Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Bilgisayarlarımıza veya akıllı telefon, tabletlerimize ne yapmaları gerektiğini söylemek için bazı kod dizinleri kullanılır. Bu kod dizinlerine yazılım denir. Yazılım Geliştirme sayesinde cihazlarımızı en verimli şekilde kullanabiliriz.

Yazılım Geliştirme ile sahip olduğumuz işimizi daha da kolaylaştırabiliriz. Örneğin firmalara toptan ürün satıyoruz diyelim ya da bayiliklerimiz var. Yazılım Geliştirme sayesinde stok durumumuzu güncellediğimizde bütün bayiler bunu görebilir ve otomatik olarak onların stok durumu da güncellenir. Bu çok küçük bir örnek Yazılım Geliştirme ile yapılan bir programla birçok farlı şey yapabiliriz.

Yazılım Geliştirme ile para kazanmak istiyorsanız bazı stratejileri uygulamanız gerekebilir. Örneğin analitik kod veya abonelik satabilirsiniz. En çok kullanılan yöntemleri ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz. Yöntemlerden bazıları masaüstü bilgisayarlar bazıları da mobil uygulamalar veya her ikisi içinde geçerli olabilir:

  1. Reklam Gösterimi: Genelde mobil uygulamalarda kullanılsa da masaüstü yazılımlarda özellikle oyun ve eğlence içerikli yazılımlarda kullanılabilir. Ücretsiz olarak piyasaya sunulan yazılımların içine yerleştirilen reklamların gösterim sayısına göre veya tıklanma sayısına göre gelir elde edersiniz.
  2. Çevrimiçi satış: Uygulama içi satış Yazılım Geliştirme gelir elde etmede en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Mobil uygulama ya da yazılım ücretsiz olarak indirilebilir. Kullanıcı belirli noktalara kadar ücretsiz kullanabilir. Daha fazlasını isterse ya da fazladan bir özellik isterse para ödemek zorunda kalır.
  3. Ücretli satış: İnternette birçok ücretsiz yazılım ve uygulama var. Ancak ücretsiz oldukları için pek kaliteli oldukları söylenemez. Kaliteli bir iş ortaya koyarak ücretli satabilirsiniz. İnsanlar mobil uygulamaya bir lira bile ödemek istemiyorlar ancak gerçekten işe yarar bir şey yaparsanız yazılımdan veya uygulamadan büyük gelirler elde edebilirsiniz. Yazılım Geliştirme ile zengin olan çok kişi var.
  4. Kurulum Başına Ödeme: Özellikle masaüstü kullanılan yazılımlarda etkilidir. İnsanlar yazılımları bir kere yüklerken para öder ve daha sonra güncelleştirmeleri vb işlemleri ücretsiz yapabilir. Belli bir sektör için özel olarak Yazılım Geliştirme yapılabilir. Örneğin oteller için bir yazılım yapılabilir ve her otele tek tek satılabilir.

Tek bir yerde birlikte olan her şey

Yazılım Geliştirme için önemli bir avantaj, tüm verilerinizin herhangi bir zamanda herhangi bir bilgisayardan web üzerinden merkezi ve erişilebilir olmasıdır. İstediğiniz her yerden internete bağlanabilirsiniz.

Neden işimiz için daha iyi?

Web Yazılım İşleri kullanırken teknik bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur – yalnızca işinizi yapabilirsiniz . Tüm güvenlik ve çalışma süresini, yedeklemeleri ve yükseltmeleri hallederiz. Neyin iyi olduğuna odaklanabilirsiniz, geri kalanını halledeceğiz.

Heryerden çalışabilirsin

Yazılım Geliştirme kullanırken ofisiniz heryerdedir. İşyerinde, evde, bir otel, müşterinin ofisinde. İhtiyacınız olan tek şey internet erişimidir.

Verileriniz otomatik olarak günlük olarak yedeklenir

Yazılım Geliştirme ile verileriniz her gün yedeklenir ve ek fazlalık için birden fazla yerde saklanır. Hiç kimsenin verilerini kaybetmedik ve seninkini kaybetmeyeceğiz.

Kurulum ve / veya Bakım Yok

Yazılımımızı kullanmak için bir şey indirmeniz veya yüklemeniz gerekmez. Favori web tarayıcınız (Internet Explorer, Safari, Firefox veya Chrome) ile giriş yapmanız yeterli.

Web tabanlı yazılım güçlü

Web Yazılım İşleri, alabileceğiniz en güçlü yazılımdır. Niye ya? Çünkü herkes fiziksel olarak nerede olursa olsun işbirliği ortamında çalışır. Web tabanlı yazılımlarla her şey her zaman güncel . Basit yazılım daha iyi bir şirket yapar.

Verileriniz güvendedir

Sunucularımız biyometrik sensörler ve güvenlik kameraları tarafından korunmaktadır. Yazılım Geliştirme ve altyapımız en son güvenlik yamalarıyla düzenli olarak güncellenmektedir. Ağımız bir güvenlik duvarı tarafından korunmaktadır ve tüm borçlu planlarımız, verilerinizi güvende tutmak için SSL şifrelemesi içermektedir.

En son sürümü her zaman kullanıyorsunuzdur

Güncellemeleri kendiniz indirip yüklemenizi gerektiren geleneksel yazılımların aksine, ürünümüz otomatik olarak güncellenir. Ürünümüzü her kullanırsanız, en yeni ve en iyi sürümü her zaman kullanıyorsunuzdur .

Yazılım Geliştirme uygulamaları, başarılı çapraz platform uyumluluğuna indirilebilir yazılım uygulamalarından çok daha kolay bir yol sunar. Yazılımımız, web tarayıcısı ve internet bağlantısı olan herhangi bir platformda çalışır. Mac, Windows, Linux hepsi desteklenmektedir.

Çalışanlar, standart yazılımla bilgisayarlarındaki, USB sürücülerindeki veya taşınabilir sabit disklerdeki verileri kaydederler. Gerçekten bu kadar güvenli değil. Bilgisayarlar normalde düzenli olarak yedeklenmemektedir. Web tabanlı yazılımımızı kullandığınızda, verileriniz güvenli, her zaman güncellenen, yedeklenmiş, günlük sunucularında oldukça güvenli bir veri merkezinde saklanır .

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Yazılım Geliştirme ile bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir