Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Şirketleri İzmir

Yazılım Şirketleri İzmir

Bulut sistemi ve web tabanlı yazılımlar, daha önce hiç olmadığı gibi gelişiyor ve her şekle ve boyuta sahip şirketler bu yeni teknolojiye adapte oluyor. Sanayi uzmanları, bu eğilimin önümüzdeki birkaç yıl içinde daha da büyümeye ve gelişmeye devam edeceğine inanıyor. Bulut bilişiminin şüphesiz orta büyüklükte ve  büyük şirketlere faydası varken, özellikle de küçük işletmeler için avantajları da vardır. Yazılım Şirketleri İzmir ile çalışma yaparak sizin de ihtiyaçlarınıza uygun bir web yazılımınız olabilir.

Bulut sistemi ve web tabanlı yazılımlar ile neredeyse bütün masaüstü yazılımlar hazırlanabilir. Yazılım Şirketleri İzmir firmasının bu yüzden profesyonel olması önemlidir.

Bulut sisteminin özellikle küçük ve orta ölçekli firmalara avantajları şu şekildedir:

Tasarruf edersiniz: 

Yazılım Şirketleri İzmir ile sahip olacağınız bulut sistemi muhtemelen kullanmak, korumak ve yükseltmek için en uygun maliyetli yöntemdir. Geleneksel masaüstü yazılımın, şirketlere finansman açısından çok fazla maliyeti vardır. Birden fazla kullanıcı için lisanslama ücretlerinin eklenmesi, ilgili kuruluş için çok pahalı olabileceğini kanıtlayabilir. Bulut, diğer taraftan, çok daha ucuz fiyatlarla sunulur ve dolayısıyla şirket bilişim masraflarını önemli ölçüde düşürebilir. Ayrıca, bir kerelik ödemeli, kullandıkça ödemeli ve diğer ölçeklenebilir seçenekler mevcut. Bu, söz konusu şirket için makul bir seçenek. Küçük işletmeler Yazılım Şirketleri İzmir ile çalışarak kendine ve ihtiyaçlarına uygun bir web yazılım isteyebilir.

Bulut teknolojisi ile neredeyse sınırsız saklama alanına sahip olursunuz:

Bilgiyi bulutta saklama, neredeyse sınırsız depolama kapasitesi sunar. Dolayısıyla, Yazılım Şirketleri İzmir sayesinde artık depolama alanınız tükenmeden endişelenmenize veya mevcut depolama alanınızın kullanılabilirliğini arttırmanıza gerek yok. Masaüstü yazılımları gerekli depolama alanı ve yüksek performans ister. Bu da pahalı bilgisayarlar demektir. Web tabanlı yazılımlarda böyle bir sıkıntı yaşamazsınız eski bir bilgisayar ve akıllı telefonunuz üzerinden yazılımınıza ulaşabilirsiniz.

Yedekleme ve Kurtarma:

Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketler bilgilerini yedeklemekle uğraşmazlar. Masaüstü yazılımları bozulabilir, bilgisayara virüs bulaşabilir ve tüm bilgileriniz yok olabilir.

Yazılım Şirketleri İzmir ile web tabanlı yazılımınız sayesinde tüm veriler bulutta saklandığından, yedekleme ve geri yükleme, aynı bilgiyi fiziksel bir aygıta depolamaktan daha kolaydır. Ayrıca, çoğu bulut servis sağlayıcıları genellikle bilgi kurtarma için bilgilerinizi yedekler. Dolayısıyla, bu, yedekleme ve kurtarmanın tüm sürecini diğer geleneksel veri depolama yöntemlerinden daha basit hale getirir.

Bulut sistemi entegre olabilir:

Bulutta, yazılım entegrasyonu genellikle otomatik olarak gerçekleşen bir şeydir. Bu, uygulamalarınızı tercihlerinize göre özelleştirmek ve entegre etmek için ek çaba harcamanız gerekmediğini gösterir. Güncellemeleri ve yükseltmeleri otomatik olarak yapar, ayrıca diğer platformlardaki bilgileri entegre özelliği sayesinde otomatik olarak yükler. Bilgileri elle girmek zorunda kalmazsınız. Yalnızca bu değil, bulut bilgi işlem seçeneği seçeneklerinizi kolaylıkla özelleştirebilmenizi sağlar

Bilgiye kolay erişim:

Yazılım Şirketleri İzmir ile bilgiye internetin olduğu her yerden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir program indirmek ve kurmak zorunda değilsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme girerek istediğini cihazdan bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Size verilen URL adresini internet tarayıcısına yazarak (Safari, Chrome gibi…) kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır. İşletim sistemi de seçmenize gerek yok, web tabanlı yazılımlar bütün tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır. Yani Mac ya da Linux olması bir şey değiştirmez.

Hızlı dağıtım:

Web tabanlı yazılımları anında kullanmaya başlarsınız. Bütün bilgisayarlara tek tek yüklemenize gerek olmaz. Çalışanlara kullanıcı adlarını ve şifrelerini vermeniz yeterli olacaktır. Yazılım Şirketleri İzmir istediğiniz kişilere istediğiniz yerlere erişim izni verecek şekilde yazılımı özelleştirebilir.

Her zaman teknik destek alabilirsiniz:

Web tabanlı yazılımlar merkezden yönetildiği için Yazılım Şirketleri İzmir ‘den herhangi bir sorun olması durumunda her an destek alabilirsiniz. Web tabanlı uygulamanızı aldığınızda teknik destek de içine dahildir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İzmir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir