Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
wp_betawppostsunuza Trafik Çekmek İçin Twitter’ı Kullanma

wp_betawppostsunuza Trafik Çekmek İçin Twitter’ı Kullanma

Öncelikle bir wp_betawppostsunuz yoksa hemen bir wp_betawpposts sahibi olmanızın nedenlerini anlatan yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bir wp_betawppostsunuz var ancak wp_betawppostsunuzu tanıtmıyorsanız, harika içeriklerinizi insanlar nasıl bilebilir? wp_betawppostsunuza trafik çekmek, eklediğiniz içerikler kadar önemlidir çünkü bunu sanat için değil insanlar web sitenize gelsin diye yapıyorsunuz. wp_betawppostsunuza Trafik Çekmek İçin Twitter’ı Kullanma işte tam burada devreye giriyor.

Twitter’da wp_betawppostsunuzu tanıtmak için büyük bir fırsatınız var. wp_betawppostsunuz hakkında yapılan tweeting, tüketiciye ulaşmak ve tüketiciyle bağlantı kurmak için inanılmaz bir yol olabilir.

Sadece wp_betawpposts yazınızın başlığı ve bir fotoğrafla başarılı bir Twitter tanıtımı yapamazsınız.

Proaktif olmalısınız. Yaratıcı olmalısınız. wp_betawpposts yayınlarınız hakkında tweet yaparken mükemmel pazarlamayı kullanmanız gerekir.

wp_betawppostsunuzu pazarlamak için basit ve kullanılabilir tweet formülleri. Sitenize daha fazla trafik çekmek için bunları mutlaka deneyin.

1. Kısa, kışkırtıcı Tweetler kullanın


Bir tweet oldukça kısa ve kendi başına olmalı. 140 karakterle yaratıcı olmak zor olabilir ama zamanla kendinize ait bir dil ve yöntem oluşacaktır. Ayrıca araştırmalar 100 karakterin altındaki tweetlerin %21 daha fazla etkileşim aldığını gösteriyor.

wp_betawpposts yayınınıza bir bağlantıyı tweet ederken, yaratıcı olmalısınız. wp_betawpposts makalenize ilgi çeken gerçekten kısa tweet yapmayı deneyin. Çalışacaktır.

Makaleniz hakkında tweet yaptığınızda, yayınınızın başlığına sadık kalmanıza gerek olmadığını unutmayın. konuyla ilgili olsun yeterli olacaktır.

Bu örneği Copywp_betawppostsger’ın Brian Clark’ından kontrol edin. Altı kelimeyle ve 55 karakterden daha azında, harekete geçirici bir mesaj oluşturur ve makalesinin ne hakkında olduğunu öğrenmenizi ister.

görüntü

“İleri git ve faydalı ol”

Makalesinin başlığı aslında “3 Modern Pazarlama Hatası ve Nasıl Onarılmalı”.

Kendiniz deneyin. Yazmış olduğunuz bir wp_betawpposts yayınına girin ve 10 kelimelik veya daha az olan beş varyasyon tweet yazın. İçlerinden en iyi neyin işe yaradığını görmek için onları tweet edin.

 

2. Post’dan İlginç Bir Alıntı Ekle


Takipçilerine wp_betawpposts yazınızın tadını çıkarın. Makalesinden ilginç bir teklif ekleyin. Özlü bir teklif bulmaya çalışın ve yazınızın içeriğinin tadına bakın.

Yine, sadece yazınızın başlığını tweetlemenize gerek yok. İzleyenlerinize wp_betawpposts yayınınızın hakkında ne olduğu hakkında biraz daha bilgi verin.

Genel olarak alıntılar Twitter’da gerçekten iyi şeyler yapıyor. Araştırmalar, bir alıntı içeren bir tweet’in retweet almak için %54 daha yüksek ihtimale sahip olduğunu göstermiştir. Takipçileriniz teklifinizden hoşlanıyorsa ve RT yaparsa, web sitenize tıklama ihtimali var demektir.

3. İstatistikleri Dahil Et


İnsanlar istatistiklere bayılır.

Makalenizde ilginç istatistiksel bilgileriniz varsa, bu konuda tweet yapın. Ve daha da fazla etki yaratmak için, harfler değil, sayıları ve karakterleri kullanın. Rakamlar ve karakterler, takipçilerinizin zaman çizelgelerine giren tweet nehirlerinde tweet’inizi öne çıkaracaktır.

İşte Hubspot’tan bir örnek . Kısa bir “biliyor muydunuz” sorusunu kullanıyorlar ve makalelerinden görüntülü reklamlar hakkında oldukça şaşırtıcı bir gerçeği iletmek için rakamları ve karakterleri içeriyorlar. Bunlar, gerçeğinden sonra wp_betawpposts yazısı ile kısaltılmış bağlantıyı içeriyor.

görüntü

4. #Hashtags kullanın


Eşitleme etiketleri, tweetlerinizi çeşitli konulara yaymak için harika bir yoldur. Hala bir hashtag’ın ne olduğunu bilmeyenler için – temel olarak, ortak bir tartışma konusu yapan bir # arkasında bir veya iki kelime var.

Hashtags, Twitter’da uzun yıllardır kullanılıyor ve Twitter kullanıcılarına sadece izleyenlerinizin ötesinde bağlanmak için harika bir yol sunuyorlar.

wp_betawppostsunuza geri trafik çekmek için tweet yaparken hashtag’ları kullanmak için birkaç yöntem var. İşte iki örnek:

Temaya özgü karma etiketleri kullanın. Belirli bir wp_betawpposts, açılış sayfası, yarışma veya e-kitabı tanıtmak isterseniz, bunun için kendi hashtag’ınızı oluşturabilirsiniz.

Bu örnekte, Guy Kawasaki wp_betawppostsunda bir kitap yazmak için iyi ve kötü sebepler hakkında bir yazı yazdı. E-kitaplarını tanıtmak için oluşturduğu ortak hashtag olan hesap etiketi #APEtheBook’u kullanıyor.

görüntü

Bu yöntemi, web sitenizdeki wp_betawppostsunuzun tamamı veya wp_betawppostsunuzdaki bir yarışma gibi belirli olaylar için kullanabilirsiniz (kısa süre içerisinde bu taktiği edineceğiz).

Örneğin, #myawesomewp_betawpposts #benimwp_betawppostsum #benimgünlüğüm gibi bir hashtag oluşturabilirsiniz. Bu, Twitter’daki diğerlerinin wp_betawppostsunuz hakkında da diyalog kurabileceği bir yer oluşturur. Herkes hashtag’inizi kullanarak tweeterseniz, hashtag aramasının feed’inde görünecektir. Bu, wp_betawppostsunuza daha fazla ilgi ve sitenize daha fazla trafik çekebilir.

Genel postayla ilgili hashtag’leri kullanın. Karikatür etiketlerini wp_betawppostsunuzla ilgili konularla birlikte ekleyin. Bu, diğer Twitter kullanıcıları tarafından sizinle ilgili yazmış olduğunuz konuları arayan tweet’inizi alır.

 

5. @mentions Kullanın


Bir açıklama, Twitter kullanıcılarının @kullanıcıadlarını nasıl eklediğinizdir. Doğrudan takipçilere, müşterilere veya Twitter’daki herkese bir tweet gönderebilmenizin bir yoludur.

@mentions’u çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz.

wp_betawppostsunuz önde gelen wp_betawpposts yazarlarına, şirketlere veya müşterilere yazılan yorumları – yayınınıza geri dönen bir tweet’te onlardan bahset. Sözü takdir edecekler sadece, tweet’inizi takipçileri için de retweet yapabilirler. Ünlü bir marka hakkında bir yazı yazabilir ve bunu paylaşabilirsiniz.

wp_betawpposts yazınız hakkında da iyi yorumlar yapmış kullanıcılardan bahsedin. Bu, sadık wp_betawpposts okuyucularınıza teşekkür etmek için harika bir yoldur.

wp_betawpposts yazısının yazarından da bahsedebilirsiniz. İster misafir wp_betawpposts yazarı olsun, ister yeni bir wp_betawpposts yazarı olsun, hatta sitenizde normal bir wp_betawpposts yazarı olsun, onları tekrar yayınlarına bağlayan bir tweet’e gönderin. Bu hoş bir jest ve muhtemelen takipçilerine bir retweet ile sonuçlanacak.

wp_betawppostsunuza Trafik Çekmek İçin Twitter’ı Kullanma

6. Bir Retweet (veya RT) isteyin


Bu, wp_betawppostsunuzla alakalı tweet’lerin retweeted olmasını sağlamanın harika bir yoludur. Takipçilerinizden tekrar ritmini talep edin veya güncellemenizi RT edin. Bir RT” ya da “retweet” isteyen tweetler, 12 ila 23 kat fazla paylaşmazlar.

wp_betawppostsunuza daha fazla trafik çekmek için, bir bağlantıyı wp_betawpposts yazınıza tekrar tweet ettiğinizde bir retweet isteyin.

Bu örnekte Guy Kawasaki takipçilerine, wp_betawpposts sitesine geri dönen bir tweet’te “lütfen RT” mesajını verir.

görüntü

7. Görsel Olarak Çekici Görüntüleri Kullanma


wp_betawpposts yazısı tweet’leriniz çekici ve cezbedici o kadar fazla etkileşime girer ve trafikinizi sitenize geri getirirse o kadar çok şey olur.

wp_betawpposts yazı tweet’inize gerçekten harika bir resim ekleyin. Mesajınızın yayınınızla alakalı olduğundan emin olun. Takipçilerinizi meraklandıracak ve wp_betawpposts yazınıza tıklayarak daha fazla bilgi edinmek isteyen bir resim bulmaya çalışın.

Görsel harekete geçirici mesajlar (“daha fazla okumak için bağlantıyı tıklayın …” ifadesini içeren bir resim gibi görsel harekete geçirici mesajlar da ekleyebilirsiniz.)

wp_betawppostsunuza Trafik Çekmek İçin Twitter’ı Kullanma

8. Konunuzla İlgili Bir Soru İsteyin


Tweetnizdeki bir soru çok sayıda etkileşim doğurabilir. Soru, takipçilerinizle yeterince bağlantı ve merak uyandırıyorsa, wp_betawppostsunuza daha fazla tıklama alırsınız.

 

9. Bio’nuza bir wp_betawpposts Bağlantısı ekleyin


Twitter takipçilerinizin (ve diğerlerinin) Twitter’da sizi ziyaret ettiklerinde ne gördüğünü gösterir. Değişiklik yapmadığınız sürece değişmez. Bu, wp_betawppostsunuza daha fazla trafik çekmek için mükemmel bir fırsat olmasını sağlar.

Bio hakkında ve / veya iletişim bölümlerinde wp_betawppostsunuza veya hatta belirli bir wp_betawpposts yazısı linki ekleyin. Her iki bölümde tıklanabilir bağlantı yetenekleri vardır.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 
wp_betawppostsunuza Trafik Çekmek İçin Twitter’ı Kullanma yazımıza yorum bırakabilirsiniz. Sizin de bir wp_betawppostsunuz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek