Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Firmaları İzmir

Web Tasarım Firmaları İzmir

Web Tasarım Firmaları İzmir araştırılırken karşınıza birçok seçenek çıkacak. Siz de herkes gibi Google arama motoruna girerek Web Tasarım Firmaları İzmir yazacaksınız ve ilk sayfada çıkan firmalar arasından seçim yapmaya çalışacaksınız. Firmalar arasında seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Bugün biraz bundan bahsedeceğiz.

Web tasarım paketlerimizie-ticaret paketlerimizipazaryeri paketlerimizi ve en önemlisi referanslarımızı incelemek için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Web Tasarım Firmaları İzmir araştırması yaparken ajansların kendi sitelerini inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Web ajansının kendi web sitesi kaliteli mi diye bakmalısınız. Hatta ne yazık ki web sitesi yaptığını söyleyen bazı firmaların kendi sitesi bile yok. Öncelikle buna dikkat edin.

Web Tasarım Firmaları İzmir araştırmasında ikinci olarak ajansın referanslar sayfası incelenmeli. Ünlü firmalarla çalışmış olup olmadıkları ajanslar için bir reklam kaynağı olsa da bir ajansın ünlü firmalarla çalışmış olması fiyatını yükseltecek aynı kalitede iş yapan başka bir ajans daha uygun fiyata aynı işi yapabilir. Ajansın resmi bir kurumun sitesini yapıp yapmadığı da önemli bir referans. Bu ajansın güvenilir olduğunu gösterir.

Web Tasarım Firmaları İzmir araştırması yaparken lütfen olaya fiyat odaklı yaklaşmayın. 200 TL’ye de tablet var 1200 TL’ye de kalite açısından 1200 TL olanı alıyoruz. Web sitesi de kullanılan özelliklere göre aynı mantıkla yapılıyor. Web sitesi paketleri incelendiğinde karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Web sitenizin kurulum amacına göre size en uygun paketi seçmelisiniz. Bütçenize göre ve zamanınıza göre özel tasarım site yaptırabilirsiniz. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa özel tasarım site sizin için kalıcı çözüm olacak. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde web sitenizin tasarımını ve diğer her şeyi değiştirebilirsiniz. Web siteniz için yeterli bütçeniz yoksa ve zaman sıkıntınız varsa hazır şablon site olan paketleri tercih edebilirsiniz. Hazır siteler 1-2 gün içinde teslim edilir ve daha uygun fiyatlıdır. Tek sıkıntısı bazı kısıtlamalar olur. Web sitenizin tasarımında istediğiniz değişiklikleri yapamayabilirsiniz.

Web Tasarım Firmaları İzmir Medanis Bilişim AŞ

Web Tasarım Firmaları İzmir : MOBİL WEB TASARIMI

Günümüzde birçok insan akıllı telefon veya tablet kullanıyor.

Bu gerçeğin duyduktan biraz sonra web sitenizin telefonlarda ve tabletlerde gösterilen sürümünün gerektiği kadar iyi olup olmadığını kendinize sorun. Aslında, bir akıllı telefondan “çalışan” bir web sitesine sahip olmak artık yeterince iyi değil. Düzenleme ve gezinme, tıklamalar yerine dokunarak incelenen daha küçük ekranlar için tasarlanmış mobil web kullanıcısına uygun bir deneyim sağlamanız gerekir .

Web Tasarım Firmaları İzmir : Google Sıralaması 

 

Mobil cihazlar için bir web sitesi tasarlamak için pek çok yol var, ancak duyarlı tasarım kazanan (özellikle de Google) olarak açıkça ortaya çıktı. Neden? Duyarlı siteler iyi görünür ve herhangi bir cihazda ve herhangi bir ekran boyutunda iyi çalıştığı için ayrı bir URL gerekmez.

 

Web Tasarım Firmaları İzmir : Mobil Uygulama ve Mobil Web Sitesi

 

Öncelikle, fark. Mobil web siteleri, dokunarak yönlendirilen daha küçük ekranlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bir kullanıcı URL’nizi girerse veya bir bağlantıyı tıklarsa, siteniz cihazı tespit eder ve kullanıcıya sitenizin özel mobil sürümünü gönderir.

Bir mobil uygulama, hepimiz aşina olduğumuz bir şeydir: indirilmesi gereken bir akıllı telefon veya tablet uygulaması, ardından veri toplamak ve push bildirimleri göndermek üzere kolay başlatılabilir cihaza oturur.

Kullanılabilirlik, okunabilirlik, işlevsellik ve genel deneyim açısından her biri yarar sağlar. Ancak asıl soru hangisinin işletme hedeflerinize ve hedef kitlenize daha iyi uyum gösterdiğidir? Web Tasarım Firmaları İzmir Medanis Bilişim AŞ her ikisini de yarattı ve çoğunlukla en iyi çözüm olan duyarlı web tasarımında bir lider.

Site, mobil cihazlar için optimize edilmişse, tüketicilerin %37’sinin satın alma işlemi yapma şansı daha yüksektir.

Web Tasarım Firmaları İzmir

MARKA KİMLIĞI VE STRATEJİSİ

Şirketinizin neyi ve ne yapmak istediğini biliyor, ancak o mesajı müşterilerinize nasıl iletebileceğinizi bilmiyor musunuz? Müşterilerinizin sizi nasıl algıladıkları, iş başarısının en önemli göstergelerinden biridir. İster bir ürün satıyorsanız veya bir hizmet sunarken, işiniz için doğru şirket olduğunuzu kanıtlamanız gerekir; bunu hızlı bir şekilde yapmanız gerekir. Etkili bir web sitesi ile birlikte doğru marka mesajlaşması, müşterilerin rekabet yerine gelmesini garanti eder.

Web Tasarım Firmaları İzmir: Açık ve Güçlü Bir Kimlik
 

Bir marka stratejisi oluşturmak, pazarlama malzemelerinizin her tarafına yapışkan bir etiket çizgisi ile yaklaşmaktan daha fazlasını gerektirir. Başarılı bir marka stratejisi, bir şirket olarak kimliğinizin özüne ulaşmanız gerekir ve potansiyel müşterilerinize çekici gelmesi gerekir.

Klasik anket, benzersiz kimliğinizi yakalayan özel marka stratejisine götürmeyecektir. İş modelinize zorluklarınızı, değer önerilerinizi ve farklılaştırıcılarınızı ortaya çıkarmak isteyen birine ihtiyacınız var. Marka uzmanlarımız, ekibinizin bir parçası haline gelir ve şirketinizi endüstrinizin en üst noktasına taşıyacak marka stratejisini birlikte örgütleriz.

Web Tasarım Firmaları İzmir

ARAMA MOTORU OPTIMIZASYONU (SEO)

 Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), organik arama terimlerinizdeki sıralamalarını iyileştirme sürecidir ve çoğu kişi hala bunu anahtar kelimeleri doldurmaktan ibaret olduğunu zanneder. Anahtar kelimeler tabi ki kullanılmalı ama aşırıya kaçılırsa ve anahtar kelime dolu saçma metinler sitenize eklenirse Google bunu anlar ve o sayfaları cezalandırır.

Günümüz SEO’sı meşru “beyaz şapka” teknikleriyle ilgilidir; modası geçmiş spamsiz ve hileli değildir. Ve Medanis Bilişim AŞ, sizin için iyi derecelendirmeyi hak eden bir web sitesi oluşturmaya odaklanıyor .

Bunu bazı temel SEO inançlarını izleyerek yapıyoruz:

İşlem yapılabilir kitlelere inanıyoruz, “toplam sayıya” değil.

Tercüme: Bir milyon kullanıcı e-ticaret sitenize gelir ve sadece 10 kişi alışveriş yapar ya da bin kişi gelir 100 kişi sitenizden alışveriş yapar. Biz ikincisini yapıyoruz. Web sitenize gerçekten ilgili kişileri çekiyoruz. Böylece müşteriye dönüşüm oranları daha fazla oluyor.

Biz lokal olduğuna inanıyoruz.

Fiziksel olarak size en yakındaki müşterileri toplamak, bulunduğunuz yeri Google Haritalar’da göstermekten yerel arama terimlerini bilmek (örneğin, “İzmir”) için her arama nüansının üstünde duruyoruz.

Cep telefonuna inanıyoruz.

İnsanlık tarihinde ilk kez mobil internet kullanımı artık PC’leri aşıyor. Amacımız, her platformda ve her ekranda etkinliğinizi en üst düzeye çıkarmaktır, ancak mobil aramaya özel önem veriyoruz çünkü müşterileriniz burada.

Web Tasarım Firmaları İzmir Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Web Tasarım Firmaları İzmir yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek