Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Soma Web Tasarım

Soma Web Tasarım

Bir web sitesinin temel bazı özelliklere sahip olması gerekir. Soma Web Tasarım çalışmanız bu temel özellikleri taşımıyorsa başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Soma Web Tasarım çalışmanızın temel özelliklerinden birisi hızlı açılmasıdır. İnternetin ilk kullanılmaya başladığı yıllarda insanlar web sitelerinin açılmasını bekliyorlardı ancak günümüzde bir site 5 sn içinde açılmazsa potansiyel müşterileriniz beklemek yerine çıkarak başka bir web sitesine gireceklerdir.

Bir web sitesi profesyoneli, Soma Web Tasarım çalışmanızın hızını ölçebilir, web sitenizi yavaşlatan şeyleri bulmak için araçlar kullanabilir ve daha sonra hızlandırmak için iyileştirmeler yapabilir. Hız ve yükleme süresi artık Google’ın SEO ve arama sonuçları gereksinimleri listesindedir. Yavaş açılan web siteleri arama motorlarında geri sıralara düşerler.

Potansiyel müşteriniz web sitenize girdiğinde her eleman düzgün şekilde çalışmalıdır. Örneğin kırılmış bir bağlantı yani açılmayan bir sayfa Soma Web Tasarım çalışmanıza giren kullanıcıları hayal kırıklığına uğratacaktır. Google kırık bağlantısı olan web sitelerinin bakımının yapılmadığını ve ilgilenilmediğini düşünür ve daha düşük sıralamalara gönderir.

Profesyonel bir web tasarımcı Soma Web Tasarım çalışmanıza Google Analytics’in ve Google Searc Console’un standart bir yükleme olması gerektiğini ve ücretsiz bir araç olduğunu bilir. Bu araçlar, reklamcılık paralarının verimliliğini arttırmanıza ve doğru kullanıldığında aradığınız müşterileri kazanmanıza yardımcı olabilir.

Google Analytics web sitenize giren insanların profillerini, sayılarını anlamanızda size büyük kolaylık sağlayacaktır. İnsanların web sitenize arama motorlarından mı daha çok geldiğini, sosyal paylaşım sitelerinden mi geldiğini anlayarak bu alandaki çalışmalarınızı yoğunlaştırmanızı sağlayacaktır. Soma Web Tasarım çalışmanızdan en iyi performansı almanız için bu çalışmaları yapmanız gerekir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Soma Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Soma Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Teklif ediyoruz

Stratejik Danışmanlık

Hedef Odaklı Pazarlama

Müthiş Görünen Web Siteleri

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı