Logo

Web Yazılım Uzmanlığı Ankara


paylaş
Web Yazılım Uzmanlığı Ankara

Web tabanlı yazılımlar birçok sektör için kullanılabilir. Tıbbi kayıtlar, günlük bakım planları ve acil durum belgeleri / kişileri gibi kişinin refahı ile ilgili hayati bilgileri depolamak için yazılım kullanırken, karar verirken göz önüne alınması gereken birçok faktör vardır. Web Yazılım Uzmanlığı Ankara çalışmasından önce yazımızı okumanız iyi olacak.

Web tabanlı yazılımın avantajları nedir?

  • Kolay erişim: Günlük faaliyetlerde kullanılan hemen hemen her cihazda - masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar - zaten bir web-tabanlı bir uygulamaya erişmek için gereken her şeye sahiptir. Gerekli olan tek şey Google Chrome veya Internet Explorer gibi bir internet tarayıcısıdır ve artık kullanıma hazırdır. Web Yazılım Uzmanlığı Ankara firması size bir URL, kullanıcı adı ve şifre verir. Bunlarla sisteme hemen girebilirsiniz.
  • Sınırsız cihazlar: Web tabanlı uygulamaların kullanılabileceği cihazlar için herhangi bir sınırlama yoktur. Bilgisayar, akıllı telefon, bir iPad ile tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Web Yazılım Uzmanlığı Ankara ile çalışarak istediğiniz tüm özelliklerin yazılımda bulunmasını sağlayabilirsiniz.
  • Her yerden erişilebilir gerçek zamanlı güncellemeler: Web Yazılım Uzmanlığı Ankara firması çalışması web tabanlı ürünlerde, yönetim şirketleri artık veri tüm şirket istatistiklerini oluşturmak için çeşitli kaynaklardan gönderilir ve bunun için beklemeniz gerekir. Şirket sahipleri, operatörler ve yöneticiler bilgiye uzaktan erişebilir, personelin performansını kontrol edebilir.
  • Güvenlik : Bir veya birden fazla güvenli veri merkezlerinde Bulut tabanlı uygulamalar kayıtları ve her şeyi sağlamak için düzenli yedeklemeler gerçekleştirilir.  Bu tür yazılımlar, hassas kayıtlara erişmek ve bunları düzenlemek, denetimi yapmak için denetim günlüklerini kullanarak, tüm bireyler için benzersiz kullanıcı adı ve parolaları kullanarak ve hatta tüm bilgilerin tesis içinde kalmasını sağlamak için her bir personele atanmış anahtar kartlar konusunda ek güvenlik sunar .
  • Bakım:  Web Yazılım Uzmanlığı Ankara firmanız bütün güncellemeleri ve bakımı ücretsiz ve otomatik olarak yapar. Bir şey bir şekilde çalışmayı bırakırsa ve kullanıcının işini yapmasını engelliyorsa, mühendisler aynı gün en kısa sürede bile olsa bir düzeltmeyi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapabilirler.

Web Yazılım Uzmanlığı Ankara Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım Uzmanlığı Ankara yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bulut Nedir ve Neden Web Yazılım Uzmanlığı Ankara İhtiyacım Var?

Bulut, size yazılım dağıtmanın yeni bir yoludur. Bulut tabanlı bir yazılım, mağazalardaki yazılımları satın almak yerine bilgisayarınıza bir CD-ROM'u yerleştirip bir yazılımı yüklemek yerine bir web sitesi aracılığıyla bilgi işlem yeteneği satın almanıza ve bunlara erişmenize izin verir. Bulut tabanlı HR yazılımıyla satın almak ya da taksit sorunlarını çözmek için fiziksel bir ürün yok; sadece bir Web tarayıcısı üzerinden oturum açıp çalışmaya başlıyorsunuz.

Bu niye bu kadar büyük bir mesele? Beş temelli bulut tabanlı yazılımın İK çabalarınızı destekleyebileceğine bir göz atalım.

Avantaj 1: Her Yerden Anlık Erişim

Şu anda çalışanlarınız için kağıt kayıtları tutuyorsanız, çevrimiçi İK yazılımına geçmeniz, dosyalama dolaplarını boşaltmanızı ve bilgileri daha verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Masaüstü yazılımı dikkate alınmakla birlikte, yalnızca yazılımı barındıran bilgisayarın önünde otururken erişebilirsiniz. Web Yazılım Uzmanlığı Ankara Bulut tabanlı İK yazılımı olan tek bir bilgisayara bağlı değilsiniz. Yazılım bir web sitesi üzerinden çalıştığından, Internet erişiminiz olduğu sürece, çalışan kayıtlarını dünyanın herhangi bir yerindeki bilgisayarlardan inceleyebilirsiniz. Yazılımı kullanmak için ofisinizdeki bilgisayara dönene kadar beklemek yok.

Avantaj # 2: Çalışanların Elini Katlayabilirler

Web Yazılım Uzmanlığı Ankara İK yazılımı, birden çok kişiye, birden çok kopya yazılım ve yerel bir sunucu satın almak zorunda kalmadan yönetim hakları vermenize izin verir. Yönetici erişimini özelleştirme yeteneğine ek olarak ve yöneticilerin hangi yöneticilere erişebildiğine ek olarak, çalışanlarınıza kişisel bilgilerin girilmesi veya güncellenmesi için erişim sağlayabilir ve bu tür şeyleri doğrudan web sitesi aracılığıyla yönetebilirsiniz.

BAŞKA BIR AVANTAJ:

Çalışanlar, web sitesine bir Mac, PC, tablet veya akıllı telefon üzerindeki çeşitli web tarayıcılarından erişebilir.

Avantaj # 3: Teknoloji elemanına Elveda Deyin

Web Yazılım Uzmanlığı Ankara Yazılımları bulut tabanlı erişimle güncelleme konusunda asla endişelenmeniz gerekmez. Yazılım şirketi sürekli sahne arkasında güncellemeler sunar; böylece her zaman en yeni sürüme sahip olursunuz. Geleneksel masaüstü yazılımı ile birkaç yılda bir güncellemeler satın almanız gerekir; bu da birden fazla çalışanın çalışan kayıtlarına erişmesi gerekiyorsa maliyetli olabilir. Ve masaüstünüzde veya adanmış sunucunuzda depolama alanı ekleme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Web Yazılım Uzmanlığı Ankara 'da Her şey bulutta saklanır - verileri ve onu yönetmek için kullandığınız yazılımı.

Avantaj # 4: Verilerinizin Kaza Kanıtı

Kağıt sistemleri kullanan şirketler için, bu bilgiler bir yangın veya diğer doğal felaketlerde risk altındadır. Geleneksel masaüstü yazılımını kullanıyorsanız aynı şey geçerlidir. Bilgiler bir bilgisayarda barındırılıyorsa ve bu bilgisayar herhangi bir şekilde hasar gördüyse, her şeyi kaybedebilir veya uzmanlar tarafından alınması için çok para ödemeniz gerekebilir. Web Yazılım Uzmanlığı Ankara Bulut tabanlı yazılımla, verileri sisteme girdikten sonra, bu veriler yazılım sağlayıcısı tarafından yönetilen uzak sunucularda güvenle saklanır.

Avantaj # 5: Gizli Bilgi Daha Güvenli Olmadı

İşletme sahiplerinin bulut tabanlı yazılımları düşünürken sahip olduğu en büyük endişelerden biri de veri güvenliği. Bilgilerim kesilebilir mi? Ana bilgisayar sunucuları tehlikeye girerse kaybolabilir mi? Bulut tabanlı Web Yazılım Uzmanlığı Ankara yazılım sağlayıcıları, sizi rahat ettirmek için veritabanı barındırma ve yedekleme, kullanıcı erişimi ve veri şifrelemesi için en yüksek iş standartlarını ve sertifikalarını koruyorlar. Bunu düşündüğünüzde, verileri dosyalama dolaplarında veya bir yazılım programıyla özel bir bilgisayarda depolamak çok daha büyük bir risktir.


Yalnızca İhtiyacınız olanı Alın

Küçük işletme sahipleri için bir başka yararlı eğilim: özel ihtiyaçlar için uygulamaları hedef alıyor. Web Yazılım Uzmanlığı Ankara Çoğu geleneksel İK yazılımı, ihtiyacınız olsun veya olmasın, bir dizi işlev sunmak için geliştirilmiştir. Bu "hepsi-bir-arada" yaklaşımı da daha yüksek bir fiyat etiketi taşır. Şimdi, İK yazılım hizmetleri, işe alım, onboarding veya devam etme gibi bireysel uygulamalar olarak sağlanabilir. Bu programların tümünü içeren pahalı bir yazılım satın almak yerine sadece ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.

Bulut Yazılımı İşiniz İçin Doğru mu?

Birçok küçük işletme sahipleri gibi, çok sayıda şapka takıyorsunuz - eğitmen, arabulucu, muhasebeci, takım lideri ve İK koordinatörü. İnsan Kaynakları yazılım karar verme sürecinde gezinmenize yardımcı olmak için, bu İK Yazılım Sınavını geliştirdik . Beş dakika içinde, bulut tabanlı Web Yazılım Uzmanlığı Ankara yazılımının sizin ve işletmeniz için doğru olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

ANA BİLGİLER:
  • Bulut tabanlı bir yazılım, mağazalardaki yazılımları satın almak yerine bir web sitesi aracılığıyla bilgi işlem yeteneği satın almanızı ve bunlara erişmenizi sağlar.
  • Bulut tabanlı yazılım size herhangi bir bilgisayardan, her yerden erişmenizi sağlar.
  • Bulut tabanlı yazılımları güncelleme konusunda asla endişelenmeniz gerekmez. Yazılım şirketi, sahnelerin arkasında sürekli olarak güncelleme sağlar; böylece her zaman en son sürümüne erişirsiniz.
  • Bulut tabanlı yazılımla, verileri sisteme girdikten sonra, bu veriler yazılım sağlayıcısı tarafından yönetilen uzak sunucularda güvenle saklanır.
  • Yaklaşan bir trend, çok özel ihtiyaçları karşılamak üzere geliştirilmiş hedefli uygulamalar. Bu, işverenlerin, kullanmayacakları işlevsellik için ücret ödemeden tam olarak istediklerini elde etmelerini sağlar.
Etiketler: web yazılımı uzmanlığı ankara ankara web yazılımı uzmanlığı web yazılım uzmanlığı ankara

paylaş

İlgili YazılarYorumlar