Logo

Yazılım Firmaları İstanbul


paylaş
Yazılım Firmaları İstanbul

Bilgisayarlara veya mobil cihazlara ne yapmaları gerektiğini söylemek için oluşturulan kod dizinlerine yazılım denir. Yazılımlar hemen her sektörde kullanılabilir. Siz de Yazılım Firmaları İstanbul ile görüşerek özel bir yazılım yaptırabilirsiniz.

Yazılım Firmaları İstanbul ile çalışarak bir yazılım yaptırmak, yazılımdan para kazanmak istiyorsanız bazı yolları takip etmeniz gerekir. Bazıları mobil uygulamalar için idealdir, bazıları masaüstü uygulamaları ve programları için idealdir, bazıları da tüm dünyada eşit derecede çalışır.

1.Freemium Modeli:

Yazılım Firmaları İstanbul ile çalışarak freemium modeli yani "uygulama içi satın alma modeli" ile para kazanabilirsiniz. Bu, uygulamanın veya yazılımın indirilebilmesi ancak yalnızca sınırlı özelliklere sahip olduğu anlamına gelir. Ekstra özellikler isteyen kullanıcılar kilidini açmak için ödeme yapmalıdır.

Bu yöntem özellikle oldukça başarılı olduğu oyun endüstrisinde popülerdir. Örneğin, bazı avantajlar isteyen aksiyon oyunları katılımcıları (örneğin, güçlendiriciler, silahlar, haklar) gerçek para ödeyerek satın alabilirler.

2.Reklam gösterimi:

Yazılım Firmaları İstanbul ile yaptırdığınız yazılım ile reklam gösterimi yaparak para kazanabilirsiniz. Reklamlarda uygulama içine yerleştirilen uygulama içi veya yazılım içi reklamcılıktan sağlanan diğer bir para kazanma modelidir.  Genellikle, ekranın bir bölümünde veya ara ekranlarda (geçiş reklamları) görünürler.

Reklamlardan gelen paralar gösterim başına veya tıklanma başına gelir getirirler. Gelir reklam ağına, uygulamanızı veya yazılımınızı kullanan kişi sayısına göre değişir. Uygulama içi satışa göre biraz daha az popüler olsa da ücretsiz yazılım veya uygulamalar da sıkça kullanıldığını görüyoruz.

3.Ücretli ürünler:

İnternette ücretsiz veya ucuz birçok kaynak olduğu için ücretli bir yazılımı veya uygulamayı satmak biraz zor olabilir. Yazılım Firmaları İstanbul seçiminde bu yüzden kaliteli ve profesyonel bir firmayla çalışmanız gerekiyor. Ortaya parayla satılabilecek kadar kaliteli bir ürün çıkmalı.

Şu bir geçek ki insanlar bir kahveye 10 lira verebilirler ancak yazılım veya uygulama söz konusu olduğunda bir lira bile vermek zor gelir.

Bir şirket yoğunluğa, pazarlama kaynaklarına veya pazar payına sahip olduğunda, ücretlendirme, en iyi para kazanma stratejisidir.

Bir şirket pazarda benzeri olmayan güzel bir ürün sunuyorsa, ürün için ücretlendirme mantıklı olabilir. Zaten güçlü bir itibara ve güçlü bir şöhrete sahip olan bir şirket, bir uygulama veya bir yazılım için daha kolay bir pazarlama gerçekleştirebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata web yazılım, mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Yazılım Firmaları İstanbul çalışmanız için bizimle iletişime geçerek profesyonelce hazırlanmış bir program sahibi olabilirsiniz.

Yazılım Firmaları İstanbul yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Web e-postanızı yalnızca Yazılım Firmaları İstanbul Chrome, Firefox veya Internet Explorer gibi bir web tarayıcısı kullanarak okursanız, o zaman zaten web tabanlı bir yazılım kullanıyorsunuz demektir. Beş açıklama noktası kurulum, bakım, bağlantı, veri depolama ve güvenliktir.

Sorunsuz, sıfır kurulum

Web Yazılım Ne Demek sorusu ile masaüstü yazılımdan farkları nedir sorusu da merak edilenler arasındadır. Düzenli masaüstü yazılım paketleri, ayrı bilgisayarlara yüklenir. Yazılım Firmaları İstanbul Çoğu zaman BT uzmanlarının uyumluluk sorunlarını belirlemesi, dizinleri ve sürücüleri yapılandırması ve programı adım adım kurması gerekir. Buna karşılık, web tabanlı yazılımlar kurulu değil. Yazılım Firmaları İstanbul Genellikle bilgisayarınızın standart işletim sistemiyle birlikte gelen bir web tarayıcısı kullanarak web sitesine gitmeniz yeterlidir. Ardından, kullanmaya başlamak için kayıtlı hesabınızla giriş yapmış olursunuz. Kurulum, yapılandırma veya uyumluluk sorunları mevcut değil.

Günümüzde birçok sağlayıcı, kullanıcıların ürün veya hizmetlerini satın almaya karar vermeden önce sınırlı bir süre için uygulamalarını ücretsiz denemelerine izin veriyor.

Otomatik güncellemeler ve senkronize sürüm kontrolü

Bilgisayarlara yüklenen yazılımlar genellikle düzenli hata düzeltmeleri veya güncellemeleri gerekir. Yazılım Firmaları İstanbul Sahip olarak, yakın zamanda keşfedilen yazılım hatalarını ve açıklarını gidermek için güncellemeleri bilmeli ve düzenli olarak yüklemelisiniz. Web tabanlı uygulamalar bu tür bir bakıma ihtiyaç duymaz, çünkü çoğu zaman fark edilmeden otomatik olarak güncellenirler.

Her yazılımın daima aynı sürümünü çalıştırdığından, hangi yazılımın sürümünü çalıştıran bilgisayarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız: en yeni sürüm. Tutarsızlıklar olmayacaktır. Düzeltilmesi gereken hatalar olsa bile, herkes için aynı olacak. Yazılım Firmaları İstanbul Sorunların kolayca izlenebilmesi ve yazılımın yalnızca bir sürümü üzerinde belgelenmesi nedeniyle düzeltmelerin uygulanması daha kolay ve hızlı olacaktır.


Etiketler: istanbul yazılım firmaları yazılım firmaları istanbul istanbul yazılım firması

paylaş

İlgili YazılarYorumlar