Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Yazılım Uzmanı Ankara

Yazılım Uzmanı Ankara

Web tabanlı yazılımlar bir internet tarayıcı üzerinden istediğiniz zaman ve istediğiniz cihazdan ulaşabildiğiniz yazılımlardır. Yazılım Uzmanı Ankara ile iletişim geçerek firma ihtiyaçlarına uygun bir web tabanlı uygulama yaptırabilirsiniz.

Yazılım Uzmanı Ankara çalışması büyük ve küçük işletmeler için büyük avantajlar sağlar.

Küçük işletmeler Yazılım Uzmanı Ankara çalışmasıyla muhasebe takiplerini yapabilir. Erişim kolaylığı bulut muhasebesinin ana avantajdır. Sizin veya çalışanların işletmenizin mali verilerini masaüstünüzde herhangi bir şey indirip yüklemenize gerek kalmaksızın dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz zaman erişebilir. İhtiyacınız olan tek şey bir internet bağlantısıdır! Hareket halindeyken defter tutma beceriniz, işletme sahiplerinin tek bir yerde kalmamaları, ancak seyahat etmeleri, yeni müşteriler kazanmaları ve ofiste olmaya ihtiyaç duymadan diğer önemli iş konularıyla ilgilenmeleri anlamına gelir. Yazılım Uzmanı Ankara çalışmanız ile çevrim içi muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bulut uygulamalı muhasebenin diğer bir avantajı da daha az maliyetli olmasıdır. Fiyat her zaman önemlidir ve bulut muhasebesi başka avantajı da ucuz olmasıdır. Öncelikle, bir masaüstü muhasebe paketinde olduğu gibi masrafa gerek yok. İkincisi, muhasebe yazılım paketini satın almaktan farklı olarak, fiyata otomatik olarak dahil oldukları için hiçbir güncelleme ve bakım, onarım gerektirmez.

Yazılım Uzmanı Ankara çalışması ile bulut muhasebe uygulamaları ağırlıklı olarak aboneliğe dayalı ve işinize bağlı kadar ölçeklendirilebilir. Ayrıca, normalde, donanım ve yazılım için herhangi bir önemli yatırımı yapmanız gerekmez. Bulut muhasebe teknolojisine sahip işletmeler, daha iyi nakit akışından yararlanır ve çok fazla yazılım bilgisine ve yazılım personeli olması gerekmez. Yükseltmeler aynı zamanda sağlayıcı tarafından sorunsuz bir şekilde yönetilir, böylece birlikte gelen yeni özelliklerin keyfini çıkarırsınız. Daha iyisi tüm bunların kesinlikle ekstra bir masrafı yoktur.

Yazılım Uzmanı Ankara Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazılım Uzmanı Ankara yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Bulut Bilişim Avantajları

Tasarruf:

• Güç ve elektrik faturalarında azalma
• Donanım altyapısında sermaye harcaması yok (Sunucu yükseltmeleri, depolama aygıtları vb.)
• Bazı yazılımlarda (genellikle Microsoft, anti-virüs, spam vb.) Sermaye harcamaları yok
• Azalan soğutma / iklimlendirme masrafları
• Olası kafa sayısı / personel azaltılması
• Yazılım Uzmanı Ankara Fat İstemci PC’ler yerine İnce İstemciler (birim başına £ 150) ile masa üstü yenileme yapılabilir (birim başına 500 £)
• Bina ve ofis yerleri daha küçük olabilir (sunucu rafları için fazla alan gerektirmez) , vb.)
• BT altyapı maliyetlerinin göç ettirilmesine gerek yok (son kullanıcı herhangi bir zamanı yeniden konumlandırmalıdır)
• Yazılım Uzmanı Ankara Donanım bakım sözleşmeleri ve geçici destek hizmetleri gerekmez.

 

Yönetim Kolaylığı

Yazılım Uzmanı Ankara modeli benimsendiğinde, onunla ilişkili yönetim ve devam eden destek, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun gidermeyi izlemek ve ele almak için destek sağlayıcısı ile birlikte düşecektir. Teorik olarak, başkasının problemi haline gelir (altyapıya bakan çok deneyimli mühendisler ve üst seviye teknolojiye sahip olan ‘başkası’).
Günlük işler artık kendi bünyesindeki BT ekibinin sorumluluğundadır ve zamanları daha karlı görevler için daha iyi harcanabilir.

Güvenlik

• Yazılım Uzmanı Ankara Veri kaybının bir numaralı nedeni insan hatasıdır (genellikle yedekleme bantlarını kaybetme, harici sürücüler vb.). İnsanları çevrimiçi yedeklemelerle denklemin dışına çıkardığında son kullanıcıya yönelik güvenlik riski büyük ölçüde azaltılır.
• Gelen trafiği izlemek için veri merkezinde çok gelişmiş anti-virüs yazılımı kullanılır.
• Yüksek güvenlik seviyesini korumak için veri merkezlerini sayısız cihazla (alarmlar, çevre izleme vb.) Koruyun.
• Yazılım Uzmanı Ankara Bulut servis sağlayıcıları bulut hizmetlerinin sunumu için kritik olan ISO27001 (Bilgi ve Güvenlik) akreditasyonuna sahiptir.

Felaket Kurtarma

• Yazılım Uzmanı Ankara Belirli hükümler olmaksızın, verilerinizin siteden uzak tutulmasıyla hazırlanan Felaket İyileştirme (DR) çözümünüz vardır.
• Veri yanı sıra, yazılım uygulamalarınız (Exchange, Office vb.) Ayrı bir konumdan teslim edilir ve uzaktan erişilebilir

Esneklik ve Ölçeklenebilirlik

• Çok kısa sürede esnek ve ölçeklenebilir olma kabiliyeti, değişen bir organizasyona sahip olan veya kısa süre içinde genişlemek isteyen son kullanıcılara büyük bir yardımcı olabilir
• Saklanması veya yedeklenmesi gereken ani bir veri akışı, hızlı bir telefon görüşmesi yapmak suretiyle bir saat içerisinde sağlanmalıdır
• Bulut’a geçmenin bir defada gerçekleşmesi gerekmez, aşamalar halinde veya bir Yazılım Uzmanı Ankara Hibrit çözümün bir parçası olarak aktarılabilir
• Kolay ve verimli ‘çıkış stratejileri’ olabilir planlama ve hükümlerin bir kısmı gerekli olmalıdır

Hizmet Siparişi Bütçeleme

• Aylık maliyetler Yazılım Uzmanı Ankara bir parçasıdır, bir mali yılın başlangıcında kuruluş, Yazılım Uzmanı Ankara Altyapısı için 3 yıl öncesinden ne kadar ödüyor olduklarını bilecektir.
• Bireysel bir fatura gibi, bütçelerin yönetilmesini sağlar ve herhangi bir sürpriz olmaksızın BİT gereksiniminin tamamı için önceden ayarlıyordu

Azaltılmış Karbon Ayak İzi

Bir kuruluşun karbon ayak izini azaltmak için artan bir baskı ile Cloud Computing’in devreye girmesi, güç ve soğutma tüketimindeki azalma gibi şeylerle bu konuda çarpıcı bir etkiye sahip olabilir.

Bulut Bilişim Dezavantajları

Maliyet

Yazılım Uzmanı Ankara ilk fiyat nedeniyle katılan göç masrafları için ihtiyaca, elverişsiz bakabilirsiniz
son kullanıcı (konsolidasyon ve e-postalar ve veri tekilleştirme aracılığıyla) doğru verilerini yönetmek yoksa çok pahalı olabilir • Online yedekleme
• Telefon hattının maliyetinin artması (tercihen kiralık) ve fazlalık için ikinci hat için ihtiyaç

 

Uzun Vadeli Sözleşmeler

Genellikle, son kullanıcının hizmet sunucusu ile en az 1 yıllık bir sözleşme yapması gerekir.

Güven ve Güvenlik

Verilerinizi ve Yazılım Uzmanı Ankara altyapınızı başka bir şirkete teslim etmek büyük bir adım ve doğru organizasyon ile olmalıdır.
Servis sağlayıcınız büstü giderse ne olur? Veri ve BT altyapınıza ne oldu?

Yazılım uyumluluğu

Bir Yazılım Uzmanı Ankara çoğu yazılım uygulaması barındırılabilir; Bazı ısmarlama veya yüksek düzeyde yönetilen uygulamalar her zaman barındırılan Bulut altyapısıyla uyumlu olmayabilir.

Hizmetin Yavaşlığı

Doğru satır kurulmadıysa, e-posta, uygulama erişimi vb. Ile gecikmelere ve kaçınılmaz hayal kırıklığına neden olacak şekilde yedekleme ve yazılım dağıtımı çok yavaş olabilir.

Güvenilirlik

Sıradışı olmasına rağmen, Yazılım Uzmanı Ankara kesintileri mümkündür (Amazon ve Google Cloud platformları son örnekler). Bu olduğunda, son kullanıcı, her şeyi geri alabilmek ve mümkün olan en kısa sürede çalışmak için Cloud’u sağlayan kuruluşun merhametindedir.

Böyle bir durumda, servis sağlayıcı için en öncelikli müşteri kim olacak?

Çevresel Etki

Son kullanıcı için Yazılım Uzmanı Ankara geçiş, Karbon Ayak İzinde bir azalmaya neden olacaktır. Fakat gerçekte, sorun yalnızca başka bir kuruluşa ‘kaymıştır’.
Tüm Bulutlar fiziksel sunucularda ve depolama aygıtlarında çalışır; bunlar ilgili alan, güç ve soğutmayı gerektirir. Bundan sonra, bu, servis sağlayıcı için artan Karbon Ayak İzi’ne yol açar.

Sonuç

Yazılım Uzmanı Ankara, dünyanın dört bir yanındaki en büyük kuruluşların yüzbinlerce tarafından şimdiye kadar her yerde kullanılıyor.
Bulut çözümünün sağlanması, benzersiz bir hizmet sunmaya gerçekten yardımcı olabilecek nispeten basit bir işlem olabilir.
Yazılım Uzmanı Ankara Avantajların çoğu kuruluşun dezavantajlarından daha ağır bastığı görülüyor; en önemlisi, 3 yıllık bir süre zarfında elde edilebilecek önemli maliyet tasarrufu.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Yazılım Uzmanı Ankara için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yazılım Uzmanı Ankara yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir