Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım İzmir Freelance

Web Tasarım İzmir Freelance

Kimler web tasarım şirketlerine ihtiyaç duyuyor? Kimler Web Tasarım İzmir Freelance ile çalışmak konusunda kararsız? Web tasarımı dışarıdan bakıldığında kendiniz yapabilecek kadar kolay görünebilir. Bazı yazılımları indirin veya web barındırma şirketinizin yerleşik web sitesi oluşturma yazılımı kullanın. Birkaç saat harcayın, web siteniz tamamlandı. Gerçekten bu kadar kolay mı?

Bugün dijital pazarlamadaki en büyük sorun, küçük işletme sahiplerinin web sitelerinin işlerine ne kadar önemli olabileceğini anlamamasıdır. Web sitenizin görünümü ve işlevselliği sizi yükseltebilir veya parçalayabilir. Web Tasarım İzmir Freelance ile çalışırken veya kendiniz yaparken kesinlikle para ön plana çıkacak, 1 yıl içinde profesyonel bir web tasarım şirketi kiralamaktan daha fazla para ve zaman kaybedeceksiniz.

Bugünün web siteleri 5 yıl öncesinden farklı değil. Onlar işiniz için 24 saatlik pazarlama aracın hem de hizmet ve hayatınızı kolaylaştırmak için bir araç. Peki sitenizi profesyonelce ya da Web Tasarım İzmir Freelance tarafından hazırlama konusunda şüpheleriniz mi var?

1. Olumlu İlk İzlenim

Birisi web sitenizi ziyaret eder, işletmeniz hakkında görüş bildirir. Bu görüş, tamamen sitenizin görünümüne bağlıdır. Dünyadaki en iyi hizmeti sağlıyorsanız veya ürünleriniz en yüksek kalitede olsa bile, web siteniz sizin görünen yüzünüzdür. Nasıl görünmek istersiniz? Web Tasarım İzmir Freelance ile çalışmak yerine Profesyonel bir web tasarım şirketi kiralamakla  ilk izleniminiz çok daha pozitif olacaktır.

2. En Son Mobil Teknolojilerle Uyumluluk

Web Tasarım İzmir Freelance iseniz, muhtemelen mobil web siteleri için yeni ve gelecek teknoloji standartlarına ilişkin çok az bilgiye sahip olursunuz. Bu size büyük mal olabilir. Örneğin, mobil cihazların her ay büyüdüğünü biliyoruz, ancak web sitenizi mobil cihazlarla uyumlu hale getirmek için hangi çözümleri kullanabiliriz? Web Tasarım İzmir Freelance duyarlı web tasarımı bilmiyorsa, şirketinizin web sitenizin mobil bir sürümünü oluşturup korumasını sağlamak için aylık ücret ödeyebilirsiniz. Profesyonel bir web tasarım şirketi sizi duyarlı tasarım konusunda eğitir ve yüzlerce lira tasarruf ederek teknolojiyi kullanarak sitenizi oluşturur. Ayrıca, daha yeni mobil cihazlar çıktıkça, Web Tasarım İzmir Freelance web siteniz uyum sağlayabiliyor mu? Kimse bilmiyor, ancak bir profesyonelle sitenize bakmak için web’e göz atmanın yeni yolları ortaya çıktıkça muhtemelen çok daha fazla gelecek kanıtı olacak.

3. Güzel ve Yüksek Optimize Edilmiş Görüntüler

Web sitenizin görüntülerinin neden yeni iPhone’unuzda veya yüksek tanımlı tabletinizde bulanık görünüp görünmediğini merak ediyor musunuz? Çünkü bu yeni yüksek çözünürlüklü cihazlar yüksek dpi çözünürlükte görüntüleri destekliyor – bu görüntüler daha önce olduğundan iki kat daha fazla ayrıntıyla görüntüler. Apple pazarlamasında kullanılan “retina” terimini duydunuz ve yüksek dpi dediğimizde retina ile uyumlu görüntüler burada bahsettiğimiz şeylerden. Ortalama Joe için, “retina ile uyumlu” bir temayla bile yüksek dpi görüntüleri biraz deneme yanılma gerektirir. Web Tasarım İzmir Freelance WordPress kullanmıyorsa, işleme hazır eklentiler olmadan başlamak daha da zor. Ancak, profesyonel bir web tasarım şirketi olduğunda, resimlerinizin iPad’ler, iPhone’lar, Nexus 7 ve daha yeni taşınabilir cihazların hepsinde ustaca keskin görüneceğinden emin olabilirsiniz.

4. Güvenilir bir Web Sitesi

Web Tasarım İzmir Freelance ile çalışarak web sitenizi hazırlattınız. Bir ay önce kullanıma açıldı. Ancak bir şeyleri değiştirmeye çalıştığınızda aniden bir hata mesajı alırsınız. Bu tür sorunlar, site profesyonel olarak geliştirilmediğinde, WordPress gibi güvenilir sistemler olsa bile her zaman olur. Kendi başınaysanız, ne yapacaksınız? Bir çözüm bulmaya çalışan, sonunda vazgeçip bir düzeltme umuduyla bir web tasarım şirketiyle bağlantı kurmaya çalışırken Google’da saatlerce vakit harcayabilirsiniz. Acil servis çağrı yüzlerce harcadıktan sonra, bir çalışma sitesinde kaldınız – ama her an tekrar aşağı inebilir.

5. Daha İyi Tasarımlar

Web barındırma şirketinizin dahili web sitesi yapımcısını kullandığınızda, önceden hazırlanmış bir şablon kullanıyorsunuz demektir. Şablonların iki büyük kusuru vardır: Bunlar temel tasarımlar olma eğilimindedir ve herkes sizinle aynı şeyi kullanabilir. Web Tasarım İzmir Freelance ile sonuç sıkıcı bir web sitesidir. Müşterilerin sitenizi ziyaret ettikten sonra heyecanlanmasını isteriz ve becerilere sahip bir web tasarım şirketi seçtiğinizde, hedefleriniz doğrultusunda oluşturulmuş orijinal, temiz bir tasarım olmasını bekleriz. Sadece karşılaştırma yoktur.

6. Daha Hızlı bir Web Sitesi

Çoğu web sitesi güzel göründüğü gibi en iyi performansı göstermez. Web Tasarım İzmir Freelance yerine tecrübeye sahip bir web tasarım şirketi, hız ve güvenlik sağlamak için web sitenize entegre olacak çeşitli eklentileri ve 3. parti araçlarını bilir. Hiç hata yapmayın, bunlar önemli yükseltmelerdir. Araçlar, çoğu WordPress sitesi için bir zorunluluktur ve WordPress’in dışındaki, güvenlik açısından güçlü olmayabilecek siteler için daha da önemlidir.

7. Google’da Gösterilmesi Muhtemel

Web Tasarım İzmir Freelance ile bir web sitesi tasarladığınızda, SEO aklınızda olmayacak. Ancak SEO olmadan, web sitenizin çoğu durumda Google’ın ilk sayfalarında görünmez. Bu demek oluyor ki elbette kimse sizi aramada bulamayacak. SEO ile bir web tasarım şirketi sitenizi, sayfalarınızın özelliklerini Google, Bing ve diğer arama motorlarına ileten bir yolla kodlar. Sonuç, birisi sizin sunduğunuz bir ürünü veya hizmeti aradığında, arama sonuçlarında görünme olasılığınızın çok yüksek olduğunu gösterir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir