Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Temaları

Web Tasarım Temaları

Hangi sektörden olursa olsun, tüm işletmeler verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için çaba gösterirler. Kaynakları koruyarak ve verimliliği artırarak kar artacaktır. Küçük ölçekli bir işletmede bile bu altın prensip geçerlidir. Web Tasarım Temaları ile sahip olacağınız bir web sitesi ile verimliliğiniz artacaktır.

Web sitesi geliştirme söz konusu olduğunda, araçlar, özellikler, eklentiler sınırsızdır. Akıllı bir finansal karar, her bir özelliği tek tek satın almak değil, mümkün olduğunca çok önemli özelliği içeren bir paket bulmaktır. Çok amaçlı Web Tasarım Temaları bu hizmeti sunabilir. Adından da anlaşılacağı gibi, hemen hemen tüm rolleri doldurabilir ve tüm pazar alanlarını barındırabilirler.

Buna ek olarak, Web Tasarım Temaları web sitenizin görüntüsü değiştiğinde ve değişiklik yapılması gerektiği zaman, sitenizin geride kalmamasını sağlamanız gerekir. Esas olarak, çok amaçlı bir tema, yararlı bir şeye şekillendirilmeye hazır bir kil yığınıdır. Web Tasarım Temaları uyumluluk özelliği ile, teknoloji ve eğilimler vasat ürünlerin eskime ile sürekli tehdit altında olduğu bir zamanda paha biçilemez.

Çok amaçlı şablonların dahi kendi lezzet ve özelliklerine sahip olmasına rağmen çekirdek ilkesi aynı kalır: gerek kalmadan tatmin edilmemiştir.

LeadGen

Web Tasarım Temaları LeadGen, kullanışlı ve yanıt veren bir HTML pazarlama çok amaçlı web sitesi şablonudur. LeadGen, modern web sitelerini bir araya getirmek için çok esnek bir platformdur. Yönetim kurulundaki Web Yöneticileri, LeadGen’de her ihtiyacının bir çözümünü bulabilir. LeadGen, modern özel web sitelerini gece boyunca bir araya getirmenize izin verir. LeadGen ile dağıtabileceğiniz 32’den fazla özel hazırlanmış demo web sitesini elde edebilirsiniz. Web Tasarım Temaları tek bir tıklamayla sofistike açılış sayfası web siteleri ile çevrimiçi mağazalar kurabilirsiniz. LeadGen, her sayfanızı hazırlamak için eklentiler ve araçlar ile doludur.

Kitlenizi kesintisiz geçişler ve animasyonlar ile etkileşime geçirin. Sofistike düzen özelleştirmesi ile web sitenizi birkaç dakika içinde ince ayarlayın. Özelleştirme seçenekleri için tonlarca, yönetici paneli ayarlarınızda bulunur. 300 farklı öğeyi binlerce olası kombinasyonda dağıtın. LeadGen ile web sitelerinizi gerçekten kendi haline getirirsiniz. Yanınızda LeadGen ile tam bir marka bilinci oluşturmak kolaydır. Entegre sayfa oluşturucu, kalbinizin içeriğine geniş kapsamlı özelleştirme imkanı sağlar. Etkili web sitelerini hazırlayın ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi muazzam bir kitleye pazarlayın. İçeriğinizi güçlü SEO özelleştirme yetenekleriyle fark ettirin. Ticari girişimler, LeadGen’de her ihtiyaç için güvenilir bir çerçeve bulmaktadır. Bugün LeadGen’i kontrol edin ve öğrenin!

 

Pillar

Mükemmel bir çok amaçlı HTML 5 şablonu arıyorsanız, Web Tasarım Temaları Pillar’dan başka bir yere bakmayın. Modern ve temiz, düzen tüm cihazlarda görüntülenebilir. Uyumluluk sorunlarını ortadan kaldırdığından bu ürün tamamen duyarlıdır. Web Tasarım Temaları Pillar, kurumsal, yaratıcı iş ve e-ticaret web siteleri için kullanılabilir. Web Tasarım Temaları en son sürümü tarafından desteklenmektedir ve 31 muhteşem HTML şablonunu içerir. Birden fazla Google web yazı tipiyle birlikte dinamik bir iletişim formu dahil edildi.

Web Tasarım Temaları Pillar’ı satın alanlar, ikonlarını çimdikleyerek ve çapraz tarayıcı uyumluluğundan yararlanacaklar. Deneyimsiz bir kullanıcıysanız, kurulum işlemi çok yıldırıcı bir deneyim olabilir. Neyse ki kapsamlı bir dokümantasyon kaynağı eklendi. Çok kullanışlı, her öğeyi ayrıntılı olarak açıklamayı öneriyor. Tüm Web Tasarım Temaları Pillar özellikleri müthiş bir Mega Menüsü ile birbirine bağlanır. Kullanıcılar yalnızca imlecini imlecinin üzerine getirmelidir ve açılır arabirimi görünür. Bu şablonu herhangi bir para harcamaya gerek kalmadan örneklemek isterseniz şansınız var demektir. Canlı önizlemenin yapılabilmesi nedeniyle, şimdi bilinçli bir karar verebilirsiniz. Şablon, özel web sitesi kurulumunu her zamankinden daha kolay hale getiren bir Variant Page Builder ile birlikte gelir.

 

Pages

Sayfalar-tam ekran-html5-portföy-şablonu

Güçlü ve uyarlamalı çok amaçlı bir HTML5 web şablonu arıyorsanız, sayfalara bakmayın. Bu yenilikçi ürün, herhangi bir sitenin yeteneklerini genişletmek için birçok pratik özelliklere sahiptir. Pages, tekil bir ürün olmasına rağmen, birinin fiyatı için 20 ayrı web tasarımına sahip. Herhangi bir iş alanındaki başarılı olmak için, benzersiz ve tanınabilir bir marka oluşturabilmelisiniz. Web Tasarım Temaları Pages, sayfa özelleştirmesini kolaylaştıran 70’den fazla önceden tasarlanmış blok içeriyor. Ayrıca, her eleman aynı şekilde inşa edilir, böylece diğer projelere dahil edilebilir. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bu web şablonu size aittir. Muhtemel kombinasyonların miktarında herhangi bir sınır yoktur, olasılıklar neredeyse sınırsızdır. Her blok başka herhangi bir blok ile birleştirilebilir.

Daha modern bir his için yüzen unsurlar içerildi; bunların her biri çarpıcı Paralaks efektleri içeriyordu. Ayrıca etkileyici bir sayfa kaydırma çubuğu da mevcuttur. Bu özellikler, ziyaretçinin göz atma deneyimine bir başka çekicilik ve etkileşim katmanı ekler. Sayfalar düzeni tamamen yanıt vericidir, masaüstü bilgisayarlar ve taşınabilir cihazlarla çalışabilir. Bu ürün ve özellikleri ile ilgili daha fazla bilgi için canlı önizlemeye erişmeyi unutmayın.

 

Pivot

Pivot-çok amaçlı-korro-html5-şablon

Web Tasarım Temaları Pivot,  çok yönlü, çok amaçlı bir HTML şablonudur. Eğitim, iş, portföy, acentelik ve devam web uygulamaları için kullanılabilir. İşiniz ne olursa olsun, Pivot sizi örtbas etti. Ayrıca düzenin tam mobil uyumlu olmasını sağladığı ve akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlarla çalışabileceği belirtilmelidir.

Bu şablon, yeni bir uygulama açılış sayfası veya ürünü başlatmak isteyenler için idealdir. Herhangi bir kullanıcı için profesyonel bir deneyim ile sonuçlanan hata ve giriş sayfalarını içerir. Şaşırtıcı Variant sayfa oluşturucusunun dahil edilmesiyle, piyasadaki en tepki veren ürünlerden biridir. 70’den fazla içerik bloğu var. Şablonunuzu özelleştirirken, bu blokları birleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

İntense

Yoğun çok amaçlı html sitesi şablonu

Kişisel wp_betawppostsunuzu, şirket web sitenizi veya bir çevrimiçi mağazayı başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren kapsamlı, tamamen yanıt veren çok amaçlı HTML şablonu. Bir sürü gömülü özellik sayesinde, son derece esnek ve dinamik. Önceden yüklenmiş birçok sayfa ile, onu ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde kişiselleştirebilirsiniz. 4 ev düzenine, 30+ wp_betawpposts şablonuna, 15+ portföy şablonuna, 10+ e-ticaret mağazası şablonuna, farklı üstbilgi ve altbilgi stillerine, etkinlik şablonlarına ve çeşitli ek ilgili sayfalara gider. Çok sayıda kaplama ve renk, Google fontları ve fareyle üzerine gelme efektleri benzersiz bir web sitesi oluşturmanızı ve markanızı mümkün olan en iyi şekilde sunmanızı kolaylaştırır. Karmaşık sosyal entegrasyonla ziyaretçilerinizin beğendikleri bilgileri paylaşması kolaydır ve size daha fazla trafik getirir.

Bu Web Tasarım Temaları satın alarak, ücretsiz demo görüntülerini de alırsınız; bu da size biraz daha para kazandırır ve ücretsiz ömür boyu güncellemeler sağlar. Tema, acemi için bile yüklemek ve özelleştirmek son derece kolaydır. Yine de herhangi bir sorunuz varsa, daima 24/7 destek ekibi bulunmaktadır. Her sorunun üstesinden gelmenize ve hayatınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmanıza yardımcı olacaklar.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarım Temaları çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Web Tasarım Temaları çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Tasarım Temaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek