Logo

Yazılım Firmaları Gaziantep


paylaş
Yazılım Firmaları Gaziantep

Akıllı telefon ve tablet kullanımının başlamasıyla insanlar ofiste takılı kalmadan da işlerini takip edebilecekleri bir sisteme ihtiyaç duydular. Web tabanlı yazılım sayesinde bulut sistemini kullanarak istedikleri zaman, istedikleri yerde ve cihazdan şirket işlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Yazılım Firmaları Gaziantep çalışması yaparak firmanız için birçok avantaj sağlayabilirsiniz.

Web tabanlı yazılımı örnek üzerinden anlatalım. Microsoft Word dosyasını biliyorsunuzdur ya da Excel. Bunlar masaüstü yazılımlara birer örnek. Google Dokümanlar, Gmail hesabınız, Hotmail hesabınız ise web tabanlı uygulamalara bir örnek. Yazılım Firmaları Gaziantep içinden profesyonel bir ajansla çalışırsanız neredeyse bütün masaüstü yazılımların web tabanlı versiyonunu yapabilirler.

Web tabanlı yazılımda size bir kullanıcı adı ve şifre verilir. Verilen URL adresine girdiğinizde şifre ve kullanıcı adıyla her yerden şirket işlemlerini yapabilirsiniz. Yazılım Firmaları Gaziantep çalışmanız şirket verimliliğini arttıracak ve sizi birçok maliyetten kurtaracak.

Web tabanlı yazılım kurulum ve güncelleme gerektirmez.

Yazılım Firmaları Gaziantep çalışmasıyla sahip olduğunuz web tabanlı yazılımlar otomatik olarak güncellenir ve otomatik olarak iyileştirir. Siz sistemi her açtığınızda en iyi ve en son sürümü kullanıyor olursunuz. Bunun yapıldığını fark etmezsiniz bile. Siz sadece işinize odaklanırsınız. Masaüstü yazılım kullanırsanız her bilgisayar için ayrıca program kurmak sonra bunları her defasında güncelletmeniz gerekir. Ayrıca her yükseltme için belli bir miktar para ödemeniz gerekir. Web tabanlı yazılımda böyle sorunlar yaşamazsınız.

Her cihazdan ulaşabilirsiniz.

Yazılım Firmaları Gaziantep çalışmasıyla sahip olduğunuz web tabanlı yazılım sayesinde hesabınıza tüm cihazlardan ulaşabilirsiniz. Masaüstü programları fazla bellek ve yüksek performans ister. Bu da pahalı bilgisayarlar demek. Web tabanlı uygulamalar ise eski bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde her cihazda kolaylıkla kullanılabilir.

Yazılım Firmaları Gaziantep Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firmaları Gaziantep Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Maliyet

Sonuç, karlı işletmelerin bir numaralı gözü ve bulut servis sağlayıcılarının en önemli satış noktasıdır. Yazılım Firmaları Gaziantep , işletmelerin sermaye yatırımına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak veya azaltarak (örneğin birden çok yazılım lisansı) BT hizmetlerine, altyapıya ve yazılımlara nasıl eriştiklerini ve şirketlerin ihtiyaç duydukları anda ihtiyaç duydukları şeyi 'gitmeden önce öde' olarak erişmelerine olanak tanıyacak şekilde devrim yarattı. temeli.

Uzaktan güncelleme ve destek gibi özelliklerden dolayı, gerektiğinde kurum içi BT departmanı, daha az kaynak gerektirir ve şirketlere daha fazla para kazandırır.

Güç ve Kapasite

Bulut neredeyse sınırsız veri depolama ve işleme gücü sunar. Bunun nedeni coğrafi olarak dağıtılan sunucular gibi bilgisayar kaynaklarının bir araya toplanmasıdır. Yazılım Firmaları Gaziantep Daha önce sadece en zengin şirketler, büyük ölçekli veri işlemleri için gerekli yerel bilgisayar altyapısını kurmayı göze alabilirken, herhangi bir işletme şimdi sadece bir bulut bilgi işlem servisine kaydolarak bu potansiyeli artırabiliyor.

Yedekleme ve kurtarma

Yazılım Firmaları Gaziantep Bulut yedekleme, yerel veri yedeklemelerinin önlem olarak (örneğin internet servis kaybını azaltmak için) halen önerilir olmasına rağmen, verilerinizi korumak için daha kolay, daha az kaynak yoğun bir yöntem sunar. Çoğu bulut sağlayıcıları, her zaman güvenilir erişime girmek için yedeklemeleri farklı ülkelerdeki veri merkezleri arasında dağıtır. Çoğu, etkili bir veri kurtarma hizmeti de sunmaktadır.

Sistem entegrasyonu

Birçok şirket için, yerel olarak kontrol edilen çeşitli bilgisayar sistemleri ve uygulamaları entegre etmek, lojistik bir baş ağrısı olabilir ve bir çok BT kaynağını tüketebilir. Yazılım Firmaları Gaziantep, sistem entegrasyonunu çok daha yönetilebilir hale getirir ve bazı durumlarda otomatiktir.

Esneklik

Değişim aynı zamanda yerel BT tabanlı ağlar için ciddi bir süreç olabilir ve önemli miktarda kurum içi geliştirme ve test gerektirebilir; hepsi de bunun için ödenmelidir. Bazı durumlarda şirketler, yalnızca bu amaca uygun olmayan bir sistemi kullanmaya devam etmek zorunda kalıyorlar, çünkü bu sistem onu ​​adapte etme maliyetleri yasaklayıcıdır.

Yazılım Firmaları Gaziantep ile, operasyonel ihtiyaçları karşılamak için yazılım, platformlar ve altyapı değiştirilebilir ve ölçeklenebilir veya çok daha kolay ölçeklenebilir.

Ulaşılabilirlik

Bulutun yaptığı ağır kaldırma ile bir şirketin çalışanları normalde ihtiyaç duydukları uygulamalara uzaktan erişebilirler. Bulut öncesi çağda, bir şirket makinesine erişmek için kasabanın üzerinden seyahat etmek zorunda kalabilirlerdi; şimdi genellikle bir dizüstü bilgisayardan hatta bir mobil cihazdan güvenli bir şifreyle giriş yapabilirler!

Hızlandırma

Birçok rekabetçi endüstri, rakipleri yetişmek için çabalamadan önce hızlı bir şekilde pazarlamaya güveniyor. Kazıklar şimdi bulut bilgiişleminin büyümesiyle yükseltildi. Örneğin, bazı bulut sağlayıcıları yenilikçi ürünlerin ve hizmetlerin konuşlandırılmasına ve üretimin aylar yerine birkaç hafta içinde artırılmasına izin vererek müşterileri için önemli Yazılım Firmaları Gaziantep BT üretim çözümleri üretmektedir .

Arttırılmış güvenlik

Birçok işletme sahipleri bulut bilişiminin güvenlik etkilerinden endişe etse de, uyumlu bir bulut hizmeti sağlayıcısının güvenliği artırma olasılığı daha yüksektir. Yazılım Firmaları Gaziantep Bilgisayar kaynaklarına uygulanan ölçek ekonomileri, en iyi güvenlik tedbirlerinin BT güvenlik uzmanlarının üst düzey denetimi ile yerine getirilmesini sağlar.

En saygın bulut hizmeti sağlayıcıları, özellikle veri işlemcileri ve veri denetleyicileri arasında paylaşılan sorumluluğa endüstri yöneldiği için, veri koruma önlemlerine uymayı taahhüt ederler.

Çevresel koruma

Büyük sunucu çiftlikleri ve bulut bilgi işlem gücünü kullanmak için gereken diğer donanımları çalıştırmak için gereken büyük miktarda enerji göz önüne alındığında, bu çevre dostu görünmeyebilir. Aslında, kaynakların merkezi yönetimi, enerji tüketiminde net bir düşüşe neden olurken, kaynakların akıllı yönetimi, daha az fireye neden olur. Donanım ayrıca, enerji santrallerinin yakınında bulunup, iletim kayıplarını azaltma eğilimindedir.

Bilginin çevresel etkileri, yenilenebilir bir enerji politikası olan şirketleri seçerek ve bulut servis sağlayıcılarını ekolojik hedefleri benimsemeye teşvik ederek daha da aşağı çekilebilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Web Sitesi Yenileme,  SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firmaları Gaziantep için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firmaları Gaziantep yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: gaziantep yazılım firmaları yazılım firmaları antep yazılım firmaları gaziantep

paylaş

İlgili YazılarYorumlar