Logo

Web Yazılım Hizmetleri


paylaş
Web Yazılım Hizmetleri

Bulut Web Yazılım Hizmetleri, bugün mobil endüstride tartışılan en popüler konulardan biridir. Web Yazılım Hizmetleri ile çalışmak şirketler için çok faydalıdır.

 

Hibrid Web Yazılım Hizmetleri, hataları en aza indirgemek ve altyapının verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Melez bulutlar aslında şirketler için en iyi çözüm müdür?

Hibrit Web Yazılım Hizmetleri nedir?

İnsanlar bulut Web Yazılım Hizmetleri açısından konuştuklarında genel olarak dünyanın dört bir yanından gelen binlerce müşterinin paylaştığı Gmail gibi genel bulutlardan bahsediyorlar. Bulut sağlayıcıları, şirketlere gerçek, fiziksel sunuculardan çok daha ucuz oranlarda depolama alanı, bant genişliği ve bilgi işlem gücü satarlar. Bu, şirketin büyük bir yatırım hacmini kurtarırken, aynı zamanda erişilebilirlik, kullanılabilirlik ve güvenlik konusunda endişelere neden olabilir.

Çoğu şirket, hassas verileri genel buluta taşımadan önce iki kez düşünecektir.

 

Bu tür bilgileri kendi özel sunucularında depolamayı tercih ederler. Bu tür düşünce, bazı işletmeler kendi bulut benzeri bilgi işlem süreçlerini kurmaya itiyor ve bu da özel bulut olarak adlandırılanları yaratıyor. Bu bulutlar genel bulutlar ile aynı şekilde çalışsa da, söz konusu firma için özel olarak algılanır ve Internet'in geri kalanından uzaktan güvenlik duvarı ile kapatılabilir.

 

Bu, Web Yazılım Hizmetleri buluta daha fazla güvenlik ve daha iyi performans sunar.

Bugün birçok işletme, bu bulutların her birinin iyi yönlerinden maksimum avantaj elde etmek için, bu bulutların karmaşık bir karışımını kullanıyor. Daha az hassas görevler için halka açık bulutlar kullanıyorlarsa da, en hayati işlem görevleri için özel bulutlar kullanmayı tercih ediyorlar. Melez bulut, buluta büyük bir şekilde girmek istemeyen şirketler için en çok tercih edilen altyapıyı oluşturuyor. Microsoft, müşterilerinin çoğuna melez bulut altyapısını sunuyor.

Melez Bulutların Avantajları
  • Hibrid Web Yazılım Hizmetleri, şirketin ihtiyaçlarını hızla ölçecek şekilde tasarlanır. Birkaç standart süreç , çeşitli bulut türleri arasında uyum sağlamak için birlikte çalıştığı için, şirketin kurum içi sunucuları tarafından kolaylıkla ele alınamayan ağır projeleri yüklemek için onu ideal bir çözüm haline getirir. Melez bulutu kullanmak şirkete, aksi halde gerekli olacak özel sunucu donanımı satın alma ekstra maliyetini de azaltacaktır.
  • Melez Web Yazılım Hizmetleri dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz zaman çalıştırılabilir. Bu, onlara coğrafi sınırların ötesine geçmek isteyen işletmeler için küresel bir erişim sağlar. Ayrıca, bu altyapı, kesintiler söz konusu olduğunda bile oldukça güvenilir bir bağlantı sağlar.
 
  • Bir şirketin yönetilen barındırma sağlayıcılarına yatırım yapması veya dış kaynak kullanımı için çok pahalı olduğu kanıtlanabilir. Öte yandan bu teknoloji çok makul fiyatlara uygundur ve bu nedenle kuruluş için çok daha ucuza çalışır.
Bulutun Güvenlik Konuları

Web Yazılım Hizmetleri ile bulutun güvensizliğinden korkma, şirketleri bu altyapıyı benimsemekten vazgeçen önemli bir özelliktir. Bununla birlikte, konuyla ilgili uzmanlar, buluttaki verilerin, bir fiziksel sunucudakinden daha güvenilir olduğunu gösteriyor.

Aslında çoğu, bulutta depolanan verilerin aslında bir sunucudakinden daha güvenli olabileceği görüşündedir.

Bu kadar ilgili şirketler veri güvenliği bulut üzerine tüm diğer verileri dışa aktarılırken, muhtemelen yerel sunucularda en hassas bilgileri saklamak olabilir. Ağır işlem görevlerini yerine getirmek için bulut kullanırken, kendi veri merkezlerinde kritik işlemleri gerçekleştirmeyi de seçebilirler. Bu şekilde, her iki veri depolama türünden avantajların keyfini çıkarabilirler.

Genellikle Web Yazılım Hizmetleri ile hazır yazılımın avantajlarından bahsediyoruz:

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Web Yazılım Hizmetleri bulut tabanlı yazılımın en üst 3 avantajı şöyledir:

1. Dağıtımı ve yönetimi daha kolay

2. Uygulamak daha hızlı

3. Gerekli teknik destek azlığı

Bunun nedeni, bulut tabanlı uygulamalar genellikle tak-çalıştır, sürekli bir şekilde güncellenen sağlam, zengin özelliklere sahip bir platform olmasıdır, böylece bir kullanıcı olarak pahalı donanımdan endişelenmenize gerek kalmaz, pahalı güncellemeler veya ani bir elektrik kesintisi size zarar veremez. Ve daha fazla güvenlik bulunur.

Daha fazla güvenlik terimi sizi şaşırtabilir, Web Yazılım Hizmetleri şirketleri yazılımlarının her zaman tamamen üzerinde çalışıyor olmaya devam ettiklerini, bunun bir yaşam için yaptıklarını unutmayın. Bunun anlamı, bunun olmasını sağlamak için kaynaklarının %100'ünü odakladığı anlamına gelir. Aksine, bağımsız bir şirket, kaynaklarını Web Yazılım Hizmetleri altyapısına, sunuculara ve benzerlerine ayırabilir, çünkü işlerini yürütmekle ilgilenmek zorundadırlar.

Sonuç olarak, Web Yazılım Hizmetleri geleceğin yolu haline geliyor - yeni kurulumlar, KOBİ'ler ve kurumsal işler için kolay kurulum ve düşük maliyet avantajları kendileri için konuşuyor.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Yazılım Hizmetleri çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Yazılım Hizmetleri için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Yazılım Hizmetleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

Etiketler: web yazılım hizmet web yazılım hizmetleri web yazılım hizmeti

paylaş

İlgili YazılarYorumlar