sunarken son derece güvenilirdir ve birçok bakım süresi% 99,99'dur. Bağlantı her zaman açıktır ve çalışanlar internet bağlantısı olduğu sürece, neredeyse her yerden ihtiyaç duydukları uygulamalara erişebilirler. Bazı uygulamalar çevrimdışı çalışabilir.

Koordinasyon sağlar:

Dünyanın neresinde olursa olsun çalışanlarınız her yerden uygulamaya erişebilir. Çalışanlar her yerden görevlerini alabilir ve gelişmeleri takip edebilir. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa çalışmanız sayesinde akıllı telefonlarınız, tabletleriniz, dizüstü bilgisayarlarınızla sisteme giriş yapabilirsiniz.

Bulut uygulamaları, dağınık gruplar arasında gerçek zamanlı olarak ve paylaşılan depolama ortamı aracılığıyla neredeyse ve kolayca bilgi paylaşımına izin vererek işbirliğini geliştirir. Bu özellik pazarlama süresini kısaltabilir ve ürün geliştirme ve müşteri hizmetlerini iyileştirebilir.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

1. Hızlı ve basittir.

Daha önce eminiz ki bulut yazılım kullandınız. Ya bir elektronik tabloyu doldurur ya da bir fatura şablonu sitesinde oturum açarsınız . Önümüzdeki 10-20 dakikayı önemli bilgilere girerek harcarsınız.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Çevrimiçi faturalandırma yazılımı ile tüm istemci bilgileri buluta kaydedilir. Müşterinin adı ve adresi, ödeme koşulları ve tercih edilen ödeme yöntemi kaydedilir ve korunur.

Tek yapmanız gereken, hesabınıza giriş yapmak, fatura etmek istediğiniz müşteriyi seçmek. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Sağladığınız saat veya ürün miktarını girdiniz. Bir vade tarihi seçin, gönder'i tıklatın ve fatura müşteriye elektronik olarak gelir. Tamamlamak için sadece bir iki dakika.

Kısacası, çevrimiçi faturalandırma yalnızca tüm ödeme sürecini hızlandırmanın yanı sıra inanılmaz derecede kullanıcı dostu bir çözümdür. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Minimum eğitimle hesabınızı ayarlayabilir ve faturalandırma istemcilerini birkaç dakika içinde başlatabilirsiniz.

2. Her şey bulutta saklanır.

Buluttan bahsetmişken, asla faturaları veya müşteri verilerini kaybetme konusunda endişelenmeyeceksiniz. Posta sorunlarınız veya bilgisayar çökmekte olan sorunlarla - yüz yüze değilsiniz.

Her şey otomatik olarak kaydedilir ve çevrimiçi olarak saklanır. Hesabınıza giriş yapın ve müşterilerinize fatura göndermeye başlamanız için gereken her şey parmaklarınızın ucunda.

3. Otomasyon.

Muhtemelen çevrimiçi faturalandırmanın en büyük avantajı otomasyon. Bu, uzun vadeli müşteriler için tekrarlanan ödemeleri ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Aboneliğe dayalı bir iş modeli oluşturabilirsiniz.

Otomasyon sistemi yaklaşmakta olan faturalar ve vadesi geçmiş faturalar için takip ve ödeme hatırlatıcıları gönderir. Bu görevleri otomatikleştirmek size zaman ve para tasarrufu sağlıyor ve işletmenizin büyümesine odaklanabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Artık sizin için bu idari görevleri yerine getirmek için birine para ödemeniz yok. Aynı zamanda, bu ödemeleri takip etmenin hayal kırıklığını ortadan kaldırır.

4. Marka kimliğini kurar.

Bulut tabanlı faturalandırma çözümü markanızın kimliğini güçlendirebilir. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa  Markanızın sesine uyan logonuzu, renk düzeninizi ve yazı tiplerini ekleyebilirsiniz.

Kimliğinizi güçlendirirken zamanında ödenme şansınızı artırabilirsiniz. Tespit oldu logonuzu dahil 3 kat ödemeleri artar .

Ayrıca "Teşekkür Ederiz!" Gibi özelleştirilmiş mesajlar da oluşturabilirsiniz . Yeni ürün veya hizmetleri satabilirsin. Müşterinin ek bir sorunu çözmesine yardımcı olabilecek bir içerik parçasına bağlantı.

Önemsiz görünebilir, ancak bu mesajlar markanızı da geliştirebilir. Markanızın kimliği kişiliğinizi ve uzmanlığınızı gösterir.

5. Güvenli.

Biz alışkanlık yaratıcıları olduklarından, neden bazılarının çevrimiçi faturalandırmaya ve ödemelere karşı koyabileceğini anlamak kolaydır. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Bazı işletmeler, kağıt faturaları hazırlamak ve göndermek için kullanılır.

Diğerleri, güvenlik endişeleriyle ilgilenmek istedikleri için çevrimiçi ödeme grubuna giriyor. Güvenlik her zaman öncelik olmalıdır. Onaylı çevrimiçi faturalandırma yazılımı, PCI Güvenlik Standartlarına uyması gerektiğinden son derece güvenlidir.

Bir Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa PCI Güvenlik Standartları izni almak zordur. Herhangi bir kayıp ve girişim karşısında gelişmiş güvenlik önlemlerini uygulama konusunda size yardımcı olurlar. SSL şifrelemesi gibi önlemleri kullanırsınız.

6. Birçok para birimi ve dil ile uğraşın.

Teknoloji sayesinde bu günlerde aslında "küresel vatandaş" olduk. Birleşik Krallık'taki bir serbest çalışan, müşterilerini Japonya'da fatura edebilir. Kenya'daki bir müşteri, ABD'deki bir şirketten bir t-shirt sipariş edebilir

Bu nedenle, Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa bulut tabanlı faturalandırma platformları kullanıcıların tercih ettikleri para birimini ve dili seçmelerini sağlamaktadır. Bu hem sizin hem de müşterilerinizin veya müşterilerin daha önce mümkün olmayan seçimler yapmasına izin verir. Bulut faturalandırması ve ödemeler küresel pazara girmeyi çok daha rahat hale getirir. Ödeme engellerini de ortadan kaldırır.

7. Maliyet tasarrufu.


"Her bir şirketin faturasını oluşturmak, göndermek ve işleme koymak için gereken zamanı (mesai saatleri) dikkate alırsanız işletmelerin neden kağıt işlemi başına ortalama 4 ila 20 dolar harcadıklarını anlamak kolaydır.

Bunu yalnızca bir perspektif içinde değerlendirmek için, 10 çalışanla çalışan bir şirket, geleneksel bordro çeklerini doğrudan mevduat lehine bırakarak yılda 2.400 dolara kadar tasarruf sağlayabilir "dedi.

Ayrıca, kağıt, mürekkep ve posta ile ilgili masraflar da vardır. Çevrimiçi faturalandırma bu maliyetleri ortadan kaldırır. Ve otomasyon sayesinde işiniz faturalandırma maliyetini % 29 oranında düşürebilir.

8. 7/24 erişim.

Çevrimiçi faturalandırma, bir uygulamadan müşteri bilgilerini ve faturalandırmayı yönetebilmenizi sağlayan bulut üzerindedir. Masaüstünüzde, tabletinizde veya akıllı telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Bu, ofisten içeri giremiyorsanız evde veya seyahatte olduğunuzu, faturalarınızı 24/7 gönderebilir ve yönetebilirsiniz demektir.

9. Daha basit denetim.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Bulut faturalandırma çözümü, her şeyi kaydetmenize olanak tanır. Tahminleriniz, faturalarınız, gider makbuzları ve diğer ilgili belgeler çevrimiçi ve tek bir gösterge tablosunda.

Bu gösterge tablosu, finansal raporları analiz ederken basit ve zaman kazandıran bir süreç oluşturmaktadır. Vergi mevsimi süresince siz veya muhasebeciniz, uygun vergi kesintilerini kolayca tespit edebilir.

Tüm harcamalarınızı ve makbuzlarınızı bir yerden hızla bulabilmeniz uygundur. Daha da iyisi, bu süreç, IRS tarafından şimdiye dek denetlendiğinizde size kefil olabilir.

10. Anında teslimat = daha hızlı ödemeler.

Daha önce belirtildiği gibi, faturaları çevrimiçi göndermek birkaç saniye alır ve tekrar eden faturalandırma kullanırsanız daha da hızlıdırlar.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Artık bir müşterinin salyangoz posta yoluyla bir fatura alması, incelemesi ve iade etmesi için haftalarca bekleyemezsiniz. "Lost in post" bölümleri (ve espriler) sonsuza kadar gitti. Faturalarınız anında gönderilir. Daha hızlı ve daha hızlı gönderilen faturalar, tazminatın daha hızlı ve daha hızlı bir şekilde alındığı anlamına gelir.

11. Çevre dostu.

Ortalama olarak, dijital faturalamanın kağıt fatura işleminden dört kat daha çevre dostu olduğunu biliyor muydunuz ? Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Ağaçları kurtarır (bunu reklam verebilirsiniz). Su ve enerjiden tasarruf ediyorsunuz ve kirliliği azaltır. Kağıt faturalarını göndererek katı atıktan daha az depolama alanına girersiniz. [Sadece mürekkep kartuşlarını düşünmek beni rahatsız ediyor].

Çevrimiçi faturalamanın işletmelerinizin karbon ayak izini nasıl azaltabileceğini görmek istiyorsanız , Çevresel Kağıt Ağı'ndan Bu Kağıt Hesaplayıcısını kullanın .

12. Hataları ve anlaşmazlıkları azaltır.

Kağıt işleme birkaç adımdan oluşur. Bir insan tarafından yapılan herhangi bir işlem insan hatalarına açıktır. Hatalı faturalandırma tutarı işleme veya yanlış müşteriye bir fatura gönderme artık gerçekleşmiyor.

Hatalar ödeme sürecini geciktirir. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Aynı zamanda bir müşteriyle olan ilişkiniz zarar görebilir. Faturalandırmada geciken ya da hata yapan battaniye ile olan ilişkiden bahsetmiyorum bile. Oysa, daha da "eğlenceli" bile.

Faturalandırma hataları ve anlaşmazlıklar, size düzeltmek için binlerce dolara mal olabilir. Gönderip tekrar göndermek bir kabustur.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Çevrimiçi faturalandırma, hataları önlemeniz için toplam tutarı hesaplar. Vergileri ekler ve doğru müşteriye faturalandırılmasını sağlar. Bir hata yaparsanız düzeltmek ve tekrar göndermek yalnızca bir dakika alır.

13. Müşteri ilişkilerini geliştirin.

Zaten birkaç kez bahsettiğim gibi, çevrimiçi faturalamanın birçok avantajı var. Doğru faturalandırma, tercih edilen ödeme yöntemi yöntemi, profesyonel bir görünüm ve olumlu bir marka takviyesi var.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Bir yıldır göndermeyi düşündüğünüz özelleştirilmiş mesajı ekleyebilirsiniz - yapmadınız. Müşterilerinizi VIP gibi hissettirmek daha kolaydır. Basit bir "Teşekkür" bile günümüzde uzun bir yol kat ediyor.

Müşterilerinizle olan ilişkinizi güçlendirmek, onlara zamanında fatura ödemeyi teşvik etmekle kalmayıp aynı zamanda tekrar müşteriler ve sözcük tavsiyeleri üretmeye de yardımcı olabilir.

14. Sizi sürücü koltuğuna sokar.

Ticari işletmelerin ödemeleri işleme koyarken işlem ve depozito ücretleri ödemesi gerektiği hiçbir sır değildir. Ücret minimum olsa bile, bu ücretler uzun vadede fazla olabilir. Sürecin işlenmesi günler veya haftalar alabilir.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Çevrimiçi faturalandırma, hızlı olan ödemeyi seçmenizi ve en uygun işlem oranlarını sunar. Aslında, bitmiş gibi dijital para birimlerini kabul ederseniz , bu ücretler genellikle elimine edilir.

15. Modernlik ve profesyonellik.

Son olarak, çevrimiçi faturalandırma, işletmenize daha modern ve profesyonel bir görünüm ve his verir. Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa Müşterilerinizde ve müşterilerinizde bir görüntü ve izlenim bırakır. Bu bir biggie gibi görünmeyebilir, ancak ödemelerin gecikmesine ve önündeki engellerin kaldırılmasına yardımcı olacak.

Örneğin, yalnızca nakit kabul eden bir işyerinin savunucusu olur musunuz? Bu "yalnızca nakit" bu işletme için uygun olabilir. Ancak bir müşteri olarak, ne sıklıkla nakit para ile dolaşıyorsunuz?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İstanbul Avrupa yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: istanbul avrupa yazılım şirketi istanbul avrupa yazılım şirketleri yazılım şirketleri istanbul avrupa

paylaş

İlgili YazılarYorumlar