Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kütahya E-ticaret

Kütahya E-ticaret

E-ticaret web siteleri de diğer web siteleri gibi her geçen gün artıyor. Bazıları hemen kapanırken bazıları büyüyerek çalışmaya devam ediyor. E-ticarette dikkatli çalıştıktan sonra başarısız olmak çok zor. Kütahya E-ticaret sitenizin başarılı olması için bazı noktalara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel bir web sitesi sahibi olarak işe başlarsanız işlerinizin düzenli şekilde ilerlemesini sağlamış olursunuz.

Öncelikle şunu belirtelim e-ticaret klasik ticarete bazı noktalarda benzese de farlı yöntemler kullanmanız gerekecek. Örneğin Kütahya E-ticaret sitenizden alışveriş yapmaya gelen insanların %30’u alışveriş sepetine ürünü eklemesine rağmen ürünü almıyor ne yapmalısınız? Web sitenize giren insanlar anında geri çıkıyor ne yapabilirsiniz? Bunun gibi konuları araştırarak işinizde daha başarılı olabilirsiniz. Küçük ya da orta ölçekli firmaların bir SEO danışmanı tutması biraz maliyetli gelebilir bu yüzden bu konularda kendiniz araştırma yaparak başarabilirsiniz.

Kütahya E-ticaret web sitenizde arama kutusunun her sayfada görünmesine özen gösterin. Bir ürünü bulamadıkları zaman insanlar sinirlenecek ve arama kutusunu aramaya başlayacak. Arama kutusunu zor bir yere saklarsanız uğraşmayacak ve web sitenizden çıkacaklardır. Yüzlerce ürün arasından istedikleri ürüne ulaşmayı sağlayan bu harika aracı neden web sitenizin bir köşesine saklıyorsunuz, bırakın her sayfada rahatlıkla görülsün.

Kütahya E-ticaret web sitenizde gezinti çubuğu da önemli araçlardan birisidir. Web sitenize giren kullanıcılar ürünlerinizi bu çubuk sayesinde inceleyecektir. Örneğin ayakkabı, elbise, gömlek, pantolon gibi bölümler web sitenizde ne tür ürünlerin bulunduğu gösterecektir. Gezinti çubuğu da arama kutusu gibi her zaman üstte görünmeli. Ayakkabı alan birisi belki buna uygun bir çanta alacak. Çanta bölümünü hemen yukarıda görerek tıklayacak. Bunlar küçük ayrıntı gibi dursa da alışverişi kolaylaştıran her şey Kütahya E-ticaret sitenizde bulunmalı.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Kütahya E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kütahya E-ticaret Strateji

Teknoloji, teknolojinin herhangi bir işin başarısı için kritik önem taşıdığını bilir, ancak çok azı bunu ölçülebilir bir şekilde nasıl kaldıracaklarını bilmektedir. L + R’de, kritik planlama, veri analizi, kullanıcı testleri ve endüstri araştırmaları ile başlayıp, dijital ortama giren doların maksimum etkiye sahip olmasını sağlıyoruz.

DAHA FAZLA BILGI EDİN 

Yaratıcı, Görsel Tasarım, Marka

Kütahya E-ticaret Yenilikçi

Parlak tasarım iyi görünmekten başka bir şey değildir. İstisnai dijital deneyimlerin oluşturulması, doğal yetenek, kullanıcıların ihtiyaçlarının anlaşılması ve teknolojinin olasılıkları ve sınırlamaları hakkında daha derin bir anlayış gerektirir. Bu unsurları kullanan tasarım ekibimiz, kullanıcıların beklentilerini karşılayan ve aşan deneyimler üretir.

DAHA FAZLA BILGI EDİN 

Web Geliştirme

Kütahya E-ticaret Gelişme

Şirket içi web geliştirme ekibimiz, işletmelerin daha verimli çalışmasına ve daha etkili bir şekilde iletişim kurmasına yardımcı olan özel yazılımlar oluşturmak için açık kaynak teknolojisi ile çevik geliştirme uygulamalarını kullanmaktadır. Ölçeklenebilir ve uzun vadede korunması kolay, test odaklı temiz kod üzerinde duruyoruz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı