Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Şirket Web Sitesi Kurmak

Şirket Web Sitesi Kurmak

Web siteniz genellikle birisinin kuruluşunuzla ilgili yaşayacağı ilk deneyimdir. Etkileyici, dinamik bir web sitesi tasarımıyla, iyi bir ilk izlenim bıraktığınızdan emin olun, onların geri dönmelerini sağlayın.  Şirket Web Sitesi Kurmak sıradan bir iş değil. İşetmenizin internetteki yüzünü kuruyoruz. Web sitenize gelen her ziyaretçinin birer müşteriye dönüşme oranını arttırmak için çalışıyoruz.

Önce Mobil

Şirket Web Sitesi Kurmak için herhangi birisiyle çalışırsanız web siteniz büyük ihtimalle mobil uyumlu yani duyarlı tasarıma sahip olmayacaktır. Ziyaretçilere, seçtikleri cihazda nerede olursa olsun, bir mobil tasarımla ulaşın. Web siteniz için duyarlı tasarımın en iyi deneyimi ve en iyi dönüşüm oranlarını sağladığından emin olmak için özen gösteriyoruz. Kitlenize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabildiğimizi öğrenin.

Kitlenizi Etkileyin

Bu sadece çarpıcı bir kelime değil. Kapsamlı tasarım keşfetme sürecimiz aracılığıyla, içerik stratejinizin ve web tasarımınızın hedeflerinizi desteklediğinden emin olmaya çalışacağız ve hikayenizi etkin bir şekilde anlatmak ve sonuna kadar olan ilişkiler kurmak için kitlenize derinlemesine ilgi duyuyoruz. Şirket Web Sitesi Kurmak için bizimle iletişime geçin.

İster Drupal web tasarımı, Magento isterseniz WordPress uzmanlığına ihtiyaç duyun, web tasarım uzmanlarımız, kullanıcı deneyiminin kullanıcılarınızın beklentileri doğrultusunda hedefi doğrultusunda olmasını sağlayacaktır.

İş hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabiliriz?

TASARIM KONUŞMAYA BAŞLAYALIM 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Anahtar Performans Göstergeleri

Bir web sitesi işletmeniz için iyi değilse size müşteri ve para kazandırmıyorsa o zaman bir web sitenizin olmasının anlamı yok. Şirket Web Sitesi Kurmak istiyorsanız web sitenizin hedeflerinize, şirket profilinize uygun olduğundan, işletmenizi büyüteceğinden emin olmalısınız. İyi görünen ve iyi çalışan bir web sitesine sahip olduğunuzda yapacağınız dijital pazarlama çalışmalarıyla yeni birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Ancak Şirket Web Sitesi Kurmak için acele eder veya acemi bir firmayla çalışırsanız ya kötü görünen ya da iyi çalışmayan bir web sitesine sahip olursunuz ki iki şekilde de müşteri kaybedersiniz.

 

 

Şirket Web Sitesi Kurmak 

Web sitenizin tasarımı herkesten uzakta bir kubbenin içinde yaşanmıyor. İster paralaks tasarımı, düz tasarım, HTML5 isterseniz tamamen başka bir şeyden yararlanın, web sitenizi işleyen özellikler ve işlevler tarafından desteklenmelidir. Tasarımcılar, performansı yüksek, görsel açıdan ilgi çekici bir web sitesi için formla iletişim kurmanızı sağlamak için geliştirme ekibi ile yakından çalışır.

Web siteniz eskiyse ve güncellenmesi zorken ve kullanıcılar, yöneticiler için can sıkıcıysa, hedeflerinize ulaşmanıza engel oluyor. Medanis Bilişim AŞ., en hızlı büyüyen web sitesi tasarım ve geliştirme firmalarından biridir. Bir kurumsal web geliştirme şirketi olarak, 13 yıldan fazla süredir iş süreçlerinizi ve hedeflerinizi anlamak için çabalıyoruz, böylece kullanımı kolay, çekici bir web sitesi ile başarılı olursunuz. Bulmadan dağıtıma kadar, iş zorluklarınız için bir çözüm geliştirdiğinizden ve ziyaretçilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sunmanızı sağlamak için gerçek ortaklarınızız.

Şirket Web Sitesi Kurmak için Medanis Bilişim AŞ ile aşağıdaki açık kaynak platformlarında oldukça yetenekli bir uzman kadroya erişirsiniz:

 • Drupal
 • Magento
 • WordPress

 

 

Karmaşıklıkları Kolaylaştırın

Şirket Web Sitesi Kurmak ile web varlığınız bir sayfadaki içerikten daha fazladır ve yalnızca yönetmekle kalmayıp büyümek için size yardımcı olan uzmanlarız. Müşterilerimize Şirket Web Sitesi Kurmak dışında şu konularda yardımcı oluyoruz:

 • İçerik Stratejisi
 • Web Sitesi Denetimleri
 • Üçüncü Taraf Bütünleştirmeleri
 • Drupal CMS Geliştirme
 • Magento CMS Geliştirme
 • Uygulama geliştirme
 • Özel İş Akışı Uygulaması
 • CMS Göçü
 • İntranet Uygulamaları
 • Modül Özelleştirme
 • Performans Optimizasyonu
 • Devam Eden Destek ve Bakım

 

 

 

Sürekli İletişim

Şirket Web Sitesi Kurmak için Medanis Bilişim AŞ. ile olan ortaklığınız boyunca, şeffaflık tamamen vardır. Sabit Temas proje yönetimi metodolojimiz, devam eden herhangi bir girişimin durumunu daima bilen olmasını sağlar.

Pazartesi Beklentileri – Her çalışma haftasının başında, Şirket Web Sitesi Kurmak için o hafta şu an sürmekte olan işler için beklentiler belirlenmiştir.

Devam Eden İletişim – İş haftasında, iletişimin açık olduğundan emin olmak için en az bir telefon görüşmesi veya Şirket Web Sitesi Kurmak için kişi içi toplantı yapılacaktır.

Cuma Takibi – Pazartesi günü tam bir güncelleme Cuma günü verilecektir, böylece Şirket Web Sitesi Kurmak projesi üzerinde çalışanların hepsinde hedefin ne olduğunu, geciktiğini veya sürdüğünü farkedeceklerdir.

Oldukça yetenekli ve esnek bir geliştirme ekibi ile internetin hızlı adımını takip edin.

 

 

Web sitenizi Destek ve Büyüme Paketleri ile Sürekli Geliştirin

Şirket Web Sitesi Kurmak veya web uygulaması oluşturmak, yalnızca başarılı bir projenin başlangıcıdır. Siteniz veya uygulamanız başladıktan sonra, onu korumaya, barındırmaya, tasarımın güncellenmesine ve işlevselliği geliştirmeye devam etmek zorundasınız. Kısaca, gelişmelidir.

Medanis Bilişim AŞ., tipik bir web yönetim hizmetinden daha fazla, aylık olarak size aşağıdakileri yapmanıza izin veren saatlik bir tahsisattır:

 • Her seviyedeki web tasarımına, geliştirme aşamasına ve profesyonel barındırma hizmetine harmanlanmış bir oranda erişin
 • Değişim yönetimi ücretlerini azaltarak beklenmedik maliyetleri ortadan kaldırın
 • Tahmini, yıllık bütçeden yararlanın
 • İşinizde en önemli iyileştirmeleri ve yükseltmeleri gerçekleştirmek için esneklikkurun; en çok önem verdikleri zaman
 • Performans web barındırma için 24x7x365 destek
 • Sorunlara yanıt sürelerinin garanti edilmesi

 

 

E-ticaret

Şirket Web Sitesi Kurmak için doğru web sitesi altyapısı ve tasarımı e-ticaret süreçlerinin yönetimini basitleştirebilir ve mağazanızın her gün kaç işlem gerçekleştirdiğine bakılmaksızın dönüşüm oranları artırarak karınızı ve büyüme potansiyelinizi ortaya çıkarabilir. Pek çok e-ticaret web sitesi tasarımı ve geliştirme şirketi arasından seçim yapmak zorundayken, doğru ortağı bulmak zor olabilir. Medanis Bilişim AŞ. , e-ticaret sitenizi yönetmek için gereken süreyi ve karmaşıklığı azaltarak satışları artırmak için Magento , Drupal Commerce gibi kanıtlanmış teknolojileri birleştirir. Medanis Bilişim AŞ. ile ortak olduğunuzda, işletmenizin çalışma şekline ve ziyaretçilerinizin çevrimiçi beklentilerini aşan e-ticaret web sitesi çözümleri elde edersiniz.

SİTENİZİ GELİŞTİRMEDEN TASARIMA DÖNÜŞTÜRME ÜZERİNE ODAKLAYIN.

DAHA FAZLA ÖĞRENMEK IÇIN BUGÜN BIZE ULAŞIN 

 

Özel E-Ticaret Geliştirme ve Şirket Web Sitesi Kurmak

Ziyaretçiler e-ticaret sitenize nasıl gideceğini bulamazlarsa, paralarını başka yerlere götürürler. E-ticaret web tasarımcılarımız, web sitenizin kullanıcıyı göz önünde bulundurarak tasarlandığından ve işlev gördüğünden emin olarak, kullanıcıları cesaretsiz kılacak herhangi bir alışveriş veya satın alma sürecinde bir adım bulmak için test yapıyor. Medanis Bilişim AŞ. ile iş birliğiniz olduğunda, e-ticaret web sitenizin çözümlerinin her düzeydeki karmaşıklığın veya büyümenin üstesinden gelebilecek kadar aerodinamik, güvenilir ve esnek olabilmesi için online mağazadan depoya kadar benzersiz e-iş süreçlerinizi değerlendirmeye zaman ayıracağız. Sitenizi tamamen uyumlu, kullanıcı dostu bir dönüşüm makinesi haline getirmek için Magento , Drupal Commerce ve SalesWarp gibi önde gelen teknolojileri kullanıyoruz .

 
 
 

Teknolojinin gelişimi, markalar ve pazarlamacılar için bir fırsat dünyası yarattı; ancak çok fazla entegrasyon ve bağlantıyla, giderek karmaşıklaşan bu dijital ortamda gezinmek sürekli zorluklar yaşıyor. Tam bir dijital çözüm ortağı olarak, Medanis Bilişim AŞ., kurumsal firmamızın gücünü, müşterilerimiz için en uygun web varlığı yaratmak için dijital pazarlama stratejileri geliştirmemize olan deneyimiyle birleştirir.

Şirket Web Sitesi Kurmak için Medanis Bilişim AŞ’nin dijital strateji hizmetleri şu sütunlara odaklanmaktadır:

 • İçerik stratejisi
 • Web analitiği
 • Arama motoru optimizasyonu
 • Arama motoru pazarlaması

Birçok firma bunları, genellikle iletişim yetersizliğine ve kuruluşun hedeflerine odaklanmamıza neden olan bağımsız hizmetler olarak sunar. Önemlisi, kötü uygulanmış bir strateji, boşa harcanan zaman, para ve kaynakları ve yenilenmeye her başladığınızda gereksiz işe yol açabilir. Dijital Strateji Uzmanları ekibi, KPI’larınızı anlamaya çalışacaktır; böylece, kuruluşunuza en çok katkıda bulunan dönüşümleri artırmanıza yardımcı olabiliriz.

Şirket Web Sitesi Kurmak için Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Şirket Web Sitesi Kurmak için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Kurmak yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek