Logo

Web Tasarım Hizmetleri İzmir


paylaş
Web Tasarım Hizmetleri İzmir

Bir organizasyon ya da şirket, Web Tasarım Hizmetleri İzmir ile çalışarak çevrim içi varlığını geliştirmek için daha fazla kaynak ayırmaya karar verdiğinde iki türlü gelişme şekliyle karşılaşılır:

1) Kısa Vadeli - Web Tasarım Hizmetleri İzmir tarafından başarılı gelecekteki çevrim içi pazarlama kampanyaları için bir ortam oluşturmak üzere mevcut web sitelerinin ve içerik organizasyonlarının yeniden tasarlanması.

2) Uzun Vadeli - Sürekli SEO tabanlı içerik oluşturma, sosyal medya ve e-posta pazarlaması yoluyla tutarlı sohbet ve çevrim içi reklamcılık kampanyaları.

Pazarlama ajansı-Web Tasarım Hizmetleri İzmir ilişkisinin faydalarını daha net hale getirmek için, her birinin avantajlarını ve birlikte nasıl çalıştıklarını özetledik.

Başarı için çevrimiçi ortam oluşturma

Web Tasarım Hizmetleri İzmir firmasının sorumluluğu

Bir şirketin web sitesinin ziyaretçilerin kullanımı kolay, bir şekilde çevrim içi dönüşümler teşvik etmesi ve güncellemesi kolay olması gerekir. Neyse ki, bu iyi bir web tasarım firması için çok kolaydır.

Açık ve kullanımı kolay bir web sitesi

Bir organizasyonun web sitesi genellikle bir ziyaretçinin şirketle ilgili sahip olduğu ilk izlenimdir ve bunun sonucunda kuruluşun misyonunun net bir temsilidir. Duyarlı bir düzen, temiz gezinme veya güzel görüntüler yoluyla olmalı, web sitesi bilgi bulma, etkileşimli özellikleri keşfetme, web sitesinin içeriğini sosyal medyada paylaşma ve ziyaretçiler için bir keyif ve bir zevkle organizasyona ulaşma yeteneğine sahip olmalıdır.

Hedefi temel alan dönüşümün izlenmesi

Web sitesinde benzersiz ziyaretçilerin ve geçirdikleri zamanların artması olumlu gelişmeler gösteriyorsa da bir web sitesinin kuruluşunun hedef kitlesi ile daha uzun soluklu bir ilişki kurabilmesi gerekiyor. Aşağıdaki eylem çağrısı, site ziyaretçileri ile bağlantı kurulmasını teşvik etmek için Web Tasarım Hizmetleri İzmir uygulayacağı harika yöntemlerdir:

 • İletişim formları
 • Blog veya bülten abonelikleri
 • Teknik İnceleme veya PDF indirmeleri
 • Like, Tweet, Pin vb düğmeler aracılığıyla sosyal medya içeriği paylaşımı
 • Video oyunları
 • Kullanıcı kaydı
 • Canlı sohbet
 • Blog yorumu
 • Ürün değerlendirmesi

Her bir kuruluşun dönüşüm hedefleri farklı olacak, ancak bu dönüşümler ziyaretçilerin bulması ve tamamlaması çok kolay olmalıdır. Aynı derecede önemli olan dönüşümlerin izlenebilmesi ve analiz edilmeleri kolay olacak şekilde kurulması gerekir. Biz temel Google Analytics kurulumunu öneririz. Google sayesinde hangi saatlerde web sitenize geliniyor, hemen çıkma oranı ne, hangi şehir veya ülkelerden sitenize geliniyor gibi birçok ayrıntıyı takip edebilirsiniz.

Sezgisel bir CMS ile içerik oluşturma ve SEO kontrolü

Bir organizasyon güzel bir siteye sahip olmakla birlikte, gelecekte siteye kolaylıkla iyileştirme ve ekleme yapma yeteneğine de ihtiyaç duyar. Bir site sahibi , web programlama dili bilgisi olmadan kolayca yeni sayfalar oluşturabilir, özel formlar oluşturabilir, site öğelerini yeniden düzenleyebilir ve bir Web Tasarım Hizmetleri İzmir ekleyeceği Yönetim Paneli aracılığıyla multimedya yüklenebilmelidir .

SEOBir web

Wsitesinin CMS'si ayrıca SEO öğelerini kontrol etmeyi kolaylaştırmalıdır:

 • Başlık etiketi özelleştirme
 • Kelime açısından zengin URL'ler
 • Tıklama-Ara SEO için meta açıklaması özelleştirme
 • Anahtar kelimeyi optimize eden içerik oluşturma için H etiketleri
 • 301 doğru indeksleme için yön değiştirme
 • Resim-teslim etme ve Alt etiketleri
 • Site dizinlemesi için Robots.txt kontrolü

Bir web sitesi, hızlı bir şekilde yüklenmesini ve arama motorları için kolay okunmasını sağlamak için en yeni web geliştirme uygulamalarını kullanarak oluşturulmalıdır. Sitenizin geçerli standartlara uyumlu olup olmadığını Eğer emin değilseniz, internetteki hız testleriyle web sitenizin hızını öğrenebilirsiniz.

Çevrimiçi fırsatları değerlendirmek

Web Tasarım Hizmetleri İzmir firmanız kurumsal ve profesyonel olduğunda  çevrim içi pazarlama firmanız olarak da iş yapabilecektir. 

Web Tasarım Hizmetleri İzmir ile web sitesi tasarımı ve geliştirme başarı için bir organizasyon belirlemelidir, ancak pazarlama firması, organizasyonun içerik oluşturarak, kitleyle bağlantı kurarak, performansı analiz ederek ve ayarlamalar yaparak çevrim içi fırsatlarından yararlanmasını sağlama sorumluluğunu taşır.

İçerik oluşturma

Çoğu web tasarım firması içerik hizmeti sunmaz çünkü içerik ayrı bir ekip ve profesyonellik gerektirir. Ancak Medanis Bilişim istediğiniz taktirde SEO ekibiyle size içerik desteği de sunabilir. Sürekli olarak kaliteli içerik oluşturmak, şirketler için en büyük zorluklardan biridir ancak özellikle SEO, organik trafik üretimi  için en büyük ödülü sağlar. Web Tasarım Hizmetleri İzmir 'de hüner, hem organizasyonun hedef kitlesi için hem bilgilendirici hem de değerli makaleler yazmak ve aynı zamanda uzun vadeli organik trafiği artıracak anahtar kelimeler içermektir. İnsanlar yazılanları okuyarak bir şeyler öğrenmeliler aynı zamanda makaleler SEO uyumlu olarak yazılmalıdır.

İyi bir Web Tasarım Hizmetleri İzmir, asgari olarak içerik yazmayı yapmazlarsa, asgari olarak, kuruluşun üzerine yazacağı konuları önermelidir. Tutarlı bir şekilde içerik hazırlamak, hem marka bilinirliği oluşturur hem de ziyaretçilerin kuruluşun web sitesine ve diğer çevrim içi varlıklara sık sık geri dönmesini sağlar.

Web Tasarım Hizmetleri İzmir Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri İzmir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: web tasarım hizmetleri web tasarım hizmeti

paylaş

İlgili YazılarYorumlar