Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kırklareli Web Tasarım

Kırklareli Web Tasarım

Bir web sitesine sahip olarak 7/24 çalışan online bir mağazaya sahip olursunuz. Kırklareli Web Tasarım çalışmanızla birlikte birçok avantajdan faydalanmış olacaksınız.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kırklareli Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Çevrimiçi Broşür

Küçük ya da orta ölçekli firmalar reklam çalışması olarak binlerce broşür bastırırlar ve bunların potansiyel müşterilerine ulaşması için dua ederler. Kırklareli Web Tasarım çalışmanızla bir web sitesi sahibi olabilir ve broşür bastırma gibi klasik birçok pazarlama yöntemi masrafından kurtulabilirsiniz.

Daha Fazla Müşteri

Ülkemizde 46.28 milyon kişi her gün düzenli olarak interneti kullanıyor. Bu insanların çoğu ya internetten alışveriş yapıyor ya da bir ürün almadan önce nereden alabileceğini, firmaları inceliyor. Böyle büyük bir pazardan neden pay almayasınız?

Güven Verir

Kaliteli bir web sitesi sahibi olarak potansiyel müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz. İnsanların çoğu ürün ve firma araştırmasını internet üzerinden yapıyor. Web sitesi ucuz veya kalitesiz görünen firmalara ne yazık ki güven duyulmuyor ve siz daha ucuza bile hizmet verseniz insanlar daha kaliteli görünen web sitesinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Biraz fazla ödeyeyim ama sorun yaşamayayım, güvenli bir firmadan alışveriş yapayım düşüncesinin öne geçtiğini görürüz.

Müşterilerle Anında İletişim İmkanı

Herhangi bir kampanya duyurusu, indirim, yeni ürünlerin geldiğinin haberlerini anında binlerce müşterinize ulaştırabilirsiniz. Bunu yapmak için insanlara SMS veya e-posta da gönderebilirsiniz ancak çoğu kişi gelen spam e-postalardan ve reklam SMS’lerinden rahatsız olduğunu belirtiyor. Siz Kırklareli Web Tasarım çalışmanızda kampanyalarınızı duyurun bırakın müşteriler sitenize girerek kampanyaları takip etsinler.Kırklareli Web Tasarım çalışmanızda çevrimiçi müşteri hizmeti modülü kullanarak size istenildiği an ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Firmanıza Özel E-posta Adresi

Birçok firma hala iletişim bilgilerinde 27tgfg@hotmail.com gibi kişisel görünümlü e-posta adresi kullanıyor. Kırklareli Web Tasarım siteniz için kesinlikle profesyonel bir hareket değil. E-posta adresinizin size özel olması gerekir. Örneğin  iletişim@medanis.com.tr gibi firmanızın adını içermesi hem daha profesyonel olacak hem de daha akılda kalan bir adresiniz olacaktır.

Kırklareli Web Tasarım Ürün Gerçekleştirme
Medanis Bilişim AŞ., tasarladığımız ve önerdiğimiz ürünleri geliştirme konusunda 13 yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Bazı durumlarda, tam bir gelişim ekibinin kurum içi ya da kıyı şeridinde çalışması anlamına gelir. Diğer durumlarda, teknik mimarlar olarak hizmet etmek demektir ve program yönetimi, bireysel bileşenler üzerinde çalışan daha geniş bir geliştirme ekibine yönlendirir. Ne olursa olsun, Kırklareli Web Tasarım, standart bir mobil uygulama veya web sitesi veya yeni nesil IoT veya VR / AR deneyimi geliştirme olsun, teknik olarak uygulanabilir bir ürün planlama ve geliştirme konusunda usta ve gerçekçiyiz.
 
 
 
 
 • Tasarım ve geliştirme arasındaki süreklilik, zaman ve uzun vadeli maliyetlerin azaltılması
 • Müşterinin bütçesi dahilinde, teknik olarak uygulanabilir olan ürün fikirleri
 • Dijital yol haritası ve yayın planlaması
 

Hizmetler

 • Teknoloji ve tasarım
 • Sistem tasarımı
 • Platform mimarisi
 • Web ve mobil geliştirme
 • Çevik gelişme
 • Dijital kalite güvencesi
 
 
 
 
 
 
 

Kırklareli Web Tasarım Yönetilen Hizmetler

Marka sürekliliğini, operasyonel verimliliği garanti etmek ve şimdi ve gelecek yıllar boyunca pazarlar arası karmaşıklığı en aza indirgemek için benzersiz dijital platformunuzu tasarlar, kurar, teslim eder, aktarır ve işletiriz. İç kaynaklarınızı hızlandıracak ve hızlandırmanıza ve uzun vadeli ticari büyümeye odaklanmanıza izin vermek için oldukça karmaşık platformların ve ürünlerin günlük dijital operasyonlarını yönetiyoruz.
 
 
 
 
 • Son kullanıcı ve işletme değerini artırmak için ürünün hassaslaştırılması devam ediyor
 • Destek maliyetleri düşürüldü
 • Çözümün uzun ömürlü olmasını sağlayın, yatırımınızı koruyun
 

Hizmetler

 • Kurumsal altyapı yönetimi
 • Görev kritik destek hizmetleri
 • Bakım yönetimi ve danışmanlık hizmetleri
 
 
 
 
 

Kırklareli Web Tasarım Veri Bilimi ve Analiz

Çalıştığımız müşterilerin çoğunun bir kurumsal analitik platformu var, ancak özellikle fiziksel ve dijital deneyimleri tasarlarken ve test ederken, ürün ve hizmet tasarım ve geliştirme ihtiyaçlarını karşılamıyor. Medanis Bilişim AŞ. mevcut çözümleri bir teknoloji ve operasyonel açıdan değerlendirir ve gerektiğinde alternatif çözüm önerebilir. Ev içi kullanıcı testleri ve ürün pilotları için gerçek zamanlı olarak kritik kullanıcı başına veriler sağlayan kendi kendine yeten Medanis Bilişim AŞ. platformumuzu kullanabiliriz. Bu, daha hızlı kararlar ve daha iyi ürünler sunmak için daha iyi bilgiler sağlar. Lansmandan sonra, verilerden devam eden analizler, raporlama ve öneriler sağlarız.
 
 
 
 
 • Mevcut analitiklerin yetenekleri değerlendirilmesi
 • Analizden hızlı bilgiler
 • Verimli, kararlara ve yeni fikirlere yönelik veri odaklı kültür
 

Hizmetler

 • Veri stratejisi ve planlama
 • Davranış ve davranış analizi
 • Özel gösterge tabloları
 • Bireysel kullanıcı, gerçek zamanlı veriler
 • Evde kullanıcı testleri ve pilot programlar
 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kırklareli Web Tasarım 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 Kırklareli Web Tasarım

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı