Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım İzmir Karşıyaka

Web Tasarım İzmir Karşıyaka

Web Tasarım İzmir Karşıyaka

MEDANİS BİLİŞİM AŞ WEB SİTESİ TASARIMI

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Cesur, Güzel Projeler

Sıradan web siteleri inşa etmiyoruz. Sınırları zorlamak, engelleri kırmak ve müşterilerimizin yaratıcılığını ortaya çıkarmak için gayret gösteriyoruz. Tutkumuz, tüm cihazlar ve platformlar arasında kesintisiz çalışan, temiz, dağınık olmayan web tasarımıdır. Web tasarım projelerimiz yaratıcı bir şekilde zariftir ancak günümüzün tüketici taleplerini karşılayan duyarlı kullanıcı arayüzü ve işlevselliği ile. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi mümkün olan en iyi şekilde sergileyerek, ilgi yaratarak ve tüketicilerin markanıza derinlemesine dalma fırsatı yaratarak kaliteli sonuçlar sunarız.

Her bir web sitesi öğesi ve işlevi, site gezinmeden sayfaya geçişlere kadar dikkatle düşünülür ve geliştirilir. Web sitesi alt sayfaları, hedef pazarınızla maksimum miktarda maruz kalma ve ilgi oluşturmak için düzenlenmiştir. Başlık metni, grafik ve video, genel temaya katkılarından dolayı özenle seçilir. Bitmiş ürün dikkat çeken ve gitmesine izin vermeyen tutarlı, eşsiz bir web deneyimi.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka

“Duyarlı” tasarım nedir?

“Duyarlı” web tasarımı, tüm cihazlar ve platformlar arasında en iyi şekilde görüntülenir ve işlev görür. Duyarlı web tasarımı tüketicilerin akıllı telefonları ve tabletleri ile gerçekleştirdikleri web tarama miktarının artması nedeniyle hayati öneme sahiptir. Bu “mobil cihazlara uygun” tasarımlar, Google gibi arama motorlarından elde edilen sonuçlarla da daha sık karşılaşılıyor ve bu odaklanma sadece gelecek yıllarda artması bekleniyor.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Özel ve Şablon

Özel web sitesi tasarımı, benzersiz bir web deneyimi yaratma imkanı sunar. Özel web siteleri sıfırdan tasarlandığından ve kodlandığından, düzen, estetik ve kullanıcı arabirimi, tam ihtiyaçlarınıza ve özelliklerine göre oluşturulur. Markanız, içeriğiniz ve medyanız daha dinamik bir deneyim için efektler ve hareketler ekleme olanağı ile tam istediğiniz yerde eklenebilir.

Web şablonları, çok daha uygun fiyatlı ve geliştirilmesi çok daha kısa zamanlama düzenleridir. Bunlar yaygın olarak mevcuttur ve bazı endüstrilere ve esnafların sektörlerine göre tasarlanmıştır; bazı işletmeler rakipleriyle aynı web deneyimini içine alacaktır. Şablonlar, trafikte web sitenizi bulma şekliniz olan Arama Ağı Optimizasyonu (SEO) kampanyanıza göre daha az işlevsellik sunar.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Özel Web Zaman Çizelgesi

Özel web projelerimiz yaratıcılığın, ilhamın ve elbette ki kodlamanın bolluğunu içerir. Konsept onay evresi ve düzenli ilerleme güncellemeleri de dahil olmak üzere süreç boyunca müşteri girdisi aramaktayız. Ayrıca, herhangi bir özelliği ve tüm özellikleri test etmekten, pürüzsüz, hatasız bir şekilde başlatmayı da seviyoruz. Tasarımlar bir gecede tamamlanmazken, istenen son güne kadar mükemmel, kaliteli bir ürün üretmeye çalışıyoruz. Ürünlerimizin yeteneklerimizi ve özverimizi yansıttığını anlıyoruz ve her projeyi parkın dışına atmaya kararlıyız.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka İçerik ve Telif Hakkı

Web sitenizin içeriği önemlidir. Taze, ilgi çekici içerik, müşterilerinizin hoşuna gitmesinin yanı sıra arama motorlarındaki sayfa sıralamanızı iyileştirmeye yönelik madde de verecektir. Web sitenizin hemen çıkma oranını veya siteye girmeyen ziyaretçilerin sayısını önemli ölçüde etkilediğinden, içeriğinizin nerede göründüğü ve nasıl ilerlediği de önemlidir. Tüketicilerden istenen yanıtları üretmek için yüz binlerce stok görüntüsüne ve videoya erişim sağlayacağız.

Yazar wp_betawppostsu mu? Hedef pazarınız için doğru mesajı, çekici ve dikkat çekici, eğlenceli, orijinal içerik vasıtasıyla hazırlayabiliriz.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Harekete Geçirici Mesaj

Pazarlamada, bir “harekete geçirici mesaj”, reklamın arkasındaki ima edilen mesaj veya öneridir ve genellikle doğrudan bir tepki vermeye yöneliktir. Gezinme düğmelerinin ve diğer öğelerin yerleştirilmesi ve görünümü gelir elde etmenin ve ek yol açan unsurların ayrılmaz bir parçasıdır. Ayrıntılar her şeydir: Örneğin, web sitenizin iletişim sayfasında onaylanan alanlar için bir simge tamamlanmış form sayısını önemli ölçüde artırabilir. Gösterimleri yönlendiricilere ve satışlara dönüştürmek için tutarlı ve görünür harekete geçirici mesajlar vermek çok önemlidir.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Kodlama

Tasarım, özel web sitenizin stili ise, programlama bu maddedir. Apple iOS cihazları (iPads ve iPhone’lar) dahil olmak üzere tüm platformlarda mükemmel web deneyimini üretmek için PHP, CSS, HTML ve HTML5 kullanırız. Doğru kodlama aynı zamanda, tüketicilerin en verimli indirme sürelerini sağlar; müşterilerin %40’ı, yüklenmesi üç saniyeden uzun süren bir web sitesini terk eder.

Uyumluluk ve genişletilebilirlik odaklı özel projelerimizi programlıyoruz. Web sitenizin en son tarayıcı güncellemeleri ve yamaları ile güncel olmasını sağlayacağız. Projeniz ayrıca ek konumları, ürün tekliflerini veya ek hizmetleri de kolayca barındıracaktır.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Güncellemeler & Düzeltmeler

İçeriğinizi ve medyayı periyodik olarak yenilemek önemlidir, daha yoğun siteler daha fazla güncelleme ve revizyon gerektirir. Bu, günlük olmamakla birlikte haftalık içerik enjeksiyonlarını gerektiren wp_betawppostslar veya diğer web siteleri için özellikle önemlidir. Özel projelerimiz, müşterilerin içerik, grafik ve videolarını kolay ve verimli bir şekilde güncelleme ve revize etme imkanı veren bir İçerik Yönetim Sistemi kullanmaktadır. Web sitenizi ihtiyaç duyulduğunda güncellemek kolay olacak şekilde yapılandırıyoruz. E-posta gönderebiliyorsanız, sitenizi yönetebilirsiniz. Endişelenmeyin, zira ağır yüklerden herhangi biriyle yardım edebilmeye devam edeceğiz.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Çevrimiçi Gelir

Markanız için özel bir çevrimiçi mağaza oluşturabilir ve bunlara mal verebilir, bir müşteri veritabanı, envanter yönetimi sistemi ve güvenli ödeme portalı oluşturabiliriz. Gelir artırmanın en etkili yollarından biri, 2019 yılına kadar tüm Türkiye ticaretinin %10’unu temsil ettiği öngörülen e-ticarete yatırım yapmaktır. Fakat e-ticaret fırsatları sadece ürün sunumlarıyla sınırlı değildir. Servis sağlayıcılar, otomatik faturalandırma ve çevrimiçi zamanlama sunarak müşterinin kalıcılığını artırabilir. Rahatlık ve müşteri hizmetleri, marka sadakati kurmada uzun bir yol kat ediyor. Web Tasarım İzmir Karşıyaka araştırmanıza başladığınızda en zor şey web sitenizi kime yaptıracağınıza karar vermektir. Bu kesinlikle hafife alınacak bir karar değil. Sonuçta web siteniz işinizin çevrimiçi yüzü olacak. Web siteniz sizin potansiyel müşterilerinizin çoğu için ilk temas noktası olacak. Peki web tasarım ajansınızı seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Web tasarım paketlerimizie-ticaret paketlerimizipazaryeri paketlerimizi ve en önemlisi referanslarımızı incelemek için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka çalışmalarını birlikte yürüteceğiniz firmayı seçerken sizi gerçekten dinleyecek firmayı seçmelisiniz. Sektörünüzde uzman olan sizsiniz. Potansiyel müşterilerinize sunacağınız fikirleri dinlemeliler çünkü işinizi sizden daha iyi bilemezler. Ancak iş web tasarımına geldiğinde de sizin onları dinlemeniz gerek ve size gösterdikleri yolu izlemeniz gerek. Tasarımcının da size ilginç fikirler sunması gerek.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka çalışacağınız web ajansında ayrıca bir pazarlama ekibi olmalı. Pazarlama ekibi olmayan bir web ajansı motoru olmayan bir BMW’ye benzer. Bir web ajansı tasarımcıları, geliştiriciler  ve pazarlama ekibine sahipse ortaya güzel bir ürün çıkacağına emin olabilirsiniz.

Özel Web tasarımı bir heves değil artık bir ihtiyaç. Tabi ki bütçeniz yetmiyorsa hazır site kullanmanız gerek ama bütçeniz varsa özel tasarım kullanmalısınız. Bir web sitesi tasarlamanın en iyi yolu özel web tasarım yaptırmaktır. Google bile artık öyle düşünüyor. Bir web ajansı özel tasarım sitede veya mobil sitede profesyonel değilse o ajansla çalışmak doğru değil. Mobil ve tablet kullanımı büyümeye devam ettikçe, sitenizin mobil cihazlar için optimize edilmesi gerekir.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka ajans seçimi yaparken yapacağınız en iyi şey ajansın diğer çalışmalarına bakmak olacaktır. Referanslarını incelediğiniz ajansın hangi firmalarla çalıştığına ve yaptığı işlere bakarak karar verebilirsiniz.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka ajans seçiminde deneyimli bir firma seçmeniz sizin için iyi olacak. Bu sene web sitenizi yaptırıp gelecek yıl çalıştığınız firmanın kapanmasını istemiyorsanız deneyimli bir firmayla çalışın.

Web Tasarım İzmir Karşıyaka Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Web Tasarım İzmir Karşıyaka yazımıza yorum bırakabilirsiniz. Web Tasarım İzmir Karşıyaka hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir