Logo

Tekirdağ Web Tasarım


paylaş
Tekirdağ Web Tasarım

Tekirdağ Web Tasarım, web sitelerinin üretimi ve bakımı konusunda birçok farklı beceri ve disiplini kapsar. Web tasarımının farklı alanları web grafik tasarımı, arayüz tasarımı, standart kod ve özel yazılımlar, kullanıcı deneyimi tasarımı ve arama motoru optimizasyonu da dahil olmak üzere yazarlık içermektedir. Genellikle pek çok kişi, tasarım sürecinin farklı yönlerini kapsayan ekiplerde çalışacak, ancak Medanis Bilişim AŞ. hepsini kapsar.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Tekirdağ Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Web Tasarım

Tasarımcılar, seçer ve düzenler: tipografi, görüntüler ve etraflarında "boşluk" olarak adlandırılan bir mesaj iletmek için kullanılır. Grafik tasarım, günlük hayatınızın bir parçasıdır.

Logo tasarımı

Semboller ve logolar, özel, oldukça yoğunlaşmış bilgi formları veya tanımlayıcılardır. Semboller belirli bir fikrin veya kimliğin soyut temsilidir. Logotipler, özel bir yazı karakteri tercümesine dayanan kurumsal tanımlardır. Bazı tanımlayıcılar melez veya sembol ve logotype kombinasyonlarıdır. Bu tanımlayıcıları yaratmak için tasarımcı, temsil edilecek şirket veya fikri ve mesajın yönlendirildiği kitleyi açık bir vizyona sahip olmalıdır. Tekirdağ Web Tasarım çalışmanıza başlamadan önce profesyonel bir web sitesine sahip olmalısınız.

Tekirdağ Web Tasarım Programlama

 
Programlama, kuralların karmaşık sistemlerin mümkün olduğu şekilde uygulanması anlamına gelir. Programlama, sistemleri bu tür kurallardan keşfedip inşa etmeyi ifade eder. İyi programlama, sistemin esnekliğini, kolaylığını ve doğruluğunu en üst düzeye çıkarmak için kuralların sayısını, karmaşıklığını ve olası belirsizliğini en aza indirmeye çalışır. Çok gerçekçi bir anlamda programlama, bir sürecin kurallarını ortaya çıkararak bunları tutarlı bir şekilde birleştirmeyi ifade eder. Programlama kuralları basit veya karmaşık olabilir, ancak genellikle çoklu kuralların etkileşiminin amaçlanan veya kazayla sonuçlanan daha büyük bir sistemin parçası olması gerekir.

Tekirdağ Web Tasarım Sosyal Ağlar

 
Çevrimiçi sosyal ağlar söz konusu olduğunda, sosyal siteler olarak bilinen web siteleri yaygın olarak kullanılır. Sosyal ağ web siteleri, internet kullanıcılarının çevrimiçi bir topluluğu gibi işlev görür. Bu çevrimiçi topluluk üyelerinin çoğu, hobiler, din, siyaset ve alternatif yaşam tarzlarında ortak çıkarları paylaşıyor. Bir sosyal ağ sitesine girildiğinde sosyalleşmeye başlayabilirsiniz. Tekirdağ Web Tasarım web sitesine bağlı olarak, bu sosyalizasyon diğer üyelerin profil sayfalarını okumayı ve muhtemelen onlarla bağlantı kurmayı içerebilir.

Tekirdağ Web Tasarım Yalın Strateji

Medanis Bilişim AŞ., geleneksel yönetim danışmanlığı için statükoyu bozar, uçtan uca sayısal tecrübeyi yılların pratiğine uygulamak ve her katılım için doğru boyutlandırma stratejisini bozmak. Danışmanlığımıza yalın bir metodoloji uyguluyoruz, böylece ürünlerimiz ve hizmetlerimizin son kullanıcılarından pazar içi test ve öğrenim yapabileceğimiz zaman değerli zaman ve para harcamaktan kaçınmıyoruz. Sonuç, daha hızlı dönmeler, daha fazla fikir testi ve daha hızlı bir pazarlama zamanı.
 
 
 • Yeni iş ve müşteri değeri belirleme ve oluşturma
 • Neyin mümkün olduğuna odaklanan bir ürün / hizmet yol haritası ve stratejisi belirleyin: şimdi ve gelecekte
 • Rekabetten feragat etme
 • Başarı için iç yetenekleri ve süreçleri hizalayın (veya geliştirin)

Hizmetler

 • Pazar araştırması
 • Bağlamsal araştırma
 • Pazar eğilimleri analizi
 • Rekabetçi analiz
 • İş modellemesi
 • Ürün / hizmet

Ürün, Hizmet ve Bağlı Deneyim Tasarımı

Medanis Bilişim AŞ., insan odaklı tasarım yaklaşımını benimser ve en başarılı dijital ürün ve hizmetleri sağlayan kullanıcı ve iş anlayışlarının ortaya çıkmasına odaklanır. Süreçteki müşterilerimizi ilgilendiren, kendi şirketlerinde dijital yetenekler geliştiren, yalın, işbirlikçi bir yöntem kullanıyoruz. Çoğu şirketin kullanılabilirlik ve yarar üzerine odaklandığı durumlarda, alışkanlıkları, alışkanlıkları değiştirmek veya yalnızca daha eğlenceli hale getiren ürünlere ve hizmetlere yönlendiren odaklanıyoruz.
 
 
 
 
 
 • Kullanıcı ihtiyaçları ve teknik fizibilite tespit edildi
 • Kavramların ve atılım fikirlerinin geniş araştırılması
 • Çalışma göstericileri ve prototipleri
 • Kullanıcı testleri yoluyla yaklaşımın başarısına güven artışı
 • Ürün veya hizmet tasarımında departmanlar / disiplinler arasında uyum

Hizmetler

 • UX araştırması
 • Kavram testleri
 • UX ve görsel tasarım
 • Düşük ve yüksek güvenilirliğe sahip prototipleme
 • Deneyim haritalama atölyesi
 • Değer eşleme atölyesi


Türkiye’deki internet kullanıcılarının yüzde 77’si interneti her gün kullanıyor, haftada 1 girenlerin sayısı ise yüzde 16. İnternet kullanım oranları bu kadar fazlayken Tekirdağ Web Tasarım çalışmasının yapılması gereken bir yatırım olduğunu söyleyebiliriz.

Tekirdağ Web Tasarım çalışmanızla 7/24 aktif olarak çalışan bir sanal mağazanız olacak. E-ticaret yapacaksanız müşterileriniz siz uyurken bile sitenizden ürünler alacak. Sadece firma ya da ürün tanıtımı için kullanacaksınız günün her saati, hafta sonları dahi potansiyel müşterilerinizin rahatlıkla size ulaşabilmesini sağlayacak. Tekirdağ Web Tasarım çalışmanız sayesinde insanlar arabalarını nereye park edeceklerini düşünmeden, yanlarında dikkatlerini dağıtan çocukları olmadan, trafik stresini çekmeden evlerinin konforunda web sitenize girerek ürünlerinizi ve firmanızı inceleyebilecek.

Tekirdağ Web Tasarım çalışmanızla sahip olacağınız profesyonel bir web sitesi sayesinde el ilanı gibi birçok reklam masrafından kurtulacaksınız. Google AdWords gibi yöntemlerle hem daha uygun fiyata reklam verebilir hem de gerçekten potansiyel müşterilerinize hedef atışı yapmış olacaksınız.

Ucuz ve kalitesiz görünen web siteleri kullanıcılarda güvensizliğe sebep olacaktır. Tekirdağ Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve kurumsal bir görünüme sahip olması gerekir. İnsanlar bu web sitesi için gerçekten emek harcandığını ve özel bir yatırım yapıldığını anlamalılar. İnternet kullanıcılar firmalar hakkındaki kararlarını web sitelerinin kalitesine göre vermekte. Web siteniz sizin prestjiniz olacak.

Tekirdağ Web Tasarım çalışmanız ile sadece bulunduğunuz çevreyle sınırlı olmayacaksınız. Web siteniz sayesinde coğrafi tüm engelleri aşmış olacaksınız. Tüm ülkeye hatta dünyaya ürün veya hizmet pazarlayabilirsiniz.

Web siteniz tasarlanırken son teknolojilerden yararlanabilmek için profesyonel bir web ajansından destek almalısınız. Responsive yani duyarlı web tasarım gibi son teknolojileri Google gibi arama motorları da ödüllendirir ve üst sıralarda çıkarsınız. Responsive tasarım sayesinde ayrı bir mobil siteye ihtiyaç duymadan tüm mobil cihazlarda web siteniz rahatlıkla açılır.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Tekirdağ Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web tasarım tekirdağ Tekirdağ web tasarım tekirdağ web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar