Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Snapchat Yeni Animasyonlar ve Gökyüzü Filtreleri Ekliyor

Snapchat Yeni Animasyonlar ve Gökyüzü Filtreleri Ekliyor

Snapchat, yeni bir özelliği kullanıma sundu. Bir sahne sürükleyerek resimlerinizin görünümünü değiştirmenize olanak tanıyan yeni  ‘Gökyüzü Filtreleri’ kümesi ile fotoğraflarınızın arka planını değiştirebilirsiniz.

Snapchat 'Gökyüzü Filtreleri' ve Yeni 3D Bitmoji Animasyonlarını Ekliyor | Bugün Sosyal Medya

 

Araçlar, fotoğraflarınızda uygulamanın görünümünü özelleştirmenin başka bir yolunu ekliyor. Yeni gökyüzü filtrelerini uygulamak için, fotoğrafınızı normal şekilde çekin ve gökyüzünün sahnenizde görünür olduğundan emin olun. Yeni filtre seçenekleri, normal filtreniz ve Geofilter eklemelerinizde kullanılabilir olacak – mevcut çeşitli katlamaları görmek için sağa veya sola hızlıca kaydırın.

Snapchat 'Gökyüzü Filtreleri' ve Yeni 3D Bitmoji Animasyonlarını Ekliyor | Bugün Sosyal Medya

Snapchat altıncı doğum gününü kutlamak için yeni araçlar ekledi. Snapchat, günlük olarak mevcut filtreleri döndürmeye devam edeceğini belirtmesine rağmen, artık yeni bir şeyler yapma zamanı geldiğinde düşünmüş olmalılar.

Buna ek olarak Snapchat , videolarınızı güzelleştirecek yeni Bitmoji animasyonları da ekliyor.

Snapchat 'Gökyüzü Filtreleri' ve Yeni 3D Bitmoji Animasyonlarını Ekliyor | Bugün Sosyal Medya

Snapchat yeni 3D Bitmoji karakterlerini bu ayın başlarında ekledi ve Snapchat böylece kullanıcıların dikkatini biraz çekti ancak Facebook ile olan rekabet (özellikle Instagram aracılığıyla ) karşısında şirketin büyümesine yardımcı olmak için yeterli olmayabilir.

Bu yeni araçları pazarlama aracı olarak kullanırsanız insanların dikkatini çekebilir ve katılımı arttırabilirsiniz. Ayrıca takipçilerinize yeni trendlerin farkında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Herhangi bir yaratıcı ek, yeni bir değerlendirme kapasitesi sunar ve Snap’larınızı geliştirmek için bu iki seçeneği kullanarak, kullanım durumunuza bağlı olarak çeşitli yollar bulabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Snapchat Yeni Animasyonlar ve Gökyüzü Filtreleri Ekliyor yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek