Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Programları Yapan Firmalar

Yazılım Programları Yapan Firmalar

Yazılım Programları Yapan Firmalar ile elde edebileceğiniz web tabanlı yazılım, minimum yönetim çabası veya servis sağlayıcı etkileşimi ile hızla tedarik edilebilen ve serbest bırakılabilen paylaşılabilir bir yapılandırılabilir hesaplama kaynakları havuzuna (ör. Şebekeler, sunucular, depolama, uygulamalar ve servisler) her yerde kolay, isteğe bağlı ağ erişimini sağlamak için kullanılan bir model .

Yazılım Programları Yapan Firmalar ile bulut bilgi işlem teknolojisinin çeşitli avantajları vardır. Bulut bilgi işleminin önemli avantajları aşağıda verilmektedir.

1) KULLANICILAR İÇİN DÜŞÜK MALİYETLİ BİLGİSAYAR

Yazılım Programları Yapan Firmalar ile bulutta, bulut bilişimin web tabanlı uygulamalarını çalıştırmak için yüksek güçlü (ve buna uygun olarak yüksek fiyatlı) bir bilgisayara ihtiyaç duymazsınız, çünkü uygulamalar masaüstü bilgisayar veya dizüstü bilgisayarlarda değil, bulut üzerinde çalışır.

2) BT ALTYAPI MALİYETİNİ DÜŞÜRMEK

Yazılım Programları Yapan Firmalar bulut bilişim teknolojisini kullanarak, daha güçlü çok sayıda sunucuya yatırım yapmanız gerekmez; ayrıca BT personelinin bu tür güçlü sunucuları kullanmalarını istemenize gerek yoktur.

3) DAHA AZ BAKIM MALİYETİ

Yazılım Programları Yapan Firmalar bulut bilişiminde bakım maliyeti, her boyuttaki kuruluşlar için hem donanım hem de yazılım bakımını önemli ölçüde azaltır.

4) DAHA DÜŞÜK YAZILIM MALİYETİ

Yazılım Programları Yapan Firmalar kuruluştaki her bilgisayar için ayrı yazılım paketleri satın almanız gerekmediğinden yazılım maliyetini düşürür.

5) ANINDA YAZILIM GÜNCELLEMELERİ

Yazılım Programları Yapan Firmalar ile bulut bilgi işleminde yazılımla ilgili bir diğer avantaj da, kullanıcıların eski yazılımlar ve yüksek yükseltme maliyetleri arasında seçim yapma ihtiyacı duymaması. Uygulama web tabanlıysa, güncellemeler otomatik olarak gerçekleşir ve bir dahaki sefer kullanıcı bulutta oturum açtığında kullanılabilir.

6) ARTAN HESAPLAMA GÜCÜ

Bulut sunucularının yürütme kapasitesi çok yüksek. Uygulamayı çok hızlı işler.

7) SINIRSIZ DEPOLAMA KAPASİTESİ

Yazılım Programları Yapan Firmalar ile çalışarak Cloud size 2000 GB gibi büyük bir depolama kapasitesi sunuyor veya gerekirse daha fazla kapasite.

8) Çevre Dostu

Bulut gidiş nedenleri bencil değildir! İşletmeniz için faydalar çok derin olsa da, çevre de biraz sevgiyle karşılanır. Web tabanlı yazılımla daha az enerji ve kağıt harcaması yapılır

Yazılım Programları Yapan Firmalar Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Yazılım Programları Yapan Firmalar için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Programları Yapan Firmalar yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir