Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kurumsal Web Tasarım İzmir

Kurumsal Web Tasarım İzmir

Kurumsal Web Tasarım İzmir

Medanis Bilişim AŞ

Web tasarım paketlerimizie-ticaret paketlerimizipazaryeri paketlerimizi ve en önemlisi referanslarımızı incelemek için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Web siteniz genellikle birçok insanın işletmenizle olan ilk etkileşimidir. Nasıl bir ilk izlenim yaratıyor?

İlk izlenimin olağanüstü olduğundan emin olmanın peşindeyiz.

Daha fazla olasılık üretmek mi istiyorsunuz? Çevrimiçi ürünler mi satıyorsunuz? Karışık, içerik ağırlıklı bir web sitesine mi sahipsiniz? Kurumsal Web Tasarım İzmir uzmanlarından oluşan ekibimiz, iyi görünen, arama sonuçlarının üst sıralarında yer alan ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için ince ayarlanmış web siteleri oluşturuyor.

Sıfırdan başlamanız ya da mevcut bir markanız olması önemli değil. Birlikte işiniz için daha iyi bir web sitesi kuralım.

Web siteniz telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstlerinde sorunsuz çalışıyor mu?

Web sitenizin insanların sitenize nasıl eriştiklerinden bağımsız olarak iyi performans göstermesi önemlidir. Duyarlı bir düzenle yeni bir web sitesi oluşturmanıza veya mevcut web sitenizi mobil cihazlarda iyi çalışacak şekilde dönüştürmenize yardımcı olabiliriz.

Potansiyel müşterileriniz sizi bulamazsa, bir web sitesine sahip olmaktan söz etmemize gerek yok. Web sitemizin doğru insanlar tarafından bulunmasını sağlamak için müşterilerimizle yakından çalışırız.

Arama motoru optimizasyonu kritik bir pazarlama aktivitesidir. Hiçbir şey, arama pazarlaması kadar hedefli veya kolaylıkla ölçülebilir değildir. İyi yürütülmüş bir SEO kampanyası, satış rakamlarınızı değiştirebilir.

Mevcut müşterilerinizle bağlantı kurmak da aynı derecede önemlidir. E-posta pazarlaması, geleneksel postalardan daha etkili maliyetli olmakla kalmaz, daha etkin ve daha ölçülebilir olduğu kanıtlanmıştır. İzmir bölgesi boyunca müşteriler için e-posta pazarlama kampanyaları oluşturmakta ve yönetmekte uzmanlaşmaktayız.

organik arama

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR ORGANİK ARAMA

‘Organik’  arama sonuçlarında iyi sıralamalar elde etmek, herhangi bir çevrimiçi pazarlama kampanyasının nihai hedefi olmalıdır. Web sitenizin optimize edildiğinden ve mümkün olan en iyi sıralamayı elde etmek için doğru sayfa, sayfa içi ve dışı sayfa faktörlerine sahip olduğunuzdan emin olalım.

Ücretli Arama

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR ÜCRETLİ ARAMA

Tıklama başı ödeme kampanyalarının herkes için olmadığını itiraf eden ilk kişi olacağız. Bununla birlikte, PPC uygun bir şekilde kullanıldığında güçlü, anında bir gelir yaratma aracı olabilir. Hedeflerinizin ne olduğunu bize bildirin ve çevrimiçi reklam vermenin sizin için en iyi, en stratejik yol olduğunu düşündüğümüz şeyler konusunda size bilgi vereceğiz.

Ölçülebilir Sonuçlar

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR ÖLÇÜLEBİLİR SONUÇLAR

Geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında çevrimiçi pazarlamanın güzelliği, gerçek zamanlı olarak performansı tam olarak ölçebilmenizdir. Bu, yalnızca dönüşüm oranınızı doğru bir şekilde izleyebileceğiniz anlamına değil aynı zamanda, pazarlama harcamanızdan her zaman en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için kampanyalarınızı değiştirebilirsiniz.

 

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR YETERLİ MÜŞTERİ BULUYOR MUSUNUZ?

 

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR İÇERİK

İçeriğinizin kim olduğunuzu yansıtması gerekir – ancak hızlı, açık ve kısaca ve müşterilerinizin kolayca sindirebileceği bir şekilde. Örneğin, bir ziyaretçinin dikkatini çekmek yaklaşık 3 saniyeniz var – içeriğiniz sizin işinize yarıyor mu?

 

 

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR SOSYAL MEDYA

Sosyal medya aracılığıyla müşterilerinize aktif şekilde katılın. Kolay, kişisel ve ücretsiz. İzleyenlerinizi artırmanıza, kitleniz için en iyi platformları tartışmanıza ve daha fazlasına yardımcı olmaktan mutluluk veriyoruz.

 

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU

Kalifiye müşteriler web sitenizi buluyor. Şimdi ne olacak? Potansiyel müşterilere ve müşterilere dönüşen ziyaretçilerin oranını artıracak web sitenizin dilini ve akışını optimize etmeye yardımcı olabiliriz.

 

KURUMSAL WEB TASARIM İZMİR EPOSTA PAZARLAMA

E-posta pazarlaması, müşterilerinizle bağlantı kurmanın kolay, uygun maliyetli, akıllı bir yoludur. CAN-SPAM uyumluluğu, kullanmanız için tasarım şablonları, göndermek için özel e-postalar tasarlamak ve daha pek çok konuda size yardımcı olabiliriz.

Kurumsal Web Tasarım İzmir aramasını Google arama motoruna yazıp aradığınızda birçok firma çıkacaktır. Bu firmalar arasında seçim yaparken bazı konuları göz önünde bulundurmanız gerekir.

Web tasarımının güzel olması kurumsal bir şirket olarak algılanmanızda çok önemli. Potansiyel müşterileriniz web sitenize girerek sizin hakkınızdaki ilk kararı verecektir. Web siteniz sizin prestijinizdir. Kurumsal bir firmanın kurumsal bir web sitesi olmalı. Kurumsal Web Tasarım İzmir araştırması yaparken web ajansının web sitesini inceleyerek işe başlamalısınız. Web sitesi kaliteli olan firmalar sizin web sitenizde de aynı performansı gösterecektir. Ajans hakkında karar verirken ayrıca mutlaka referans sayfası ayrıntılı olarak inceleyin. Web ajansının tecrübeli ve uzun süredir faaliyette olmasına özen gösterin.  Çalıştığı yıl sayısı firmanızın istikrarlı ve başarılı olduğunu gösterir.

Kurumsal Web Tasarım İzmir araştırması yaparken ajansın kaç yıldır çalıştığı, kaç çalışanı ve kaç müşterisi olduğu sorularını sormalısınız.

Web tasarım ajansınız sizi ciddi olarak dinlemeli. İşinizi en iyi siz bilirsiniz. Müşteri potansiyelinizi de siz bilirsiniz. Beklentilerinizi anlatarak ajansınızı yönlendirebilirsiniz. Ayrıca tasarım aşamasında da sizin onları dinlemeniz gerekir. Tasarım konusunda da onların deneyimli olduğunu unutmayın.

Web sitenizin tasarımında fiyat konusu seçtiğiniz pakete göre değişecektir. Web sitesi paketlerinin özelliklerini inceleyerek size uygun olanı seçmelisiniz. Özel Web tasarımı bir heves değil artık bir ihtiyaç. Tabi ki bütçeniz yetmiyorsa hazır site kullanmanız gerek ama bütçeniz varsa özel tasarım kullanmalısınız. Bir web sitesi tasarlamanın en iyi yolu özel web tasarım yaptırmaktır. Google bile artık öyle düşünüyor. Bir web ajansı özel tasarım sitede veya mobil sitede profesyonel değilse o ajansla çalışmak doğru değil. Kurumsal Web Tasarım İzmir sitenizin mobil ve tablet kullanımı büyümeye devam ettikçe, sitenizin mobil cihazlar için optimize edilmesi gerekir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal Web Tasarım İzmir yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir