Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Firmaları Ankara

Yazılım Firmaları Ankara

İşletmeniz için veya pazarlamak için bir yazılım veya uygulama yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Yazılım Firmaları Ankara seçerek diyelim ki bir yazılım yaptırdınız. Bu yazılımdan nasıl para kazanabilirsiniz?

Yazılım Firmaları Ankara ile çalışarak sahip olduğunuz yazılımı ücretli olarak satabilirsiniz. Yazılım ve uygulamaları ücretli satmak için ortaya kaliteli bir ürün koymanız gerekir. Genel olarak yüksek kaliteli olduğu düşünülen ürünler ve oyun serileri, para kazanma modelinden genellikle yararlanan iki yazılım programıdır.

Bunun dışında Yazılım Firmaları Ankara ile çalışarak sektörlere özel yazılımlar da yaptırabilir ve satabilirsiniz. Otellere, muhasebecilere veya eğitimcilere özel yazılımlar yaptırarak pazarlayabilirsiniz. Örneğin okullara ders programlarının hazırlanmasında, öğretmenlerin ders saatlerinin belirlenmesinde bile yazılımlarla hazırlanan programlar kullanılıyor. Siz sorunsuz çalışan, kısa sürede istenilen ders programının hazırlanmasını sağlayan bir program hazırlatarak bütün okullara pazarlayabilirsiniz.

Yazılım Firmaları Ankara ile çalışarak sahip olduğunuz yazılıma veya uygulamaya reklam alarak veya yazılım içi satışla para kazanabilirsiniz. Bu yöntem özellikle oldukça başarılı olduğu oyun endüstrisinde popülerdir.

Yazılım Firmaları Ankara ile para kazanmanın bir diğer yolu kurulum başına ücret almaktır. Kurulum başına ödeme, geliştiricilerin uygulamalarını para kazanırken dağıtmaları için başka bir yol sağlar. Bu yaklaşım, masaüstü platformlarda dağıtılan yazılımlarla para kazanmak için özellikle etkilidir. Kurulum başına ödeme programı ile para kazanma, yazılımın akıllı bir yükleyici ile entegre olmasını gerektirir.

Affiliate marketing sadece web siteleri için değildir. Affiliate marketing satış ortaklığı anlamına gelir. Affiliate networklerden (affiliate siteleri) veya firmaların özel affiliate programlarından seçtiği ürünü kendi çabalarıyla tanıtan, reklamını yaparak satışını yaptığı üründen pay alan insanlar da diyebiliriz. Şirketler, şirketler arası fırsatlar etrafında yazılımlar ve uygulamalar tasarlayabilirler. Bu, bir Yazılım Firmaları Ankara çalışmasıyla uygulamadan veya yazılım programından para kazanmanın yolu olabilir. Ancak zorlu ve sınırlayıcı olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yerine kendi yazılımınızı oluşturarak aynı çabayı harcasanız bundan çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Yazılım Firmaları Ankara için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firmaları Ankara için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firmaları Ankara yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir