Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Firmaları Bursa

Yazılım Firmaları Bursa

Yazılım Firmaları Bursa çalışması yaparak sahip olduğunuz web tabanlı yazılım firmanıza birçok avantaj sağlayacak.

Web tabanlı yazılım herhangi bir programı kurmanıza gerek kalmadan bütün şirket verilerinize ulaşabildiğiniz bir yazılım şeklidir. Web tabanlı yazılım için bir URL, kullanıcı adı ve şifre yeterli olacaktır. Bu bilgileri yazılımınızı yaptırdığınız ajans size verecek ve aldığınız an hemen sistemi kullanmaya başlayabileceksiniz. Yazılım Firmaları Bursa web tabanlı yazılıma örnek vermemiz gerekirse Google Dokümanlar buna harika bir örnek olacaktır. Word nasıl masaüstü bir yazılımsa Google Dokümanlar ve Gmail e-posta hesaplarınız birer web tabanlı yazılım örneğidir.

Yazılım Firmaları Bursa çalışmanızla firmanız birçok avantaj sağlayacak. Web tabanlı yazılım size zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Yazılım işlemleri için farklı birini tutmanıza gerek kalmaz. Tek göreviniz size ve işletmeniz için önemli olanı yapmaktır; yazılımın görevi bu işleri yapabilmenizi sağlarlar. Web tabanlı yazılımları kullanırken teknik ayrıntılarla ilgili endişelenmenize gerek yoktur ve işletmenizin çalışması gibi daha önemli şeylere odaklanabilirsiniz.

Yazılım Firmaları Bursa çalışmanız ile bilgileriniz daha güvendedir.  Web tabanlı uygulamalar daha güvenli ve genellikle korsanlığa dayanıklıdır. Bu uygulamalar büyük oranda uzmanlaşmış ve deneyimli yöneticiler tarafından denetlemeye adanmış sunucularda konuşlandırılır. Masaüstü uygulamalar yüzlerce veya hatta binlerce istemci bilgisayarın izlenmesini gerektirir ve bu nedenle daha az etkili olur.

Web tabanlı yazılım sayesinde verileriniz her gün yedeklenir ve depolanır bu sayede önemli bilgilerinizi kaybetme riski yaşamazsınız. Web tabanlı yazılım, masaüstü uygulamalardan daha kolay özelleştirilebilir. Farklı kullanıcı gruplarına bilgi görünümünü özelleştirmek daha kolaydır. Yazılım Firmaları Bursa çalışmanızın firmanıza birçok yararı daha olacaktır. Bu yüzden masaüstü yazılımlar yerine web tabanlı yazılımlar seçilmelidir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firmaları Bursa Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Web Sitesi Yenileme,  SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Yazılım Firmaları Bursa için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Yazılım Firmaları Bursa yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

1. Bulutun daha az operasyonel sorunu var

Yazılım Firmaları Bursa karmaşık görünebilir, ancak aslında diğer altyapılara göre daha az sorun vardır. Bulut, yalnızca bulut işlevselliğini ve hatasız hale getirmek için tek işi olan bir şirket aracılığıyla kendi sunucularında çalıştığından, yerinde kendi sunucunuzdan çok daha güvenilirdir.

Aslında, küçük bir hata ortaya çıktıktan sonra, bulut ağınızı çalıştıran şirket muhtemelen zaten bir düzeltme arıyor. Bu uzaktaki sunucunuz olsaydı, teknik destek ile bir hak talebinde bulunmanız ve departmanın bakması için birisini indirmesi gerekirdi.

Ortalama sunucu sahibi, küçük sorunların kendilerinden kaçmasına izin verme olasılığınız daha yüksektir (işlerinden meşgul olduğunuzdan). Bu sorunlar, düzeltmek için zaman ve para alan daha büyük olanlara dönüşür.

2. Bulut aslında para tasarrufu sağlıyor

Yazılım Firmaları Bursa en iyi bölümlerinden biri, aslında uzun vadede paradan tasarruf etmesidir. Sunucu sorunlarını gidermek için bir teknik destek ekibi kiralamanız gerekmiyorsa, cebinizde zaten paranız var demektir.

3. Bulut daha az sermaye gerektiriyor

İş modelinizin işe yaraması ve çalışanlarınıza ödeme yapılması için bir başlangıç ​​yapmanın en zor kısımlarından birinin başkentle birlikte gelmekte olduğunu itiraf etmekte yarar vardır. Sunucu maliyetleri astronomik ve devasa bir yatırım olabilir.

Bulut bilişiminin en önemli avantajlarından biri, düzenli, yerel bir sunucunun daha az başlangıç ​​maliyeti gerektirmesidir. Ayda ihtiyacınız olan depolama alanını ödersiniz.

Yazılım Firmaları Bursa bilişim servisinizin kendi sisteminizi yeni yamaları ile yükseltmesi işi otomatik olarak gerçekleşir. Süslü, zaman alan donanım yükseltmelerine para harcamak zorunda değilsiniz. İhtiyacınız olduğunda tamamen ihtiyacınız olanı elde edersiniz.

4. Yazılım Firmaları Bursa, ekibiniz arasındaki işbirliğini artırır.

Yazılım Firmaları Bursa İttifakı’na göre, %79 şirket, kullanıcılardan en çok talep edilen bulut hizmetlerinden biri olan dosya paylaşımı ve ortak çalışmayla daha fazla bulut uygulaması satın almak için düzenli talepleri var.

Bunun nedeni bulut bilgi işleminin işbirliği ve dosya paylaşımı için yapılmasıdır. Yazılım Firmaları Bursa, ekibinizin dosyaları gerçek zamanlı olarak düzenlemesine ve bunları dünyanın herhangi bir yerinden erişmesine olanak tanır. Ekibiniz dünyanın herhangi bir yerinde olabilir ve yine birlikte birlikte çalışabilir.

5.Yazılım Firmaları Bursa, karbon ayak izinizi azaltır

Bulut bilgi işlem, daha az fiziksel sunucu gerektirir. Bu, şirketlerin veri merkezlerini küçültmelerine (veya tamamen onlardan kurtulmalarına) olanak tanır. Daha az sunucu, kullanılan kaynakların azalması anlamına gelir. Artı, dosyaları paylaşma yeteneği arttıkça ekibiniz arasında daha az çıktı alınır, gezegenden tasarruf edilir ve paradan tasarruf edilir.

6. Bulut her zaman açıktır

İş yerindeki önemli bir dosyayı unuttuğunuz için talihsiz bir hata yaptınız mı? Belki flash sürücünüz onu doğru bir şekilde kaydedemedi veya belki e-postanız kendinize hiç geçmedi.

Bulutdaysanız, sunucunuzdan bir şeyler kapmak için ofise geri dönmek zorunda kalmazsınız. Bulut her zaman açıktır; bu nedenle, bir İnternet bağlantınız varsa, ihtiyacınız olan uygulamaları tam anlamıyla her yerden alabilirsiniz.

7. Bulut, çalışanlara daha iyi bir iş-yaşam dengesi sağlıyor

İşbirliğini arttırmanın önemini ve bulutun daima nasıl açık olduğunu hatırlayın. Pek çok bulut bilgi işlem avantajından biri doğrudan ilgilidir. Yazılım Firmaları Bursa, çalışanlarınız için daha iyi bir iş-yaşam dengesi oluşturur.

Çalışanlar herhangi bir yerden çalışabiliyorsa, okul çıktığında ve çocuklarıyla vakit geçirirken görevlerini bitirirken, eve çabucak geçebilirler. Tropik tatilden bile çalışabilirler. Daha mutlu çalışanlar daha iyi bir işyerinde çalışıyorlar.

8. Bulut daha iyi bir güvenliği var

Bulut bilgi işlem, yerel sunuculardan daha fazla güvenlik sunar. Doğal bir felaket veya tam bilgisayar çökmesi nedeniyle kritik veri ve iş uygulamalarını kaybetmekten asla çekinmeyeceksiniz.

Bazı bulut sağlayıcıları ek uzak sunuculara veri yedeklemekte bile böylece veri kaybı olmaz. Bulut sağlayıcıları, yerel sunucunuzda yapacağınızdan daha düzenli güvenlik denetimleri de gerçekleştirir. Bu, onu hava geçirmez hale getirir ve hassas bilgileriniz tamamlanır.

9. Bulut, belgelerinizi kontrol etmeyi kolaylaştırır.

Güvenli bir işte tutmak için doküman kontrolü gereklidir. Bir belge, eğitimsiz bir çalışanın elleri olsa bile, yanlış ellere bulaşırsa ne olacağını asla bilemezsiniz.

Bulut bilgi işlem birimi, hangi belgelerin düzenlenip, izlenebileceğini ve hangi kullanıcıların paylaşabileceğini kolayca seçmenizi sağlar. Aynı zamanda gerçek zamanlı işbirliği yapmanıza izin verir, böylece aynı dosyanın yüzlerce versiyonunun dolaşmasına izin vermezsiniz. Bir kopyasını kontrol etmek çok daha kolaydır. İş uygulamalarını düzene sokmamak için hiçbir neden yok.

10. Uygulaması kolaydır

Buluta başlamak karmaşık gibi gözüküyor, ancak yeni bir yerel sunucu kurmakla karşılaştırıldığında gerçekten de değil. Yazılım Firmaları Bursa gibi şirketler sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanıza yardımcı olabilir.

Sonuç

Bulut bilgi işimi avantajları dezavantajları aşmaktadır. 2017’de işletmelerin %85’inde çoklu bulut stratejisi uygulamasının bir sebebi var.

Bulut zorlukları geçen yıldan bu yana aslında azaldı, bu nedenle benimsemek ve kullanmak daha kolay.

About Author

Medanis Destek