Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Sitenizde Çarpıcı Fotoğraf Kullanma Örnekleri

Web Sitenizde Çarpıcı Fotoğraf Kullanma Örnekleri

Web tasarımında görsellik her zaman ön plandadır çünkü insanlar web sitenize girdiklerinde kalmakla çıkmak arasındaki kararı sadece 3-4 saniye içerisinde verirler. Çarpıcı fotoğraflar kullanarak insanların web sitenizde kalmasını sağlayabilir ve harekete geçirici mesajlar, gezinim kolaylığı sağlayan web sitenizle onları birer müşteriye dönüştürebilirsiniz. Web Sitenizde Çarpıcı Fotoğraf Kullanma Örnekleri size ilham kaynağı olabilir. Web sitenizin anasayfası mağazanın vitrini gibidir. Arada değiştirerek insanların ilgisini çekebilirsiniz.

Web tasarımında fotoğrafın gücü bir kez daha kanıtlandı. Aşağıdaki siteleri seçtik çünkü fotoğrafçılık kullanımıyla sizi durdurup dikkatinizi çekecektir.

web tasarım

Sevdiğimiz şeyler : Cesur renkler ve geniş geometrik şekiller hareketli fotoğraflarla örtüşüyor. Bu siteyi ziyaret edin. Bu web sitesine girdiğinizde kalmak istiyorsunuz. İnsana yazı, müziği, modayı, gençliği çağrıştırıyor.

 

Web tasarımı

Sevdiğimiz : Marka logosunu yansıtan ve sitenin her yerine mimari tasarım öğelerini takviye eden unutulmaz açılar. Bu siteyi ziyaret edin.

 

fotoğrafçılık

Sevdiğimiz  şeyler : Elbette 80 milyondan fazla arşiv içeren stok imajı tedarikçisi iseniz, tonlarla oynayacağınız malzeme var. Ancak bu etkileşimli sitenin “sonsuz olasılıklar” ile iletişim biçimi ipucu verme şeklindedir. Bu siteyi ziyaret edin. Sadece bir portre fotoğraf kullanılsaydı etkili olmazdı ancak fotoğrafın üzerindeki oynamalar dikkat çekici ve merak uyandırıcı.

 

fotoğrafçılık

Sevdiğimiz Ne: Fotoğraflar o kadar güzel ki diğer fotoğrafları görmek için bile insan bu web sitesinde kalır. Bu siteyi ziyaret edin.

 

web tasarım-ilham

Sevdiğimiz Ne: Bu çarpıcı sitede fotoğraflar gerçekten deneyimi tamamlıyor. Siteyi tıkladığınızda, dünyanın her yerindeki bağlara götürüleceğinizi hissedeceksiniz! Bu siteyi ziyaret edin. Doğa fotoğrafları her zaman insanların dikkatini çeker. İnsanların doğaya olan özlemlerini web sitenizde kullanabilirsiniz.

 

web tasarım-ilham

Sevdiğimiz şeyler: Bu kulaklıklar ekranınızdan çıkıyor gibi görünüyor! Ürün, sitenin merkezi teması ve fotoğraf bunu netleştiriyor. Görüntülerle etkileşim kurabilir ve hayalinizdeki kulaklıklarını oluşturabilirsiniz. Bu siteyi ziyaret edin.

 

web tasarım-ilham

Sevdiğimiz yönleri: Büyük boy ürün fotoğrafçılığı ve türü, bu siteyi enerjiyle titreştiriyor!  Bu siteyi ziyaret edin.

 

fotoğrafçılık-in-web tasarım

Ne Sevdiğimiz: Metin örtüşen detaylı ürün fotoğrafçılığı yarattığı 3D efekti! Bu siteyi ziyaret edin.

 

fotoğrafçılık-in-web tasarım

Sevdiğimiz şeyler: Buz ve taze malzemeler … Bu meşrubatın web sitesinde yer alan fotoğraf sizi susamış hale getirecek! Bu siteyi ziyaret edin.

 

fotoğrafçılık-in-web tasarım

Sevdiğimiz yönleri: Bu site, fotoğrafı geniş bir arka plandan en küçük ayrıntıya kadar birçok farklı yoldan kullanıyor.  Bu siteyi ziyaret edin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, sosyal medya reklamları, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Web Sitenizde Çarpıcı Fotoğraf Kullanma Örnekleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz. 

About Author

Medanis Destek