Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Uşak E-ticaret

Uşak E-ticaret

E-ticaret web sitesiyle uğraşmak klasik bir web sitesiyle uğraşmaktan daha karmaşık olabilir. Ancak işin başından planlı bir çalışma yürütürseniz herhangi bir sorun yaşamazsınız. Uşak E-ticaret çalışmanızın sizi başarıya götürmesi için öncelikle profesyonel bir web sitesine sahip olmalısınız.

Uşak E-ticaret sitenizin dikkat edilmesi gereken birkaç temel özelliği var. Web siteniz öncelikle hızlı açılmalı. Web siteniz 3 saniyeden daha geç açılıyorsa müşterilerinizin %40’ını daha sitenize girmeden kaybedersiniz. Sayfalar arasında dolaşma hızı ve fotoğrafların yüklenme hızı da önemli bir faktördür. Kimse ürün fotoğraflarının yüklenmesini beklemek istemez.

Uşak E-ticaret çalışmanızın diğer bir özelliği ise arama motoru optimize olmasıdır. Bu özellik de her web sitesinde olması gereken bir özelliktir. Arama motoru optimizasyonu olmayan bir web sitesi Google gibi arama motorları tarafından taranmaz. Arama motoru sıralamasında bile yer alamazsınız.

Profesyonel bir web sitesi yaptırarak bu özelliklerin bulunmasını sağlarsınız ayrıca kaliteli ve estetik tasarım sayesinde potansiyel müşterilerinize güven verirsiniz. İnsanlar görmedikleri birinden dokunup incelemedikleri ürünler satın alıyor. Bu yüzden ilk istedikleri şey güven duymak oluyor. Müşterilerinize güven vermenin ilk yolu profesyonel bir görünümden geçer. İkinci yolu ise Uşak E-ticaret sitenizde mutlaka SSL gibi güvenlik sertifikalarına yer vermeniz olacaktır.

Uşak E-ticaret web sitenizin ayrıca ürün sayfalarında açıklayıcı yazılar yazmalısınız. Nasıl mağazada çalışan elemanlar size ürünü satmak için ellerinden geleni yapıyorsa siz de ürün sayfalarını bu amaçla kullanmalısınız. Bu ürünü alırsanız ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Veya bu ürünü alırsanız aşağıdaki ürünlere %10 indirim kazanmış olursunuz gibi cezbedici bir şeyler bulmak zorundasınız.

Uşak E-ticaret sitenizde ürün fotoğraflarını yakınlaştırma yani zoom yapma özelliği mutlaka olmalı. İnsanlar dokunamadıkları için yaklaştırarak ayrıntılı incelemeyi tercih edeceklerdir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Uşak E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Uşak E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İnsanları Markalarla Buluşturmak

 
 

OYUN TASARIMI

Hedef kitlenizi, tüm dijital platformlarda görülebilen bir promosyon oyunu ile etkileşime geçirin.

 
 

UŞAK E-TİCARET REKLAM

Markanızın arzu ettiğiniz herhangi bir dijital platformda gurur duyacak bir göz alıcı ‘Standart’ veya ‘Zengin Medya’ banner’ında görüntülenmesini isteyin.

 
 

UŞAK E-TİCARET WEB SİTESİ TASARIMI VE YAPISI

Hedef kitlenizle daha derin bir etkileşim sağlayacak iyi düşünülmüş UI / UX ile duyarlı web siteleri oluşturun.

 
 

UŞAK E-TİCARET SOSYAL MEDYA

Doğrudan kitlenize iletişim kurmaya yardımcı olmak için Facebook, Twitter ve LinkedIn için oluşturulmuş dijital bir deneyim oluşturun.

 
 

UŞAK E-TİCARET MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Bir dizi platformda çalışan ve kitlenizin numaralarını optimize etmenizi sağlayan mobil uygulamalar geliştirerek tüketicilerinizle iletişim kurun.

 
 

UŞAK E-TİCARETDİJİTAL STRATEJİ

Markanızla daha güçlü bir bağlantı kurarak rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız, daha fazla kendinizi şımartın

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı