Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Turgutlu Web Tasarım

Turgutlu Web Tasarım

Web siteniz ne kadar çok kişi tarafından görüntülenirse satış yapma şansınız da o kadar artar. Turgutlu Web Tasarım çalışmanıza daha çok müşteri çekmenizin yolu profesyonel web tasarım yapmaktan geçiyor.

Turgutlu Web Tasarım çalışmanız profesyonel bir tasarıma sahip olduğunda kaliteli ve kurumsal görünümüyle öncelikle potansiyel müşterilerinize güven verecektir. İnternet kullanıcıları ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güvenmezler ve daha iyi görünenleri tercih ederler.

İnsanların çoğu ürün ya da hizmet almadan önce firmaların web sitelerini araştırıyor. Bunu da Google arama motoru üzerinden yapıyor. İnsanlar ofisinizi ve sizi görmeden önce web sitenizi görerek firmanız hakkında karar veriyor. Turgutlu Web Tasarım çalışmanız bu yüzden firmanızın online itibarını belirleyecek. Kaliteli bir web sitesi sayesinde firmanızın profesyonel ve deneyimli bir işletme olduğu algısı oluşacak.

Turgutlu Web Tasarım çalışmanızın iyi görünmesi yanında hızlı açılması, bütün internet tarayıcılarında çalışması, mobil özelliğinin olması, yazı karakterlerinin ve arka plan renklerinin gözü yormaması gerekir. Bu özellikler ve daha birçok ayrıntı web sitenizin kalitesini belirler.

Özellikle arama motoru optimizasyonu web siteniz için önemli bir yere sahip. Optimize edilmemiş web siteleri arama motorları tarafından taranmaz ve milyonlarca web sitesinin arasında kaybolup giderler. Turgutlu Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması için önce optimize edilmesi daha sonra düzenli ve özgün içerik girişiyle üst sıralara taşınması gerekir.

Web sitenizle çocuğa bakar gibi ilgilenmelisiniz. Her gün 2-3 saatinizi web sitenize ayırarak içerik girişi yapıp bunları sosyal medyada paylaştığınızda 5-6 ay içinde reklam giderlerinizin çoğundan kurtulmuş olursunuz. Turgutlu Web Tasarım çalışmanıza her gün içerik girmeye vaktiniz yoksa bir ajansla anlaşarak SEO çalışmalarınızı yürütmesini isteyebilirsiniz.

“Google AdWords reklamlarına da para veriyorum neden bir ajansa SEO için para ödemeliyim?” diye sorabilirsiniz. Google AdWords tıklama başı sizden para alan bir sistemdir. Kullandığınız süre boyunca para ödersiniz. Ancak SEO çalışmalarına diyelim ki 5-6 ay para ödediniz ve içerik girişleri yaptırdınız. İçerikler internette ölümsüzdür. Asla kaybolmaz. Web siteniz olduğu sürece içerikler kalmaya devam eder ve sitenize reklamdan daha etkili şekilde insanları çeker. SEO web siteniz için kalıcı bir yatırımdır ve sizi reklam giderlerinizden tamamen kurtarır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Turgutlu Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ürün Stratejisi simgesi

Ürün Stratejisi

Biz hedefe odaklıyız. Etki için bir vizyon ve sizi oraya götürmek için bir plan tanımlıyoruz.

Kullanıcı Araştırması
Pazar araştırması
Büyüme stratejisi
Marka Stratejisi
Proje Bulma
Ürün Yol Haritası

Tasarım simgesi

Turgutlu Web Tasarım

Sorun çözme sanatını ve bilimi kucaklıyoruz. Güzel deneyimler yaratırız.

Ürün tasarımı
Prototip
Kullanıcı deneyimi
dağlama
Etkileşim dizaynı
İçerik Geliştirme

Geliştirme simgesi

Turgutlu Web Tasarım Gelişme

Ön uçtan arka uca ve aradaki her şeyden öteye geçen ekip, fikirleri hayata geçiriyor.

iOS
Android
bir şeylerin interneti
Sanal gerçeklik
DevOps

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı