Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Firmaları Bilişim

Yazılım Firmaları Bilişim

Bulut sisteminin kullanılması arttıkça web tabanlı yazılım kullanımı da artmaya başladı. Artık insanlar ofise bağlı kalmak ve sürekli bilgisayarın başında rapor yazmak istemiyor. Telefon ve tabletleri ile de şirket bilgilerini görmek, günlük çalışma raporlarını dışarıda bir toplantıya katıldıktan hemen sonra sisteme girmek istiyorlar. Bunun için Yazılım Firmaları Bilişim çalışması yaparak web tabanlı bir yazılım yaptırmanız gerekir.

Excel, word birer masaüstü yazılım örneğidir. Google Drıve yani Google Dokümanlar ise bunun web tabanlı yazılım karşılığıdır. Bir excel dosyası hazırlıyorsunuz ve her bilgi girişinde otomatik olarak şirket arkadaşlarınız da bunu görüyor. Yazılım Firmaları Bilişim çalışması ile siz de şirketinizin ihtiyaçlarına göre bir yazılım yaptırabilir ve kullanabilirsiniz.

Masaüstü bir yazılımın firmanız bünyesindeki her bilgisayara kurulması gerekir. Bir de bayilikleriniz varsa bütün bayilerin bu kurulumu tek tek yapması gerekir. Ayrıca güncelleme ve yükseltme zamanı geldiğinde tek tek bütün bilgisayarların güncellenmesi gerekir. Ayrıca yükseltme ücreti ödemeniz de büyük ihtimalle gerekli olacaktır. Bunlar hem zamandan hem de paradan zarar etmenize neden olur. Yazılım Firmaları Bilişim çalışması yaparak web tabanlı yazılım kullanırsanız bu sorunlardan birini bile yaşamazsınız.

Web tabanlı yazılımlar merkezden otomatik olarak güncellenir ve iyileştirirler. Bundan kesinlikle etkilenmezsiniz. Sisteme her girdiğinizde en yeni versiyonu kullanıyor olursunuz. Yazılım Firmaları Bilişim çalışması ile firmanız hem zamandan hem paradan tasarruf eder.

Masaüstü yazılımlar yüksek bir bellek ve iyi bir performans isterler. Bu da pahalı bilgisayarlar demek. Ancak Yazılım Firmaları Bilişim çalışması ile kullanacağınız web tabanlı yazılım için bellek sorunu yok. Bu yüzden ister telefondan ister tabletten isterseniz eski bir bilgisayardan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Firmaları Bilişim Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir