Logo Web Tasar覺m

Sultangazi Web Tasarım


paylaş
Sultangazi Web Tasarım

Sultangazi Web Tasarım

Ürün veya hizmet pazarlamıyorsanız sadece insanların web sitenizi ziyaret etmesini ya da bloğunuzu okumasını istiyorsanız bile amatör görünen bir web sitesiyle başarıya ulaşamazsınız. Ziyaretçiler kaçarak daha güvenilir görünen ve gezinmekten zevk alacakları web sitelerine girecektir.

Bir tesisatçıdan büyük bir işlemeye kadar her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı var. Ancak büyük bir holdingle küçük bir işletmenin web sitelerinin ihtiyaçlarının aynı olduğunu söyleyemeyiz ya da e-ticaret yapmak isteyen biriyle sadece İngilizce kursunun tanıtımını yapacak birinin web sitelerinin aynı olacağını söyleyemeyiz. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızın fiyat araştırmasında bu yüzden web sitenizin ve firmanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz.

Herkes işini ucuza halletmek ister ancak bir web sitesinde ister holding olsun ister küçük bir işletme web sitenizde bulunması gereken temel özellikler vardır. Bu temel özellikler bulunmadığı takdirde web siteniz hedefine ulaşamayacak ve firmanızın itibar kaybetmesine neden olacaktır. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızda bulunması gereken temel özellikler şunlardır:

  1. Profesyonel ve kaliteli görünüş
  2. Özgün içerik
  3. Kullanılabilirlik
  4. İşlevsellik
  5. Arama motoru optimizasyonu

Örneğin arama motoru optimizasyonu olmayan bir web sitesi Google gibi arama motorları tarafından taranmaz. Arama motorlarında sıralamaya dahi giremezsiniz. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında bulunabilmesi için optimize edilmiş olması lazım.

Kullanılabilirlik ve işlevsellik ise web sitenizin düzgün çalışması anlamına gelir. Örneğin web siteniz Chrome'da çok iyi açılırken Explorer'da sorunlu açılıyorsa web sitenizin düzgün çalışmadığını söyleyebiliriz. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızın iyi görünmesi yanında sayfalarının hızlı açılması, yazıların rahat okunması, aranılan bilgilere kısa sürede ulaşılabilmesi gibi konular da önemlidir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Sultangazi Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler: sultangazi web tasarım web tasarım sultangazi sultangazi web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar