Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Proje Teklifi

Yazılım Proje Teklifi

Bulut  uygulamaları, büyük bir farkla masaüstü yazılımı ile aynı işlevselliği sağlar: Bulut  uygulamaları uzak sunucularda çalışır ve bir web tarayıcısı üzerinden erişilir. Yazılım Proje Teklifi için Medanis Bilişim AŞ ile iletişime geçebilirsiniz.

Bulut hesabı uygulamaları genellikle bu iki formattan birinde sunulmaktadır:

Barındırılan uygulamalar – Barındırılan çözümler, uzaktaki bir sunucuda çalışan masaüstü veya istemci / sunucu uygulamasını içerir. İnternet üzerinden uzak bir oturum kullanarak muhasebe yazılımınıza erişirsiniz. Bu çözüm, mevcut yazılımlarınızı ve verilerinizi kullanmanızı sağlar.

Bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) – Bu formatta, bulut yazılımı ve verileriniz satıcı sunucularında saklanır ve bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir olur. Hiç sosyal medya sitesi veya çevrimiçi bankacılık kullandıysanız, bir SaaS çözümü kullandınız demektir. Çalışacağınız yazılım ajanasına göre Yazılım Proje Teklifi değişecektir.

1. Ucuz

Yazılım Proje Teklifi bazı durumlarda, masa üstü yazılımlara oranla çok daha ucuzdur. Bulut tabanlı mobil formların kağıt formlarına karşı analizine bir göz atın . Özel formları kullanan beş kişilik bir saha ekibi için yılda tahmini tasarruf miktarı yaklaşık 40.000 TL civarındadır. Tabii kağıt, sabit diskler ve fiziksel depolama  pahalı olmayabilir. Ancak, yerinde veri depolama alanını, fiziksel depolama alanını yaratma ile ilgili idari maliyetleri ve malzeme satın alma ön maliyetini dikkate alan alanı değerlendirirken, Yazılım Proje Teklifi daha çekici geliyor. Masaüstü yazılımlar için iş yerinizde mutlaka yazılımdan sorumlu bir kişi bulundurmanız gerekir.

 

2. İşbirlikçi

İmzalamaları için basılı bir belgeyi en son ne zaman teslim ettiniz? Hatırlamayabilirsiniz. Belki de daha yeni bir şey: Onu imzalamaları için birine bir belgeyi son gönderdiğiniz zaman ne olmuştur?

Takımlar hızlı bir şekilde bulutun içinde çalışmanın herkesin en verimli şekilde kullandığını fark etmeye başladı. Fiziksel olarak bulunmayan meslektaşları ile birlikte belgeleri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir ve düzenleyebilir, bulut tabanlı belge paylaşımına atlamayı gerçekleştiren kuruluşların verimliliğini ve kalitesini artırdı. Tüm ekibiniz bir e-tablonun parçalarını aynı anda çektikten sonra, projelerin toplam zaman maliyeti önemli ölçüde düşmeye başlar. Yazılım Proje Teklifi buna değerlendirmelidir. Yazılıma harcayacağınız para size daha yüksek bir verim ve zaman kazandıracaktır.

3. Güncel

Yazılım Proje Teklifi ile, yazılım yinelemenizin rakiplerinizin gerisinde kalması konusunda endişe etmek zorunda kalmazsınız. Mobil CRM, telefon güncellemelerinden daha fazla güncellediğinde, yazılımınızın dokunmatik olup olmadığı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Daha da iyisi, çoğu durumda Bulut Tabanlı SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) güncellemeyi beklemeden veya izlemeden yapmadan önce güncellenir. Yazılım ajansınız siz fark etmeden düzenli olarak güncellemleri ve geliştirmeleri yapar. Bu sayede yazılımı her açtığınızda en güncel ve yeni yazılımı kullanıyor olursunuz.

4. Mobil

Birisini aramak istediğinizde, sesli kitaplarınızı veya telefon rehberinizi bulamazsanız, telefonunuzu çıkarırsınız. Öyleyse neden bazı insanlar hala  yerinde depolama ve fiziksel depolamanın bir bilgisayara muhtaç bırakan şekline maruz kalıyor.  Başlangıçta, SaaS platformlarının çizilmesi, internet erişimine sahip herhangi bir bilgisayardan onlara erişebilmenizdi. Aynı şey geçerlidir , ancak cebinizde bir bilgisayar var ve internet erişimi her yerde. 

5. Güvenilir

Şu bir gerçek ki bilgisayarlar bozulur veya yavaşlar, flash bellekler ya kaybolur ya da virüs bulaşır. Bunları hepimiz yaşıyoruz. Yazılım Proje Teklifi alarak sahip olacağınız bulut yazılımlarda böyle sorunlar yaşamazsınız. Bir şifre ve kullanıcı adı size yeterli olacaktır. Her cihazdan rahatlıkla bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

6. Ölçeklenebilir

Web tabanlı ya da bulut yazılım Yazılım Proje Teklifi ihtiyaçlarınıza göre hazırlanır. Yani çok büyük işletmelerin sahip olması gereken yazılım özelliğiyle küçük bir işletmenin sahip olması gereken özellikler aynı olamaz. Buna göre fiyatlar da değişecektir. Bu yüzden Yazılım Proje Teklifi almaktan çekinmeyin. Bulut yazılımı sadece büyük ölçekli işletmelerin kullandığı bir yöntem değil. Her firma için tamamen kendi ihtiyaçlarına göre yazılım düzenlenir ve buna göre Yazılım Proje Teklifi oluşturulur.

 

7. Tutarlı

Bulut tabanlı yazılım sayesinde bilgileri entegre edebilirsiniz. Yani bir yerdeki bilgileri elle girmeye gerek kalmadan başka bir yere aktarabilirsiniz.

8. Çevre Dostu

Küçük bir yarıntı gibi gelse de birçok kağıt israfını ortadan kaldırdığı için Yazılım Proje Teklifi alarak bir bulut sistemine sahip olmak çevre dostu bir uygulama olacaktır.

9. Akıcılaştırılmış

E-tabloyu .xlsx, .xlsm veya .csv olarak kaydettiniz mi? İlk taslak mı yoksa ikinci mi? Orijinal nereye kaydedildi ?

Bu baş ağrılarından çabucak uzaklaşın ve kuruluşunuzun her üyesine birden çok kaydetme durumu olan bir belgenin aynı kopyasını sunan bir sistem benimseyin. Yazılım Proje Teklifi ile, bir sorun çıkarsa, yine de geri dönüp eserinizin daha eski bir sürümünü düzenleyebilirsiniz, ancak, birden fazla dosya biçimiyle birden fazla yere kaydedilmiş katmanlı kopyalara olan ihtiyaç ortadan kalkar.

10. Az Maliyetli

Kullandığınız yazılımın kolay olup olmadığı seçtiğiniz çözüme ve ekibinizin uyarlanabilirliğine çok bağlıdır. Bununla birlikte, hemen hemen kesinlikle, Bulut tabanlı yazılım donanımınızda daha hafif olacaktır.

Masaüstü yazılımlardan iyi bir verim almak için gerçekten kaliteli bilgisayarlar kullanmanız gerekir. Ancak Yazılım Proje Teklifi ile kullandığınız bir bulut yazılımı internete girebilen herhangi bir cihaz ile kullanabilirsiniz.

11. Destekleyici

Yazılım Proje Teklifi ile sahip olacağınız Bulut Bilişimde herhangi bir desteğe veya yazılımı kullanmayı öğrenmek için kurslara ihtiyaç yoktur. Kullanımı çok basit olduğu için siz ve çalışanlarınız kısa sürede uyum sağlayabilir ve rahatlıkla yazılımları kullanabilirsiniz.

 

12. Modern

Şu bir gerçek ki günümüzde insanlar ofise kapalı kalarak çalışmak istemiyor ve bu sadece bir istek değil bir ihtiyaç. Çalışanlarınız başka bir şehre toplantıya gidebilir, proje ekibiniz başka bir ülkeye gidebilir veya siz farklı işletmeleri dolaşarak ürün satıyor olabilirsiniz. Ne olursa olsun web tabanlı yazılımlarla istediğiniz yerden bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Yazılım Proje Teklifi Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Yazılım Proje Teklifi için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Proje Teklifi yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir