Logo

Yazılım Şirketleri İstanbul


paylaş
Yazılım Şirketleri İstanbul

Web tabanlı yazılım hizmetleri akıllı telefon ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birçok firma tarafından kullanılmaya başlandı. Bulut sistemi sayesinde firmalar istedikleri zaman istedikleri cihazdan şirket bilgilerine, muhasebe ve fatura kayıtlarına ulaşabiliyor. Web tabanlı yazılım uygulamaları, tek başına çalışan masaüstü yazılımlarına kıyasla pek çok avantaj sunar. Bunlara maliyet tasarrufu, verimlilik ve çalışan verimliliğini artırma; iletişim ve şirket içindeki çabaların koordinasyonu ve veri güvenliği gelişmişliği dahildir. Yazılım Şirketleri İstanbul ile çalışma yaparak sizin de firma ihtiyaçlarınıza uygun bir web tabanlı yazılım uygulamanız olabilir.

Web tabanlı yazılım nedir?

Web tabanlı yazılımlar bir internet tarayıcısı üzerinden ulaşılması mümkün yazılım türüdür. Gmail hesabınız, çevrim içi bankacılık uygulamaları buna örnektir.

Masaüstü yazılımları bilgisayara indirerek kurmanız gerekirken web tabanlı yazılımlarda herhangi bir kurulum ya da indirme yapmanız gerekmez. Word, Excel gibi uygulamalar masaüstü yazılıma örnektir ve sadece belli bir işletim sisteminde çalışırlar. Örneğin sadece Windows'ta çalışabilirler.

Web tabanlı yazılımı kullanmanız için Yazılım Şirketleri İstanbul size bir URL adresi ve kullanıcı adı, şifre verir. Bu sayede sisteme istediğiniz cihazdan ve istediğiniz zaman girebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İstanbul çalışmanızın size sağlayacağı avantajlar şu şekildedir:

Tasarruf etmenizi sağlar:

Web tabanlı yazılımlar herhangi bir kurulum veya indirme gerektirmez. Sisteme giriş yapmanız yeterlidir. Herhangi bir sorun çıktığında Yazılım Şirketleri İstanbul firmasını arayarak sorunu bildirmeniz yeterlidir. Web tabanlı yazılımın içine bakım ve onarım da dahildir. İstediğiniz zaman yazılımla ilgili ücretsiz destek alabilirsiniz. Bütün güncellemeler ve yükseltmeler otomatik olarak yapılır. Bu konuda bilgili bir eleman çalıştırmak zorunda kalmazsınız. Web tabanlı uygulamanızı her açtığınızda en yeni ve en güncel halini kullanıyor olursunuz.

Her yerden ve her an erişim imkanınız bulunur.

Yazılım Şirketleri İstanbul çalışmanızla sahip olacağınız web tabanlı yazılım uygulamanıza kullanıcı adı ve şifrenizle istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan ulaşabilirsiniz. Firmanız size bir URL adresi bir kullanıcı adı ve şifre verir. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan giriş yapabilirsiniz.

Bu sayede ofis dışındayken de bilgilerinize anında ulaşma ve ekip arkadaşlarınızla koordineli şekilde çalışma imkanına sahip olursunuz.

Yazılım Şirketleri İstanbul çalışmanız kolayca özelleştirilebilir ve esnektir.

Firmanızın ihtiyacına ve büyüklüğüne göre yapılan web tabanlı yazılımlar isteğine göre ölçeklendirilebilir. Küçülmeye giderseniz yazılımınızı da küçültebilirsiniz ve maliyetler buna göre azalır. Büyümeye karar verirseniz eklemelerle yazılımınızı geliştirebilirsiniz. Yeni bir yazılım almanıza gerek kalmaz.

Ayrıca her birim örneğin muhasebe sadece kendine izin verilen alanı görür. Kendi şifresiyle girerek muhasebe alanına giriş yapabilir. Satış ekibi satış bölümüne giriş yapabilir. Herkes sadece yetkilendirildiği alanları görebilir.

Entegrasyon özelliği vardır.

Diğer platformlardaki şirket bilgilerinizi elle girmek zorunda kalmazsınız. Entegre olma özelliği sayesinde diğer bilgiler otomatik olarak web tabanlı yazılımınıza yüklenebilir ve böylece saatlerce bilgi girişi için uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Yazılım Şirketleri İstanbul Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Şirketleri İstanbul yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: yazılım şirketleri istanbul istanbul yazılım şirketleri yazılım şirketi istannul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar