Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Sitenize Müşteri Çekmenin 7 Yolu

Web Sitenize Müşteri Çekmenin 7 Yolu

Web Sitenize Müşteri Çekmenin 7 Yolu dediğimizde doktorun ilaç yazması gibi hemen işe yarayacağını düşünürüz. Bu maddelerin tek tek uygulanması ve sektörünüz ihtiyaçlarına göre farklı maddelerin de uygulanmasıyla web siteniz tam bir başarıya ulaşabilir.

yaratıcılığınızı pazarlamanıza uyguladığınızda oyun değişir; daha eğlenceli ve daha etkili olur. Web sitenize doğru tür ziyaretçileri çekmek için yaratıcılığınızı kullanarak Web Sitenize Müşteri Çekmenin 7 Yolu vardır.

 1. Dikkat çekici bir wp_betawpposts oluşturun. wp_betawpposts deyince hemen ürünlerinizi sergilediğiniz veya tanıttığınız bir platform aklınıza gelmesin. Sektörünüz hakkındaki gelişmeleri, işe yeni başlayanlara verdiğiniz öneriler gibi dikkat çekici birçok konuya yer verebilirsiniz. Demek istediğimiz, olağanüstü değerli, yararlı veya eğlendirici materyali tutarlı bir şekilde sunarak insanların dikkatini çeken türden bir wp_betawpposts. Uzun paragraflar kullanmak yerine,yüksek sesle ve net orada onları koymak:
  1. Bir fikri çakmak için wp_betawpposts yazılarının tamamını ayırın.
  2. Bir başlayın zorlayıcı başlık .
  3. Kendinize şunu sorun: Peki ne? Neden kimse ilgilenmeli? ” – ve bunu postun başlangıcı yap.
  4. Somut örnekler verin.
  5. Yorumları bir soru ile biten davet edin.
  6. Örneğin: Ben bir tasarımcı değilim. Beni iyi kullanın . Abonelik talep etmeyi de unutmayın! Tekrarlayan ziyaretçiler en iyi ziyaretçidir, bu nedenle hedeflerinizden biri sadık aboneler kitlesi oluşturmaktır.
 2. Reklam verin. İnsanlar her ne kadar ücret ödemeden web sitelerine ziyaretçi çekmeye çalışsalar da özellikle web siteniz yayına alındığı ilk dönemlerde ücretli reklam vermek en iyi olacaktır. SEO çalışmaları yaparak ücret ödemeden arama motorlarında ilk sayfaya çıkabilirsiniz. Ancak bu çalışmaların meyvesini almanız en az 5-6 ayı bulacaktır. 5-6 ay bir firma için uzun bir süredir ki tam sonuçları almanız bir seneden fazla olacaktır. Web sitenizi ele aldığınız an SEO çalışmalarına başlayın ancak SEO sonuçlarınızı ele alana kadar reklam vermeye devam edin.
 3. Sosyal medyada yer alın. Harika içerikler ürettiğinizde bir kenarda durarak insanların bulmasını umut ederseniz uzun yıllar beklemeniz gerekebilir. Ancak sosyal medya hesaplarınızdan içeriklerinizi düzenli olarak paylaşırsanız kısa zamanda yüzlerce belki de binlerce kişi içeriklerinizi görmeye başlayacaktır. B2B yani işletmeden işletmeye iş yapıyorsanız Google+ ve Twitter kullanabilirsiniz. İşletmeden müşteriye iş yapıyorsanız Pinterest ve İnstagram’ı daha sık kullanabilirsiniz.
 4. Web Sitenize Müşteri Çekmenin 7 Yolu arasından 4. maddemiz İçerikleriniz farklı türlerden olsun. Web sitenize gelen insanların ne istediğini tam bilmediğimiz için sadece yazı ya da sadece video yayınlamak yerine karıştırarak yayınlarsanız daha iyi olacaktır. Haftanın belli günleri video, belli günleri yazı paylaşabilirsiniz.
 5. Başlıklara özen gösterin. Dikkat çekici bir başlığı yoksa en iyi wp_betawpposts yazısı bile okunmadan öylece kalabilir. Yazınıza herkesin dikkatini çekebilecek bir başlık yazmalısınız.
 6. İçerikleriniz SEO uyumlu yazın. Arama motorları için optimize web sitelerimiz için hala değerli. SEO uyumlu içerik hazırlamak organik hit almada bir numaralı yoldur.
 7. Başkalarını web sitenizin wp_betawpposts bölümüne yazmak için davet edin. Sektörünüzde deneyimli başka kişileri bularak web sitenize yazı yazmalarını isteyin. Arada farklı kişilerin yazılarını görmek takipçilerinizin hoşuna gidecektir.
About Author

Medanis Destek