Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım ve SEO

Web Tasarım ve SEO

Teknolojik ilerlemenin bu hızlı tempolu dünyasında başarılı bir iş sahibi olmak için, işletmenizle ilgili bilgi dolu ve kullanımı kolay bir web sitesi geliştirmek önemlidir. İyi gelişmiş bir Web Tasarım ve SEO sitesi daha fazla ziyaretçi çekecek ve işinizin satışlarını artıracaktır.

Bu nedenle, iyi ve güvenilir bir Web Tasarım ve SEO şirketi ile çalışmak önemlidir.

 

1. Tasarımcı ve işletme arasında daha hızlı bir iletişim var.

Tasarımcı ile işletme arasındaki iletişim, web sitesinin doğru bir şekilde ve müşterinin memnuniyetini sağlamanın anahtarıdır. Medanis Bilişim AŞ ile çalışmak, web siteniz için ne istediğinizi söylemek için kolay bir yoldur ve tasarımcınızla iletişim kurmak için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.

2. Hileli tasarım şirketleri endişesi yoktur.

Profesyonel ve kaliteli bir tasarım şirketi ile çalışmak sorun çıkaran bir şirkete girme riski azaltılır. Web sitenizi başarılı hale getirme iddialarını doğrulamak için Web Tasarım ve SEO şirketlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

3. Potansiyel müşterilere kolayca bağlanabilirsiniz.

Web Tasarım ve SEO şirketi kullanmak, işinizi, işletmenizin alanındaki yeni müşterilerle bağlantı kurabilir.

4. Web Tasarım ve SEO şirketleri işinizle ortak bir alana sahiptir.

Tasarım şirketiniz işinizle aynı bölgede olduğu için, iş dünyası ile tasarımcı arasında zaten rahat bir ilişki olacaktır. Bu tasarımcı, web sitesini bölgedeki yerli halkı tatmin edecek bir şekilde inşa edebiliyor demektir.

SEO’nun Önemi

Web sitenizin Google’da bulunmasının bir zorunluluk olduğunu sanırız söylemeye gerek yok. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Google en çok kullanılan arama motoru olma özelliğine sahip. Bununla birlikte, (sayfanın üst kısmında listelenen) ücretli Google Reklamları’nın, kullanıcıların tıkladığı tek arama sonucu listeleri olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Business2Community’e göre, organik listeler (2., 3. ve 4. konumda olanlar) tıklamaların % 63’ünü, ücretli Google listeleri tıklamaların % 33’ünü ve 4. konumun altındaki herhangi bir tıklamanın % 4’ünü alır. Peki organik Google sıralamalarını, sorduğunuz 2., 3. veya 4. konumda nasıl sıralamaya alırsınız? Tabi ki kaliteli Web Tasarım ve SEO çalışmaları ile.

 

Web Tasarım ve SEO – Arama motoru optimizasyonu yapın

Etkili SEO söz konusu olduğunda, içeride hoşunuza gitmesi gereken bazı en iyi uygulamalar bulunmaktadır. Öncelikle, web sitenizi sık sık güncelleyin. Ziyaretçiler her zaman web sitenizde yeni içeriği aramasına  rağmen arama motorları, yeni ve yakın zamanda eklenen içeriğe sahip web sitelerini tercih eder. Web sitenizi kolaylıkla güncellemenize izin veren bir site platformu veya web barındırma hizmeti seçin. WordPress , bu açıdan büyük bir platformdur.

Müşterileri çekmek için bir başka harika yol, web sitenizde bir wp_betawpposts oluşturmaktır. Tek yapmanız gereken düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bir makaleye kısaca yazmaktır. Haftada en az bir veya iki kez yazı yayınladığınızdan emin olun. Yeni müşteriler çekmenize ve ziyaretçilerin web sitenize geri gelmesine yardımcı olabilecek alakalı konuları seçin. wp_betawpposts gönderileriyle ilgili hüner, okuyucularınıza bir miktar değer vermek zorunda olduğunuzdan ve sitenize geri dönmeye devam edeceğidir. WordPress, web sitenizde bir wp_betawpposts’u kendi kendinize barındırmanıza izin verir ve bu arama motoru optimizasyonu için harikalar yaratır. Web Tasarım ve SEO çalışmanızda en iyi sonuçlar için kelime sayısını 800-1500 kelime arasında tutmaya çalışın.

Ayrıca wp_betawpposts yayınlarınızı ilgili bilgileri sunan üçüncü taraf yetkili web sitelerine de göndermelisiniz. Tüketici forumları, endüstri ile ilgili wp_betawppostslar, çevrimiçi topluluklar ve yerel haber siteleri, makalelerinizi yeniden yayınlamak için harika yerlerdir. Bu aynı zamanda web sitenize geri bağlantı kurmanıza ve arama motoru optimizasyonu çabalarına yardımcı olmanıza olanak tanır.

Web Tasarım ve SEO çalışması yapılmaması gerekenler

 

SEO web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü iyileştirmeye yardımcı olsa da, kaçınmanız gereken bazı ‘siyah şapka’ uygulamaları vardır.

Web sitenize geri bağlantı kurmak, arama motoru optimizasyonunun önemli bir parçasıdır. Ancak, birçok kişi Web Tasarım ve SEO çalışmalarında zor işi önlemek ve geri almak için bunu dener. Bağlantıyı kolaylaştırma olarak bilinen bu süreç kaçınılması gereken bir şeydir. Eğer böyle etkinliklere girdiğinizde, web siteniz arama motorları tarafından cezalandırılır. Cezalandırma, arama motoru optimizasyonu çabalarınızı önemli ölçüde düşürecek ve web sitenize yeni müşteriler çekemeyeceksiniz.

Bununla birlikte, Web Tasarım ve SEO çalışmalarının bağlantıyı değiştirmekten farklı olduğunu unutmayın. Web Tasarım ve SEO , yasal olarak web sitenize bağlantılar satın almanızı sağlar ve harika ve ahlaki bir SEO taktiğidir.

Sonuç:

Etkili Web Tasarım ve SEO , işletme web sitenize yeni müşteriler çekmenize yardımcı olabilir. Sitenizin içeriğini sık sık güncelleme, web sitenizde bir wp_betawpposts tutma ve üçüncü taraf yetkili sitelere wp_betawpposts gönderileri gönderme gibi uygulamalar organik sıralamalarınıza büyük ölçüde yardımcı olabilir. Web sitenize geri bağlantı kurmaya çalışmak zorundasınız, ancak arama motorlarının web sitenizi cezalandırmasını sağlayacak şekilde link almayınız. Etik SEO taktikleri harika sonuçlar sunacaktır.

 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarım ve SEO çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Tasarım ve SEO yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı