Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Edirne Web Tasarım

Edirne Web Tasarım

Derin teknoloji ve analitik araştırmalarla desteklenen çarpıcı, insan merkezli tasarımlar üretiyoruz ve en yeni teknoloji ile destekleniyor. Edirne Web Tasarım için doğru yerdesiniz. 

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Edirne Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ.’de, anlamlı kullanıcı deneyimi yaşıyoruz ve onları, her tür işletme için basılı medya ve dijital medya aracılığıyla hayata geçiriyoruz. Temel özelliklere geri dönme – bir avuç yetenekli insanla çalışmak ve işleri dürüst, odaklı ve eğlenceli tutmak gibi basit bir düşünce üzerine kurduk. Müşterilerimizin yaptıklarına olan tutkudan ilham alıyor ve başarılı olduklarını görmek istiyoruz. Geniş gözlü yaratıcılık ve titiz işçilik yoluyla daha iyi kullanıcı deneyimleri ve daha akıllı teknolojik çözümler üretmek için çok çalışıyoruz. Uzmanlaşmak için:

UX / UI Web ve Mobil Tasarım 
UX Araştırması ve Analizi
Marka ve Kimlik 

Özel WordPress
E-ticaret Çözümleri 

Yaratıcı Yön / Sanat Yönü 
Baskı Tasarımı

Edirne Web Tasarım Marka Tasarımı + Tasarım

Kısa ve uzun vadeli hedeflere ulaşmak için şirketinizi ve hedeflerinizi baştan aşağı analiz eder ve başarı için stratejik bir yol haritası oluştururuz – UX / UI yöntemlerini, kişiliklerini, seyahat haritalarını, kullanıcı akışlarını ve sınıfının en iyisi teknolojileri özetleyebiliriz. İster daha iyi bir kullanıcı deneyimine ihtiyaç duyan kurulu bir marka olsun, ister elden geçirilmiş bir bakım olsun, marka öykünüzü net ve anlamlı bir şekilde sunmaktayız. Edirne Web Tasarım ile çarpıcı görüntüler ve benzersiz tipografi için keskin bir gözle görsel açıdan ilgi çekici ve etkili kullanıcı arayüzleri oluşturuyoruz. Açık mesajlaşma konusunda derin bir anlayış; Sesli ısırıkları ve harekete geçirici mesajların başarılı bir şekilde kullanılması ve kullanıcı deneyiminin arkasındaki bilimin sağlam bir anlayışı.

Edirne Web Tasarım Teknoloji + Geliştirme

İster ileri teknoloji ürünü bir yanıt veren site, özel Edirne Web Tasarım WordPress sitesi, e-ticaret sitesi veya basit CSS HTML5 dağıtımı olsun, sizi ilgilendiriyor. Kurşun geçirmez arka uç kodlamayı, tüm yeni tarayıcılarda ve işletim sisteminde sunarak geliştiriyoruz ve bakım ve site denetimlerinden eğitim ve geliştirmeye kadar her konuda uzaktan kumanda desteği sunuyoruz.

Dikkate değer şeyler, strateji, yaratıcılık, pazarlama ve teknoloji bir araya geldiğinde gerçekleşir. Bu fikir organizasyonumuzun temelini oluşturur; bu nedenle müşterilerimizi ortakları ve kullanıcıları olarak eyleme teşvik eden unutulmaz çevrimiçi deneyimler yaratma odaklı olarak çevik ve çapraz fonksiyonel ekiplerle çalışmaktayız.

Şirket Edirne Web Tasarım web sitenizin pazarlama ve satış potansiyelini en üst düzeye çıkarıyor musunuz?

Edirne Web Tasarım web siteniz en değerli dijital pazarlama varlığınızdır, ancak pek çok şirket kurşun üretim potansiyelinden faydalanamıyor. Web siteniz çekmeli ve şirketinizin en iyi potansiyel müşterileri ile iletişime geçmeli ve anonim web sitesi ziyaretçilerini nitelikli yollara dönüştürmelidir.

Web tasarım ve geliştirme uzmanlarından oluşan uzman ekibimize sonuç odaklı web sitesi tasarımı ve geliştirme sürecimiz boyunca size rehberlik edelim. Çevik bir geliştirme metodolojisinin, sürekli performans optimizasyonunun ve işletme ölçütlerine odaklanan sonuç odaklı bir yaklaşımın avantajlarından yararlanacaksınız.

WEB SİTESİ TASARIM VE KALKINMA HİZMETLERİMİZ AŞAĞIDAKİLERİ DAHİL:

 
  • Web stratejisi
  • Duyarlı web sitesi geliştirme
  • Dönüşüm odaklı tasarım
  • İçerik yazma ve düzenleme
  • HubSpot COS, WordPress, Joomla, e-ticaret ve diğer CMS gelişimi
  • Yerinde dönüşüm stratejisi
  • UX tasarımı
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
  • Teknoloji entegrasyonları
  • Dönüşüm oranı optimizasyonu (CRO)

Profesyonel bir iş sahibi ofisinin, kıyafetlerinin, konuşmasının müşteriler üzerindeki etkisini bilir. Müşterinin dikkatini çekmek ve onlara güven vermek birinci kuraldır. Edirne Web Tasarım çalışmasıyla sahip olacağınız web siteniz de işinizin bir parçası olacak.

Ofisimize ve işimizle ilgili diğer konulara nasıl özen gösteriyorsak web sitemize de aynı özeni göstermeliyiz. Profesyonel bir web sitesi size birçok avantaj sağlayacaktır. Edirne Web Tasarım çalışmanızın ucuz veya kalitesiz görünmesi potansiyel müşterileriniz üzerinde olumsuz bir etki bırakacaktır. Yapılan araştırmalara göre internet kullanıcıları firma hakkında internette araştırma yaparak karar verdiklerini gösteriyor. Web siteniz kaliteli ve kurumsal görünmeli ki insanlar bu siteye gerçekten emek harcanmış ve bilinçli yatırım yapılmış diye düşünmeliler.

Edirne Web Tasarım çalışmasıyla sahip olduğunuz web siteniz sayesinde 7/24 açık bir sanal mağazanız olacak. E-ticaret ile ilgileniyorsanız günün her saati ürün satabileceksiniz. Sadece firma veya ürün tanıtımı için kullanacaksınız tatillerde, gece gündüz demeden müşterilerinizle iletişim kurabileceksiniz.

Profesyonel web sitelerini Google gibi arama motorları ödüllendirir ve arama motorlarında görünme oranınız artar. Web sitenize trafik çekmenin en iyi yolu SEO kurallarına uygun bir web sitesi kurmaktır. Edirne Web Tasarım çalışmanızın arama motoru optimizasyonu yapılmış olmalı ve içerik girişi hakkında ajanstan bilgi almalısınız.

Edirne Web Tasarım çalışmanız web sitenize trafik sağlama açısından önemlidir. Birçok büyük firma web sitesinden daha fazla gelir sağlamak için büyük tasarımcıları kiralayarak çalışıyorlar. Web siteniz sayesinde fiziksel iş yerinizden daha fazla kazanabilirsiniz. Yeter ki web sitenize gerekli yatırımı yapın.

Müşteriler web sitenize girdiğinde kaliteli bir tasarımla karşılaştıklarında bundan etkilenirler. İlk izlenim pazarlamada çok önemlidir. İlk izlenim işin sonucunu belirler. Edirne Web Tasarım çalışmanız profesyonel bir ajans tarafından yapıldığında insanlar bundan etkilenecek ve sitenizde kalıp gezinmeye devam edecektir.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Edirne Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir